Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 04. července 2018 08:15

Fleur ponekud animalni... hezky receno a musc noble, jestli spravne pamatuju kam jsem si ho davala, smrdel taky pekne - uz jsem myslela ze je chyba u me:-/

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 04. července 2018 08:33

viktorka_od splavu Tak příště vyzkoušej od Andyho Tauera raději L´Eau nebo Orange Star .

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 04. července 2018 08:38

Fleur kdyz ja mam pocit, ze ten zaklad ma u vsech vuni stejny:-/ 

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 04. července 2018 08:58

viktorka_od splavu Ten společný tón ale nedělá velbloudí karavanu, za tu může nějaká jiná složka !

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 04. července 2018 09:06

Fleur aha, tak v tom případě orange star ještě pořádně ozkouším. l`eau spíš asi ne, ta mě úplně nenadchla

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 04. července 2018 09:15

Fleur Jedeš! Ty mi taky dokážeš zkazit každou radost - prý zpocený kůň!

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 04. července 2018 09:24

Korsičanka To jsem nechtěla! Škoda, měla jsem Musc Noble otestovat na tobě.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 04. července 2018 09:33

Sylvaine Delacourte: HELICRISS

Dvojitá kolínská, přesně jak napsala v komentáři domenica. Citrusy a bylinky, přitom s hřejivými tóny dřeva a koření. Cítím bazalku, levanduli, slaměnky, které mi připadají skoro oříškové. Po chvíli se rozvoní i pomerančové květy, sladké a krásně zaoblené. Vůně je teplá a zároveň jakoby chladivá. 

Nejvíce mi připomíná Cologne du 68, která proslula zveřejněným složením z 68 složek. 

(Pro zajímavost složení Cologne du 68: bergamot, zelená mandarinka, citrón, klementinka, cedrát, krvavý pomeranč, limetka, list grepu, bazalka, fenykl, badyán, levandule, vavřín, cypřiš, elemi, tymián, myrta, citroník hořký (bigarádie), list mandarinky, list citroníku, hruška, list fialky, břečťan, hořec, míza, černý rybíz, frézie, konvalinka, list lísky, brambořík, kardamom, koriandr, černý pepř, růžový pepř, muškátový oříšek, zázvor, jasmín, plumérie, květ magnólie, pomerančový květ, pivoňka, růže, karafiát, ylang ylang, liči, fík, ostružina, slaměnka, pistácie, opopanax, ambra, benzoin, vanilka, labdanum, otočník, kosatec, tonka, šalvěj, pižmo, pačuli, oud, cedr, santal, vetiver, rostlinné pižmo, pralinka, myrha, mech)

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 04. července 2018 10:01

Fleur 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 04. července 2018 13:07

Rychlé dojmy ...

Soleil Blanc (TF) - velmi příjemná krémová tuberóza se stopou zeleně a decetním dotekem mandlového akcentu. Působí elegantně, dospěle, vkusně a skvěle drží! 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. července 2018 14:41

Dalia Včera jsem si ji donesla domů. V tom vedru jsem po nástřiku byla nadšená, pak jsem si asi 20 minut říkala, jestli jsem neudělala chybu a nakonec  jsem celý večer byla nadšená. 

viktorka_od splavu Jestli jsem ještě tu Marockou poušť neměla vyzkoušet ve vedru. Při zkoušce bylo sice teplo, ale ne vedro, tak abych tam pak taky neměla velblouda. Nějaký živočich tam i tak chvíli byl, ale ne moc a jen v začátku. Potom už to bylo perfektní. 

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 04. července 2018 14:47

Renusatko viktorka_od splavu  a nezkoušela jsi souběžně i Les Années 25, v té totiž živočicha/velblouda mám

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. července 2018 14:51

alibi Ne, já měla jen tu jednu, i paní Lucie se divila. Naštěstí to rychle odeznělo a potom byla celý den krásná. Na druhé ruce L´Eau. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46062 příspěvků moje polička 04. července 2018 14:59

alibi nene, tu jsem zkoušela minule

Renusatko na začátku cítím ve všech ten "arabský" tón, prostě je v nich rozlitá kapka Attaru, tam se sice možná někde naspod skrývá i ten hnůj, ale cítit ještě není... vylezl až později a už se mnou zůstal. muž ho večer taky cítil

Offline blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 04. července 2018 15:09

Korsičanka A já doufám, že na mně bude v Musc Noble pod oblečením šlechtic čistě umytý a kůň vyhřebelcovaný . I když trochu plnokrevníka není na závadu, to já můžu.

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 04. července 2018 15:18

já včera testovala i Musc Encense (Aedes de Venustas), která se mi moc líbila. přičichnou jsem musela ale až těsně u kůže, ostatní zkoušené vůně v sousedství na mé paži jí nedaly šanci :). velmi příjemná tělová-muscová vůně. až pozdě večer jsem ji měla chvíli trochu "zpocenou". a když přičichnu k místu aplikace dnes, tak ji stále cítím

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 04. července 2018 15:20

Renusatko Ano, je to pěkná vůně. Umím si představit ji nosit. S Fordových exkluzivek mám však zálusk na jinou. 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 04. července 2018 15:31

Dalia No já mám ještě též plán. A né jeden. Včera jsem vyzkoušela Vanille Fatale...krása. Ze vzorku minulý týden Shanghai Lily a Santal Blush...ani jedna není špatná. No a nedávno ještě Jasmin Rouge. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 04. července 2018 15:34

Renusatko Já Ti rozumím.  I mně Ford nějak hodně "zachutnal".

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 04. července 2018 16:52

blackviolet Já ve vzorku žádné koně necítím Jen šafrán a růži. Tak doufám, že v plném nástřiku cca za týden to bude stejné. Ale jsem ráda, že se ti líbí!