Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 30. června 2021 23:05

jerry Škoda, že je to takový unikát. Moc by mě zajímalo, co by v tom objevily zdejší zkušené recenzentky včetně tebe.

Offline slniecko admin
Avatar
17569 příspěvků moje polička 01. července 2021 00:33

Fleur toto by som veľmi chcela vyskúšať!!!

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 01. července 2021 20:39

Fleur Eau de Space zni skoro jak kdyz jsem cistila Tondovi aktovku po celem skolnim roce.

Ony ty vune vesmiru obecne asi nebudou nic pro bezne noseni. Dodnes me jima hruza z vune Nebula 1, neco tak sileneho jsem snad nikdy necitila. Skoro jeste horsi nez Secretion Magnifiques, i kdyz...No, asi ne. Ale desna je dost.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 01. července 2021 21:00

Luna Secretion Magnifiques nemá konkurenta

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 01. července 2021 21:15

Korsičanka No to teda nema, malem jsem se pozvracela a rovnou vyhodila kosili, na ktere zustal. To je nej peklo ever.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 01. července 2021 22:13

Luna Vůni s takovým názvem a pověstí bych si nikdy nedovolila zkoušet jinak než opatrným přičichnutím k rozprašovači (a vyplatilo se mi to ).

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 02. července 2021 09:03

Luna Korsičanka 

Ale no tak! Se mi zdáte nějaké přecitlivělé!

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 02. července 2021 10:16

euridike No tak nemusím mít všechno. Navíc teď s těma zkušenostma už je ta vůně pro mě přímo Eau de hematoonkologie.(zelenýsmajlík).

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 02. července 2021 10:30

euridike A já se dámskými exkrementy vonět nemusím, narozdíl od zakouřených a tuberózových pecek

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 02. července 2021 10:31

Luna Tuhle zkušenost naštěstí nemám. Pro mě je Secrétions Magnifiques pach řeznictví, ve kterém nemají klimatizaci. Vstoupím dovnitř a všechny ty krvavé fláky masa s obnaženými kostmi vydechují nasládlý pach a ten se téměř viditelně vlní ve vzduchu, zatímco zpocená řeznice brousí nůž (mimochodem ten zvuk kovu, který se tře o kov, rovněž nesnáším). 

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 02. července 2021 10:54

Fleur No ja uplne vidim ten vyjev: Napichnou ti kapacku, vedle zvraci pani do igelitoveho sacku, naproti deda v poslednim tazeni dostava transfuzi, sestry v gumovych rukavicich dezinfikuji vpichy, a ta kovova chut je pak jako bonus jeste tyden po teto "akci" Takze u popisu, ze se jedna o morskou vuni slanych kvetu a kokosoveho mleka...Jako vtip roku.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 02. července 2021 12:09

Luna Přešla mě chuť tohle zkoušení si zopakovat .

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 02. července 2021 14:49

Fleur Luna obě představy, které popisujete - děs běs. a ta "vůně" rovněž :)

Offline mirajo
Avatar
2359 příspěvků moje polička 02. července 2021 16:20

Fleur Recenze

Ale jinak, sekrety, spitaly, tempery, umakart. Bala bych se i vyzkouset. A to mam neco malo kovu, takze asi i krve, ve vunich nekdy i rada /Dzongkha, BR 450, CdG 2/. Ale tim jazykem na ledovym zabradli to musi skoncit. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 02. července 2021 16:49

mirajo Díky!

CdG 2 mám a nosím velmi ráda, tam je ten kov jen jako nabroušený hrot plnicího pera s tmavým inkoustem .

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 02. července 2021 17:10

mirajo 

Sécrétions Magnifiques jsou prostě ten druh chameleónské vůně, která se velmi výrazně liší člověk od člověka, na mé pleti rozhodně takhle strašná není, přísahám, podívej třeba na recenzi od wendulka, na jednom mém kamarádovi voní jako slaný vanilkový pudink, na dalším jako slané mléko s kovovým podtónem, není to jednoduchá vůně, ale ráda bych se u ní vyhnula nějakému generalizovanému odsouzení, si myslím, že si to nezaslouží.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 02. července 2021 17:38

...kontroverzní vůně mě lákají moc!.

Právě pro ty rozporuplné názory na ně, právě proto, že se těším, je to jak ruská ruleta, že třeba na mně to bude zrovna very good.?. A většinou taky jo...

Offline jerry
Avatar
8985 příspěvků moje polička 03. července 2021 13:54

Il Giardino delle Delizie (Nobile 1942) - sladce zakouřená, trochu zaolejovaná a pudrem zasypaná čerstvě vydělaná kůže mi do značné míry připomněla Hermèssence Cuir d'Ange, Po rozvonění pak směs zlehka vyuzeného sušeného ovoce všeho druhu rozložená na jemné šafránové kůži a zlehka pocákaná švestkovým vínem.

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 03. července 2021 14:26

jerry No to mi nedělej, Cuir d´Ange pro mě byla nesnesitelně uzená kůže, zatímco v Il Giardino delle Delizie mám jen koňakově přezrálé švestky, květinový prach a v závěru hebký semiš a nosím ji moc ráda. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6084 příspěvků moje polička 03. července 2021 14:28

jerry A bude to zřejmě karma, to mám za to, že jsem tak zneuctila vůni, kterou má ráda euridike .