Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline černá káva
Avatar
1911 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 21:59

blackviolet Sice se tu odprodává něco jiného, ale dovoluji se zeptat na rusalčí Dryad - náhodou u ní nějaký přebytek by nebyl?

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 22:54

blackviolet Jakože takovou růži ještě nemáš? No to je ovšem pro mě ještě větší výzva...

EDIT: Uložíě, prosím, recenzi i do vlákna Aedes ? Díky.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 23:29

Pantheon Roma: Dolce Passione

Jak už naznačuje samotný název, jedná se o nefalšované gurmánské obžerství. Voní jako tuna čokoládových brownies s medem a oříšky. Víte, že vám z toho budou trnout zuby, ale stejně si nemůžete pomoct. A to vám k němu Arturetto Landi naservíroval ještě i fondán z mléčné a bílé čokolády.

Online blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 08. listopadu 2018 23:29

černá káva Něco by tu z Rusalky ještě bylo . Napíšu SZ.

wendulka No fakt nemám, tahle je úplně jiná .

Provedu. Úplně jsem na to vlákno zapomněla.

Offline Miru
Avatar
13855 příspěvků moje polička 09. listopadu 2018 04:02

wendulka 

...mňááám!

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 09. listopadu 2018 07:43

blackviolet Poprosím o malý podiel aj ja, ak je to ešte možné.

Online blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 09. listopadu 2018 09:58

milacka Jasně , zjistím u ostatních třech zájemkyň velikost podílů a ozvu se.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 09. listopadu 2018 10:27

Miru Však jsme si na tebe včera s holkama vzpomněly. Až se ti zase někdy povede udělat si výlet do Prahy. Zaskoč zkusit do Štěpánské.

Online Biely kvet
Avatar
4028 příspěvků moje polička 09. listopadu 2018 10:52

blackviolet Ak by kvapka zostala, hlásim sa aj ja. Ďakujem.

Online blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 09. listopadu 2018 11:05

Biely kvet Zapsala jsem si.

Online jerry
Avatar
9019 příspěvků moje polička 09. listopadu 2018 20:15

Hermessence Myrrhe Églantine (Hermes) - bílá růže v poryvech ledového větru aneb jemná růže s notnou porcí sladkého ledového bílého pižma s lehoučkým ovocným tónem. Po rozvonění se z bílé růže stala sluncem trochu prohřátá růže rudá a vůně se vydala na cestu lehké balzámově hladké orientálky.

Diamond Jubilee Bouquet (Grossmith) - svěží kosatec, jiskřivý, okořeněný nasládlým pylem a karafiátovým pudrem. Po rozvonění jemné květinkové mýdélko. Nadpozemská krása...

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 09. listopadu 2018 21:44

jerry Teď mi teda s oběma recenzemi moc nepomáháš:(

Online blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 09. listopadu 2018 22:01

Memo: Shams Oud 

Shams znamená v arabštině slunce. Shams Oud je oud z pouště plný koření, pepře, šafránu a štiplavého zázvoru, které skoro pálí v nose. Z vysušených stromů skapává kadidlo a černé a zelené pryskyřice, a ty na slunci okamžitě vysychají a zdobí kmeny jako drahokamy. V nomádském stanu pod těžkou tkanou látkou vyhřátou sluncem jakoby stál vzduch prosycený výpary pryskyřic a třísek oudového dřeva připravených k vykuřování v miskách na koženém taburetu.  Projasní ho jenom vůně sladké vanilkově krémové tonky.

Velká vůně. Neskutečně dlouhá výdrž.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 09. listopadu 2018 23:22

MiN New York: Momento

Přepadla vás už někdy v životě nostalgická nálada? Mně se to stává obvykle každý rok těsně před Vánoci. Vytahuju ze skříně staré krabice s fotkami, čtu staré dopisy, rozkládám je po stole kolem vázy s jedlovými větvičkami, listuju památníčky ze základní školy, v nichž jsem si lisovala květiny, listy a bylinky jako třeba levanduli a pak si je lepila do vlastnoručně vyrobeného herbáře a pokradmu přitom pozoruju padající sníh za oknem. Pouštím si stará videa, pomalu u toho usrkávám teplý svařák, společnost mi dělá můj milovaný Shalimar a je mi naprosto božsky. A přesně takhle voní Momento!

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 09. listopadu 2018 23:59

wendulka Kdybys z toho herbáře vyhodila levanduli, tak by se mi to mohlo líbit .

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 10. listopadu 2018 05:36

Fleur Ona tam je jen minimálně, teda na mojí kůži. Na papírku je výraznější. Vezu vzorek s sebou.

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 10. listopadu 2018 08:05

wendulka Děkuji, to jsem zvědavá!

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 14:59

wendulka Nějak ke mně vzorek nedoputoval Musíme příště vylepšit zasedací pořádek-nejlépe v kruhu?  Ještěže je k ozkoušení v Praze.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 15:44

Korsičanka Jó no, ta účast byla vzhledem k prostorovému zařízení restaurace i kavárny trochu velká. Ale neboj, je k ozkoušení i v Prazea nějaký ten origo vzorek by od ní snad ještě mohli mít, pokud tě zaujme.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 16:24

wendulka Dík! Ty ses asi včera moc nepřestříkla, když můžeš dneska vonět takovou dardou:) Já nemohla z vůní zažraných do kůže a vlasů ani spát a dnes kvůli bolehlavu mám na sobě včerejší La Martinu ze 3 střiků na šále To je, milacka , skořicová síla No 1!