Jakou vůni pro mě.?

01. ledna 2015 09:25
Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 02. února 2018 21:36

Dalia 

Tak to je čas. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. února 2018 21:38

Ellen Ráda bych se Tě zeptala na Samsaru. Nosíš ji i teď v zimě?

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 02. února 2018 21:39

Dalia 

Mám ji poměrně čerstvě (extrémě krátce). Takže ano. Vždycky večer. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 02. února 2018 21:41

Ellen Pro mě to vždy byla jen letní vůně. Ale je tak krásná, že se mi do léta čekat nechce.  Asi ji provětrám dřív.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 02. února 2018 22:05

Dalia 

No do léta nebudu čekat. 

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 05. února 2018 18:02

Ráda bych si koupila parfém s vůní šeříků. Co bych mohla vyzkoušet?

Offline slniecko admin
Avatar
17590 příspěvků moje polička 05. února 2018 18:50

Lamicka cenovo zdola hore:

Lilas Mauve

Idylle

Osé

Lilac Love

Ja by som šla do Osé.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 05. února 2018 19:00

Lamicka ,

En Passant F. Malle

Opadu Puredistance

Offline Korsičanka
Avatar
12844 příspěvků moje polička 05. února 2018 19:16

Lamicka A drahou vintage Lilac od Roja Parfums, jež se už nevyrábí, ale na ebay lze sehnat

Offline Sweet Potato
Avatar
34839 příspěvků moje polička 05. února 2018 19:18

Lamicka 

@jerry mi před časem doporučila šeřík od Oriflame, za málo peněz hodně muziky.

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 05. února 2018 20:43

Lamicka 

Kromě zmiňovaných Osé, Opardu, Innocent White Lilac (Oriflame), Lilas Mauve a En Passant ještě:

Lilac (Demeter)

Purprelight (Salvador Dali)

Idylle Love Blossom

Omnia Amethyste

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 05. února 2018 22:33

Lamicka K předešlým tipům přidávám ještě My Name (Trussardi).

Cervanek
Avatar
06. února 2018 07:23
Reakce na Lamicka:

Ráda bych si koupila parfém s vůní šeříků. Co bych mohla vyzkoušet?

​Opardu od Puredistance

A Lilac Day od Wilhelm Parfumerie obe vune lze sehnat na ALZD

Sweet Morphine z Ex-Nihilo

Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 06. února 2018 09:44

Děkuji. Začnu zkoumat. Podle popisu mě zaujala Osé (asi nejvíc), My Name a Idylle. Zkusim i Oriflame a Yves R.

  slniecko Osé je k sehnání jen 100 ml? 

Korsičanka Cervanek Nevím, jestli bych dražší parfémy dokázala dostatečně ocenit, do světa parfémů teprve pronikám. Je to nádhera, ale pořád mám pocit, že můj nos není uplně nejcitlivější. Nebo to chce víc praxe? 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 06. února 2018 09:52

Lamicka mně to trochu připadá jako bych ochutnala lahodnější jídlo a tak mi to "obyčejné" už tak nechutná, resp. chutná stejně, ale když vím že můžu mít něco lepšího, o hodně lepšího... a najednou pak i cítím v těch levnějších vůních takové "ocásky" co mi tam předtím nevadily/nevšimla jsem si. neplatí to určitě u všech ale. třeba ta my name je vážně příjemná, jen teda mi nepřipadla výrazně šeříková.

Cervanek
Avatar
06. února 2018 15:12

Lamicka vune neni ani tak o cene, ale jak se komu co libi. Chapu, ze pokud clovek s vunemi zacina a vidi to velke rozpeti cen, tak ho asi “omyva” predstava vyvalit nekolik tisic za trochu seriku. Ale jak clovek naskoci do vlaku zde nebo jinde, tak pak vidi veci jinak a otevre se mu svet moznosti i nakupu a prodeje.

Osobne se mi libi i serikova vune od Yves Rocher LILAS MAUVE - zminuje ji treba Slniecko. Zde si muzes doprat celou telovou radu  - sprchovy gel a mliko a vuni si tak navrstvit, coz ty drahe znacky nenabizeji. Vune jako takova od YR ac se mi libi, ma na me bohuzel malou vydrz.

V podstate v kazdem prispevku od kolegyn vyse  jsou uvedene moznosti, kam se orientovat 

Cervanek
Avatar
06. února 2018 15:12

Lamicka vune neni ani tak o cene, ale jak se komu co libi. Chapu, ze pokud clovek s vunemi zacina a vidi to velke rozpeti cen, tak ho asi “omyva” predstava vyvalit nekolik tisic za trochu seriku. Ale jak clovek naskoci do vlaku zde nebo jinde, tak pak vidi veci jinak a otevre se mu svet moznosti i nakupu a prodeje.

Osobne se mi libi i serikova vune od Yves Rocher LILAS MAUVE - zminuje ji treba Slniecko. Zde si muzes doprat celou telovou radu  - sprchovy gel a mliko a vuni si tak navrstvit, coz ty drahe znacky nenabizeji. Vune jako takova od YR ac se mi libi, ma na me bohuzel malou vydrz.

V podstate v kazdem prispevku od kolegyn vyse  jsou uvedene moznosti, kam se orientovat 

Offline slniecko admin
Avatar
17590 příspěvků moje polička 06. února 2018 15:19

Lamicka áno, alebo potom ako tuhý parfém. Ale ten som nemala možnosť skúsiť.

Online viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 06. února 2018 15:30

Lamicka tu Osé můžeš zkusit tu nebo u sousedů poptat vzorek/odstřik, není nutný hned koupit celou flašku

Cervanek
Avatar
06. února 2018 18:18

Lamicka tu Osé můžeš zkusit tu nebo u sousedů poptat vzorek/odstřik, není nutný hned koupit celou flašku

Přesně tak, chce se to porozhlídnout v inzerci zde, či si dát poptávku, nebo i v inzerci na Arome.

A takto lze pokračovat prakticky s každou vůní