databáze 142570 vůní od 9484 značek a 1805 parfumérů

Osé Simone Cosac

Osé
značka: Simone Cosac
parfumér:
rok: 2014
určení: pro ženy
hlava: šeřík, mandle, pomerančový květ
srdce: konvalinka, otočník, akácie
základ: pačuli, tonka, pižmo
Diskuze:
Komentáře k vůni (5)
Avatar
teena-s (07.6.2020 )

Dala jsem si rande s šeříkem ale asi jsme se minuli,místo něj přišel pendrek z fialového jablíčka od Lolity,cestou se vyválel v nějaké kaluži a utekl,při vší té chvále jsem se na tuhle vůni fakt těšila,miluju šeřík,jasně že jí dám ještě šanci -kvůli té sladkosti akácií ale dnes mě vážně ranila...
edit: během noci jsme se s pendrekem dostali na vyšší teplotu a tak se dostavil i orgován,dorána zbyl na kůži krásně pudrový marcipánový poprašek

Avatar
blackviolet (08.3.2020 )

Pudrová šeříková květinovka, krásný šeřík s pár zelenými lístky, sladký pudr s vanilkou a nakonec jemné šeříkové mýdlo. Něžná ženská vůně.

Avatar
alibi (13.9.2017 )

Pamatujete si výživný mandlový krém AB z našich dětských let? Měl moc pěkné balení. Každý rok jsem ho kupovala dědovi k vánocům a on na něj nedal dopustit. Mandlový krém a šeřík - přesně tak vnímám počáteční tóny Osé. Později se k opojnému šeříku více prosadí "zlaté" květiny (heliotrop, pomerančový květ a akát), ale nejsou nijak úderné. Krásně si notují s šeříkem a muskovou vůní (tonka a pižmo) jako polštářek měkkou a hřejivou.

Co víc říct. Prostě šeřík! Je jaro, vzduch je plný jeho vůně. Ještě si posledním pohledem do zrcadla zkontrolujete ramínka na krajkové košilce, na rukou malinko rozetřete krém kvůli jeho krásné mandličkové vůni, kterou máte tak ráda a jdete se stulit k milému do pelíšku.

Avatar
jerry (29.3.2016 )

Fialový šeřík - sladký, se zelenými lístky, pár kapkami nektaru a několika zrnky pylu. Šeříkový soliflor par excellence. A s dobrou výdrží navrch.

Avatar
slniecko (11.9.2015 )

Nádherný, intenzívny, tmavofialový orgován. Jediná orgovánová vôňa, ktorú som kedy skúšala, ktorá sa podľa mňa smelo môže postaviť vedľa Highland Lilac z Rochesteru. Dokonca sa mi páči viac, ako En Passant, tam je orgován statickejší, tu mám dojem živého orgovánového kríka. 9.6.2020 - Krásny orgován z podkresom niečoho veľmi povedomého, kozmeticky krémového (asi ako Florentina od S.Delacourte + trocha zelene.