Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 09. ledna 2020 18:23

Martula oujeee

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 09. ledna 2020 18:29

Martula Myslím, že by si Dorin zasloužila vlastní téma ve značkách - co říkáš?

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 09. ledna 2020 19:10

slniecko Luci, myslím na tebe se vzorky, případně odstřikem. Napíšu

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 09. ledna 2020 19:10

Korsičanka Mám to v plánu.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 09. ledna 2020 19:51

Martula Flakón je pastvou pre oči, dokonca s Tvojim portrétom, teším sa na vzorku Doriny,  luxusný kosatec, bledomodrý, fialový, dekadentný...hmm, nádhera

Viem si predstaviť, ako Ti pribalená 8 ml vzorka s kartičkou urobila radosť. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 09. ledna 2020 19:54
Reakce na Martula:

Přišla mi vytoužená Dorina od Dorin Paris a už druhý den zkouším.

Potěšilo mě, že mi poslali i vzorek navíc, který jsem chtěla a musím ho tady vyfotit. Protože kéž by všechny znakčy měly takové velké vzorky Tento má 8ml a kartička je velikosti malé knihy

Dorina - Dorin Paris

Luxusní kosatec. Kosatec pudrově vzdušný, bleděmodrý. Zároveň i kosatec temně fialový, dekadentní, sládnoucí do podoby krémového líčidla a rtěnky. Ostatní složky jen dokreslují jeho krásu. Heliotrop zjemňuje kontury, malá trocha aldehydů odlehčuje, tonka a pryskyřice dodávají hloubku. Čistý parfém v kouzelném flakonku, s intenzitou odpovídající této koncentraci. Parfém s velkým "P".

Versailles 1780

Sladká mandlová delikatesa s malinami a broskví, vybraný dezert pomalu nabíraný stříbrnou lžičkou a rozplývající se na jazyku. Na stole je váza s orosenými růžemi a ručka držící lžičku ještě voní fialkovým pudrem po ranní toaletě. Dovedu si ji představit pro krásku s napudrovanou parukou na dvoře Ludvíka XVI. Nositelná i v dnešní době, krásně propracovaná a kvalita z ní čiší.

​Krásné! Popisy, flakon ... chápu Tvou radost.

Offline Paris
Avatar
příspěvků moje polička 09. ledna 2020 20:01

Martula recenze i flakon... luxusní

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 09. ledna 2020 20:34

milacka Dalia Paris Děkuju

Offline slniecko admin
Avatar
17566 příspěvků moje polička 09. ledna 2020 20:49

Martula ďakujem !!!

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 10. ledna 2020 12:14

moc se omlouvám všem, že tu s vámi nediskutuju, jen si pročítám. nějak mi není hej.

tak přidávám alespoň recenzi na Odalisque (Parfums de Nicolaï)

Online Biely kvet
Avatar
4026 příspěvků moje polička 10. ledna 2020 12:33

alibi Libuška, podľa tvojej recenzie by sa mi mohol páčiť. Veľmi pekne si to napísala. A to som už pomaly o parfémy prestávala mať záujem. Ďakujem!

Užívaj si voňavé dni, v ktorých bude postupne viac úsmevu a dobrej nálady.

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 10. ledna 2020 12:39

alibi Odalisque je nádherná vůně a tvůj popis taky. A ta fotka - !

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 10. ledna 2020 13:17

alibi Obdivujem Ťa, Libuška, že po takom náročnom dni si ešte dokázala vyčariť takúto ódu na Odalisque, asi má naozaj čarovnú moc. Krása.

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 10. ledna 2020 14:39

alibi Krásně jsi ji vystihla! Já jenom doufám, že jí ta reformulace opravdu neublížila, měla jsem flakon z doby před ní a byla krásná.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 10. ledna 2020 15:19

Biely kvet Martula milacka blackviolet 

moc vám děkuji, potěšily jste mne

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 10. ledna 2020 15:29

alibi Četla jsem vedle:) a musím vyhrabat vzorek, mám-li ho ještě. Pokud ti pomohou vůně a psaní o nich, jen houšť! Víš, že tě máme rády a taky s chutí čteme tvůj blog, když se nemůžeme vidět!

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 11. ledna 2020 08:26

Partait de Roses - Lancome

Okvětní lístky růží vařené pomalu v kotlíku s rozmačkanými malinami, okořeněné špetkou vanilky a kadidla, na závěr přidáno trochu pryskyřice a nazlátlého koňaku. Čarovný nápoj je hotový. Po jeho ochutnání vidíte svět jako růžovými brýlemi. Ne nadarmo se říká, že vůně růže je na srdce.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 11. ledna 2020 08:54
Offline jerry
Avatar
8977 příspěvků moje polička 11. ledna 2020 09:13

Sunday Cologne (Eau de Parfum) (Byredo) - klasická kolínská s bergamotovou smrští hned na začátku - ovšem bergamot je vznešený, uhlazený a elegantní.. Postupně se infiltrovalo pár lístků čerstvě utržené levandule smíchané s rozemnutým zeleným muškátovým listem a borovým jehličím a usadily se na orosený zelený mech.  A kolem poletuje jemný kořeněný prach, spíš jen taková kořeněná ozvěna.

190 Ans de Créations (Guerlain) - pomerančový květ, ostře zelený a lehce "sklepní", válcující všechno živé. Teprve po dlouhých hodinách se uhladila do sladce pižmového mandlového prachu. Zjevně nejsem ta "správná" nositelka.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 11. ledna 2020 16:16
Reakce na jerry:

190 Ans de Créations (Guerlain) - pomerančový květ, ostře zelený a lehce "sklepní", válcující všechno živé. Teprve po dlouhých hodinách se uhladila do sladce pižmového mandlového prachu. Zjevně nejsem ta "správná" nositelka.

​ani já ne, mě se z ní vyloženě udělalo zle.