Jakou vůni pro mě.?

01. ledna 2015 09:25
Offline Lamicka
Avatar
13361 příspěvků moje polička 06. února 2018 18:40

viktorka_od splavu Cervanek slniecko diky za rady a tipy 

Offline Karlicka
Avatar
185 příspěvků moje polička 07. února 2018 09:15

Ahoj, já jdu také s prosbou o radu. Ráda bych našla příjemně vonící krémovou vůni. Myslím, že by se mi líbila třeba Nivea edt, ale problémová dostupnosti mě odrazuje. Najde se nějaká typově podobná, u nás dostupná vůně? Řekněme ve střední nebo nižší cenové relaci?

Offline Karlicka
Avatar
185 příspěvků moje polička 07. února 2018 11:14

@jerry, děkuji, Jovan jsem kdysi měla a něco mi na něm tehdy vadilo. Možná aldehydy. Ale ted mi začal vonět třeba L'aimant, tak třeba bych to teď vnímala jinak. Tesori zkusim. Děkuji!

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 07. února 2018 11:19

Karlicka 

L´Aimant je výborný (je to stálice mé poličky a nedám na něj dopustit).

Muschio Bianco je ve své kategorii "málo peněz za celý symfonický orchestr".

Offline Karlicka
Avatar
185 příspěvků moje polička 07. února 2018 12:04

jerry  Tak to si ten orchestr musím nutně poslechnout! Díky moc!

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 08. února 2018 18:26

jerry Insolence edt je escadovita vune, jo?

To teda neni! Je naprosto bozi, mozna i lepsi nez edp, pac je sice drza jak lazenska veverka, ale zaroven je to resne ta osoba, ktera vam vyboxuje mista v 1. rade, kdekoli! A drzi vam vlasy, kdyz zvracite a jeste vam u toho vypravi vtipne historky z podsveti. Ja si nemuzu stezovat.

Offline Korsičanka
Avatar
12840 příspěvků moje polička 08. února 2018 18:41

Luna Teda kam na ty frky chodíš?

A drzi vam vlasy, kdyz zvracite...jak lázeňská veverka...

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 08. února 2018 18:49

Zeny, ja jsem vas uz nekolikrat otravovala s citrusama a bergamotem, vcera jsem na blind koupila Azzaro (podle popisu a recenzi na Fragrantica). Docela se mi to pozdava. Citrus a hnedka se tam cpe ten cypris a trochu frezie, neni to sladky, spis koreneny. MOhla by klidne byt trochu "spinavejsi" na muj vkus.

Krabicka je bila, driv se to delalo v modre, zajimalo by me, jestli zmenili i slozeni s obalem, nevite? Pry se teda uz nevyrabi...

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 08. února 2018 18:50

Jo a pripomina mi Eau de Portofino (ja radsi Pondichery, ale i tak, dobrej kup)

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 08. února 2018 19:52

0zero7 

Opravdu se už nevyrábí - to jsi dobře koupila.

O změně složení docela pochybuju - výroba byla ukončena a složení nebyl důvod měnit. To spíš by mohlo jít o nějakou designovou změnu krabičky (vypadá trochu jako krabička od testerů - ta taky nemusí být jen čistě bílá nebo šedá).

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 08. února 2018 19:54

jerry Je to klasicka krabicka, kupovala jsem normalne v prafumerii, zabalenou do celofanu. Docela se mi to libi, hlava a stred zatim vic nez dojezd, jeste budu zkoumat, na prostridani s pondichery ideal, je to ve sleve tak asi pujdu jeste pro jednu :)

Diky za odpoved.

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 08. února 2018 19:55

Luna 

Tak buď ráda, že aspoň na tobě voní pěkně. Mně by z ní vypadaly poslední zuby

Offline jerry
Avatar
9025 příspěvků moje polička 08. února 2018 20:04

0zero7 

Modrá byla ze "sněhuláků" nejhezčí - pokud máš možnost nakoupit(navíc ve slevě), tak neváhej. To typové přirovnání k Pondichery sedí - na léto bude dokonalá.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 08. února 2018 20:09
Reakce na 0zero7:

Zeny, ja jsem vas uz nekolikrat otravovala s citrusama a bergamotem, vcera jsem na blind koupila Azzaro (podle popisu a recenzi na Fragrantica). Docela se mi to pozdava. Citrus a hnedka se tam cpe ten cypris a trochu frezie, neni to sladky, spis koreneny. MOhla by klidne byt trochu "spinavejsi" na muj vkus.

Krabicka je bila, driv se to delalo v modre, zajimalo by me, jestli zmenili i slozeni s obalem, nevite? Pry se teda uz nevyrabi...

Jestli změnili složení, bude to jen nepatrné. Se změnou krabičky většinou ke změně (ať už z jakéhokoli důvodu) dochází. Může to být ale jenom v rámci jedné a druhé šarže, takže nic dramatického.

Pokud jde o krabičku, v roce 2011, po kratším výpadku výroby, se vůně vrátila - a právě s touto bílou krabičkou. 

Offline 0zero7
Avatar
10783 příspěvků moje polička 08. února 2018 20:16

Super, dekuji! To POndichery hlavne v prvni polovine fakt sedi.

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 09. února 2018 18:19

Korsičanka Ti dam frky! Lazenska veverka je ustalene prirovnani. To se u vas nerika? I kdyz ty nepouzivas ani  vyraz "sopel" vlastne...

Offline Korsičanka
Avatar
12840 příspěvků moje polička 09. února 2018 18:43

Luna Jo, sopel používají mí vnuci a je to hnusnéMy tu máme "nudli".

Offline wiv
Avatar
179 příspěvků moje polička 10. února 2018 13:47

Renusatko 

Našla jsem Tvou recenzi na Rancé Sublimé a moc mě zaujala.  Myslíš, že by se vůně dala pořídit jako dárek? Potřebuji něco pro švagrovou. Bude mít kulatiny a chtěla bych pro ni něco lepšího než Bright Crystal. Ale nemůžu pořídít žádnou velkou pecku, protože skoro všechno je pro ni "moc sladké a těžké". Takže hledám něco jemného, elegantního, šik... Vím, takové jednoduché zadání 

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 10. února 2018 19:41

wiv Do kdy ji potřebuješ koupit, mrkla bych jestli nenajdu vzorek, ale nemám u ní nic poznačeno, jako v čem ji mám. 

Já jsem spíš na sladké vůně, tak pokud jsem si poznačila, že to není přeslazené , tak je to v pořádku . A jsem citlivá, když je to omamné, takže v tomhle bych řekla, že by se to hodilo. Přišla mi opravdu hodně zajímavá květinovka. Přitom to složení kytek je v ní pomerně divoké, takže překvapila.