Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline jerry
Avatar
8980 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 13:02

Miru 

Ten zatím neznám - ale všechno, co jsem od Le Labo dosud vyzkoušela, se mi líbilo. Takže Musc by nemusel být výjimkou.

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 13:04

jerry 

...prostě fakt dobrá musková vůně - brala bych.!

Díky

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 13:26

jerry Akorát že na kůži mají jejich vůně za tu cenu velmi malou výdrž

Offline jerry
Avatar
8980 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 13:29

Korsičanka 

Tak na to si nemůžu stěžovat, s výdrží jsem spokojená.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 13:31

jerry Závidím! A ty Nemat růže mám doma ve vzorcích už alespoň 2 roky a stále jsou nádherné - ostatními růžemi skoro nedostihnutelné.

Offline jerry
Avatar
8980 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 13:34
Reakce na Korsičanka:

 ostatními růžemi skoro nedostihnutelné.

​To souhlasím. A "skoro" bych i vypustila...

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 13:35

jerry Jo.  Neobjednávalas je z Indie? Nebo je prodává i nějaký evropský e-shop? Měla jsem je tehdy ze Slovenska...

Offline jerry
Avatar
8980 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 14:22

Korsičanka 

Já je měla v dobách, kdy se daly koupit u nás.

Offline jerry
Avatar
8980 příspěvků moje polička 18. ledna 2020 14:22

Korsičanka 

Já je měla v dobách, kdy se daly koupit u nás.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 20:41

House of Sillage: Passion de l'Amour 

První obláček vůně se tváří jako nevinná květinovka. Než se objeví jako temný mrak oud. Z každého mraku ale není liják, tady rozhodně ne. Květiny pokropí pouze několik kapek dřevitého oudu s orientálním šafránem, hlavní slovo v květinovce bude mít gurmánská malina s vanilkou a pačuli. A nakonec to ani nebude květinovka, ale pěkná decentně sladká semišově dřevitá orientálka.

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 20:56

blackviolet 

Zrovna včera jsem ji měla možnost vyzkoušet a byla jsem z ní unešena.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 21:35

Ellen Povedla se. Nejvíc se mi líbí, až se rozloží, sladké gurmánky moc nemusím. 

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 19. ledna 2020 21:38

blackviolet 

Mě se líbila od začátku do konce. 

Když si uvědomím, že to není tak dávno, co byla běžně dostupná na našich e-shopech...

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 20. ledna 2020 21:20

Black Afgano (Extrait de Parfum) Nosomatto První vůně, která konopí jen neslibuje, ale opravdu ho tam ucítíte. Tabák a byliny spíš v sušené podobě. Taková dřevěná, lesní chýše babky kořenářky, která si den krátí malým jointem. Kadidlo spíš jen v takové jemné podobě, aby to nebylo tak lineární. Je to dobré, je to zajímavé a zvláštní. Ráda bych to cítila ve svém okolí, ale sama na to asi nemám. 

Bornéo 1834 Serge Lutens U unisexu bych se klonila spíše k pánské vůní. Suchá. Bílé květiny jsou usušené a rozdrcené, smíchané s kořením a kakaem. Přidala bych i kouř, kůži a nějaký alkohol, jen malinký zbytek. Celé je to drsné ve smyslu "pro chlapa", ale takhle vnímám většinu vůní s pačuli. Postupem času se drsnost zjemní a zesládne labdanem a potom je to ta pravá paráda, kterou si umím představit i na ženě. Nádhera. 

Soleil Neige Tom Ford Ovocná vůně se závanem pižma, provoněná růží a proslazená vanilkou. Na Forda překvapivě lineární.  I když není nic, co bych na ní kritizovala, tak bohužel není ani co vyzvednout. Věřím, že je líbivá. Připomíná mi ovocné vůně, třeba Amor Amor. Ten se mi líbil, takže i tahle vůně se mi líbí, ale na koupi to už dnes nevidím, kdybych ji dostala, tak jí ráda budu nosit. Nakonec i Amor jsem věnovala tenkrát švagrové a kupuje si ho pořád. 

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 09:36

Renusatko Hezky popisuješ A těší mě, že dalšího Forda asi nemusím I když - zkoušela jsem - zatím jednou - Lavender Extrème a nevím, nevím Já tu levanduli prostě MŮŽU!

Offline jerry
Avatar
8980 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 11:14
Reakce na Renusatko:

Black Afgano (Extrait de Parfum) Nosomatto První vůně, která konopí jen neslibuje, ale opravdu ho tam ucítíte. ........................... Je to dobré, je to zajímavé a zvláštní. Ráda bych to cítila ve svém okolí, ale sama na to asi nemám. 

Zrovna ji zkouším, takřka se stejnými poznatky. Strašně se mi líbí, ale nevím, kam bych ji nosila.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 18:20

Tiare Ormonde Jayne

Mýdlo s vůní citronu a nedefinovatelných květin.

Jemná a v podstatě neobtěžující vůně, ovšem pro mě bez jakékoliv zajímavosti.

Offline jerry
Avatar
8980 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 21:13

Opalon (Bvlgari) - zelené bylinky s dřevem a letmý dotek ovocné sladkosti. Rozvoněla se do jakési nasládlé zeleně, důkladně vymáčené ve vodě.

Black Afgano (Extrait de Parfum) (Nasomatto) - ohořelé vysušené konopí promíchané s doutnajícím slaně oříškovým vetiverem. Vůně plná paradoxů - je temná (a tím nemyslím jen barvu) a zároveň až omamně uklidňující. A líbí se mi moc...jenže kam ji nosit?

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 21:35

jerry No právě. Kam to nosit? Pacientky by asi koukaly.

Online prďola
Avatar
3721 příspěvků moje polička 21. ledna 2020 22:17

Renusatko jerry Teda ale jak Black Afgano popisujete, tak to je velké pokušení!