Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 21:30

Micuska to je fakt divné, v piatok som ju doplnila, nebola celkom prázdna, lebo som ju nosila v kabelke na prestreknutie, keďže nebrávam sebou flakón  Veď Milacka s nevestou skúšali tuším tú istú vzorku?

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 21:37

sisa.b uz sa nepamatam, ktoru skusali. Zda sa mi, ze som vo vacsom keli, ako som si myslela .

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 21:43

Micuska mne sa zdá, že skúšali túto moju, lebo Wendy a MiJa si vzorky hneď vzali do kabelky, tak som ju vytiahla, aby ste poskúšali. Ale nie som si stopro istá, možno by sa mohla aj milacka vyjadriť. Ale nemyslím si, že si v keli, veď sme videli, ako si Memory Motel "zožrala"  

Korsičanka nad 4500, hej?  Hovoríš o eurách? Lebo keď pozriem na tvoju policu, tak sa mi to nevidí  

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 21:49

sisa.b Zlato, "éto býlo" - by řekli naši sousedi To jsem ještě pracovala, když jsem nakupovala. Teď jsem POUZE v důchodu - nevíš??? Takže SE DOSTÁVÁM klidně i na hranici 2500,- KORUN ČESKÝCH

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 21:54

Korsičanka no to viem, len som mala pocit, že si stále dopraješ  veď prečo by aj nie...

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 21:55

Micuska Já svůj vzorek po vyzkoušení všemi sbalila a popsala. Ale taky to na mně není velká síla:(

sisa.b Pouze pokud něco prodám nebo se ponořím do kontokorentu

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 22:05

sisa.b pre istotu som si tupla na druhu ruku Caron Montaigne od Korsičanka a tu citim poriadne. Ovoniaval mi ruky aj muz a Roju neciti ani on, ale Caron ano. Ja tu vonu do 5 minut ozaj zozeriem 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 22:08
Reakce na sisa.b:

Micuska to je fakt divné, v piatok som ju doplnila, nebola celkom prázdna, lebo som ju nosila v kabelke na prestreknutie, keďže nebrávam sebou flakón  Veď Milacka s nevestou skúšali tuším tú istú vzorku?

​Enigmu skúšala Iva a voňala prekrásne, hneď sa ma pýtala, kde sa dá zohnať a koľko stojí. 

Nechcela som jej hneď kaziť radosť, tak som jej hneď neodpovedala, ale už vie.

Suerte je čistý unisex, na mne vyznieva dámsky. 

Za tú cenu na Notine sa oplatí kúpiť.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 22:10

Micuska Caron Montaigne sa ti páči? Ja som si ho všimla včera na ikonke u MiJi a hneď som googlila

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 22:13

Korsičanka tak ale môžeš si teraz poriadne užívať svoju luxusnú poličku  

Micuska buď rada, že nepotrebuješ ďalšiu Roju 

milacka a ona ju skúšala z vialky s nálepkou, nie?

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 22:27

sisa.b To neviem, ale bola to tvoja vzorka. Mal tam ešte niekto iný vzorku?

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 11. listopadu 2018 22:32

Perris Monte Carlo: Mandarino di Sicilia

Sicilská mandarinka odráží proces zrání tohoto citrusového plodu. Díky petitgrainu začíná jako zelený plod, který ještě visí na větvičce. Zapojením citrusově kořenité pelargónie a pomerančového květu však postupně uzraje a zesládne, abychom si ji mohli konečně utrhnout, oloupat a jednotlivé měsíčky rozložit po stole z cedrového dřeva a poprášit jemným bílým pižmem.

MiN New York: Shaman

Už od puberty mám v oblibě dobrodružné filmy typu Indiana Jones, kde hlavní hrdina podniká nejrůznější exotické výpravy za poklady. Shaman vás na jednu takovou vezme. Obuje vám fialkové semišky a vyhodí vás uprostřed džungle s vlhkou zelení a zeminou za tropického lijáku, abyste na jedné menší mýtině objevili týpí z pravé bizoní kůže, kde šaman přebývá a vedle mystického kadidla s ambrou tu s pomocí dřevěného uhlí pálí i medovinu.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 13. listopadu 2018 23:50

Ulrich Lang: 17 Nandan Road

Je vůní zářivě žlutých citrónů, sladkých masitých mandarinek a zralých meruněk, doplněných pižmovým kosatcem a jemným semišem. Pro mě osobně je drobnou vadou na kráse ostrouhanotužkový cedr v ambrovém základu, nicméně si umím představit, že na mnohé správné nositelce může zapůsobit jako veselý životabudič.

Parfumerie Particulière: Belle Epoque

Je dokonalou ódou na hořkosladkost. Belle Epoque vás pozve za soumraku na sklenku absintu, vyrobeného s pelyňku, lékořicového anýzu a fenyklu. Přidá i hrst sušených fíků a pro meditaci vám k tomu zapálí kadidlo s myrhou.

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 07:13

wendulka Nandan Road mi připadá jako vyloženě mainstreamová vůně, ale dobře udělaná. Pro někoho, kdo rád Éclat d´arpege a podobné...

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 09:00
Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 09:22

alibi Moc hezký popis, Libu. Znepokojivá, to je správné pojmenování. A za mě - velmi líbí!!!

Fleur 17 Nandan Road mi mainstreamová nepřijde, ale je poklidně pěknou sladkou citrusovkou- možná právě opak k Soleil de Jeddah, která má v úvodu ty citrusy ostré.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 10:23

Fleur Ten začátek ne, ale ten cedr s ambroxem v základu ji k tomu mainstreamu posouvají.

alibi Tvá recenze je opět velmi sugestivní. Kdybych Soleil de Jeddah neznala, lákala by mě k vyzkoušení.

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 10:25

Korsičanka wendulka děkuju. mě se ta vůně hodně líbí, ale toho napětí v ní je asi na mě moc. a jsem moc ráda, že jsem ji měla možnost poznat díky Korsičanka 

Offline ModestMourek blogger
Avatar
1062 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 11:34

Ad Libitum (Pigmentarium)

Latinské ad libitum znamená „jak je libo, podle libosti, bez omezení“. Parfém Ad Libitum začíná ve stylu klasických kolínských hořkou grepovou a citrónovou kůrou v bio kvalitě s jemně mýdlovým jehličnatým rozmarýnem a pokračuje starým semišem z Eau de Néroli Doré (Hermès), na němž se zachytilo několik svěžích kvítků jasmínu. Vnímám jej jako unisex mírně přikloněný na pánskou stranu. Škoda, že po krásném úvodu sklouzne do průměrnosti. Jeho výdrž se pohybuje kolem 3 hodin.

Offline jerry
Avatar
9023 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 20:10

Fath's Essentials: Curaçao Bay (Jacques Fath) - nevychlazené Curaçao nalité do sklenice, ozdobené červenými bobulemi, v plážovém baru zastíněném palmami. Ale ani palmy neochrání před horkým nasládlým vzduchem z rozpálené kamenité pláže a prachem z přilehlých vápencových útesů.

Bal de Roses (Keiko Mecheri) - jedinou tanečnicí na tomto bále je růže - zpočátku se po parketu vznáší sama a tylovými závoji víří chladný vzduch, pak ji obejme tanečník v podobě benzoinově zakouřeného dřeva a nakonec zase tančí sama v podobě růže jemně okořeněné. Bohužel mě hlavně na začátku ruší svěží lehce syntetické tóny.