Blbé a drobné (parfemové) dotazy

12. srpna 2014 17:51
Online zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 13. července 2017 10:05
Reakce na slniecko:

Dá se rozluštit v první řádku cAO14, jestli je v tom nula nebo písmeno? Ale za tu 14 bych ruku do ohně nedala, může to být i něco úplně jiného. V druhém řádku tuším PERFUME. Na dně flakonu je odlito St MSZ 6 m . Díky za zájem 

Online zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 13. července 2017 10:07
Reakce na Silvie:

Teď jsem si přečetla, Moc děkuji!!! Něco bližšího ještě bys věděla? 

Online zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 13. července 2017 10:14
Reakce na wendulka:

Tímto prosím Vendulku přidat do databáze CAOLA 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 13. července 2017 11:06
Reakce na zdensy:

Caola byla celá značka, ale vyráběli toho tehdy víc. Ty vůně měly různé názvy. Našla jsem zatím jen Gardenia, pánskou vodu po holení Barbon, potom Figaro. Na to budu potřebovat asi víc času, než najdu, která byla ta tvoje.

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 13. července 2017 19:17

Blbý dotaz: Myslíte, že by se mi mohla líbit Mon Parfum Chéri Annick Goutal? Podle poličky nic nepoznáte, mám tam staré zásoby, používám z toho tak třetinu...  Dá se k něčemu připodobnit? Složení se mi moc líbí. Uvažuju o odstřiku, takže kdyby se nezadařilo, tak zas tak nezchudnu, ale ráda bych věděla co zhruba čekat. Děkuji.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 13. července 2017 19:26
Reakce na Luna:

Podle mě by se Ti mohla líbit.

Nevím, proč, ale představa, co jsem o ní kdysi psala a naskočil mi Tvůj obrázek loutky, kterou jsi sama vytvořila a jejíž obrázek jsi zde dávala k jiné vůni...

Nějak mi Tě to vystihuje...

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 13. července 2017 20:03

Dotaz: jak je to s jungle od kenzo? Tady jsem dohledela jen jungle elephant a jungle tiger. Na letisti jsem ted ale zkousela neco, co se jmenovalo jen "kenzo jungle". Byl to teda ten proslavenej elephant ci neco jinyho, co tady v databazi neni? 

Online jerry
Avatar
8985 příspěvků moje polička 13. července 2017 20:55
Reakce na razorblade:

Tiger už se dlouho nevyrábí, tem bych vyloučila.

S velkou pravděpodobností to byl Elephant (nápis by odpovídal) - možná si vzpomeneš na víčko (pokud bylo) nebo na obrázek na krabičce http://www.parfumanie.cz/database/detail/jungle-l-elephant-kenzo

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 13. července 2017 21:12
Reakce na jerry:

Vicko nebylo. Ale podle krabicky by to elephant asi mohl byt. Na tu jsem se zas tak nesoustredila:) vune je pro me predstavitelwm dobryho retra, stejne jako eden. Byt nemam rada sladky a ovocny vune, prekvapive me neodpudila :)

Offline Sweet Potato
Avatar
34801 příspěvků moje polička 13. července 2017 21:16
Reakce na razorblade:

Tak ona není zrovna běžně sladká. Kdybys chtěla vzorek, pískni.

Online jerry
Avatar
8985 příspěvků moje polička 13. července 2017 21:16
Reakce na razorblade:

"Dobré retro" - to by sedělo. Slon tě buď zabije nebo se ti líbí - nic mezi tím.

Offline Sweet Potato
Avatar
34801 příspěvků moje polička 13. července 2017 21:26
Reakce na jerry:

Mně se sloník hodně líbí. Ale vlezla jsem minulý týden ve vedru do narvaného autobusu, ve kterém s někým jel - a to mne tedy málem zabil. 

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 14. července 2017 07:07
Reakce na razorblade:

Urcite to byl Slon. A je porad dobrej, když někomu sedne, našel poklad.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 14. července 2017 18:40
Reakce na Sweet Potato:

Mně se sloník hodně líbí. Ale vlezla jsem minulý týden ve vedru do narvaného autobusu, ve kterém s někým jel - a to mne tedy málem zabil. 

asi tak. Taky se mi líbil, než mě s ním více, než hodinu, v autobuse ve vedru oblažovala řádně zlitá známá.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 14. července 2017 18:56

Prosím vás, čemu se podobá dior dune? Já sem ho dneska zkusila a úplně mě to vrátilo domů, cítila sem to kdysi z matky, ale ona tvrdí, že ho nikdy neměla..

Online RoSa
Avatar
8192 příspěvků moje polička 14. července 2017 18:59
Reakce na Ounz:

tomu není podobná žádná vůně

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 14. července 2017 19:33
Reakce na RoSa:

No, tak má mamka paměť děravou..

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 14. července 2017 20:02
Reakce na RoSa:

Ba ne, trochu podobná je jí LP No. 9 od Penhaligon´s, jen ta je víc levandulová http://www.parfumanie.cz/database/detail/lp-no-9-love-potion-no-9-for-ladies-penhaligon-s. Ale jen Dune před reformulací. Akorát pochybuju, že pokud maminka Ounz neměla tu, že by měla tuhle.

Online jerry
Avatar
8985 příspěvků moje polička 14. července 2017 20:44
Reakce na Ounz:

Maminka bude mít pravdu - Dune to nejspíš nebyla. Současná Dune voní po "prodělané" reformulaci jinak, než jak voněla kdysi.

Tak teď je otázka, jako co z minulosti voní ta současná Dune - ono to tehdy mohlo být i něco z drogerie.

Offline Ounz
Avatar
19820 příspěvků moje polička 14. července 2017 20:46
Reakce na jerry:

No mohlo, já to neumím zařadit do doby, jestli měla jen drogerku nebo už parfem..