Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. července 2018 19:04

Miru Tak jestli zrovna hledáš malinovku s růží, to by bylo ono. Akorát bez vanilky. Výdrž a intenzita...no Angel to není, ale přiživila jsem hned po příjezdu do Brna a Fleur ze mě cítila závany ještě tři hodiny po té, tak asi tak. Mně na tomto typu vůně baví, že se jí můžu sprchovat a i tak na mně působí samotná vůně. Chtěla bys vzorek?

Renusatko Není tam kůže, ale jemný semiš.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 11. července 2018 19:13

wendulka právě a zrovna to moc nemusím a přesně ty tóny na mojí kůži často hodně vylezou. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 11. července 2018 20:35
Reakce na Miru:

Fleur 

...ááá! Maliny, nevinnost.?

A co výdrž a intenzita.?

​Přesně na tebe jsem myslela, když jsi poptávala ty maliny s vanilkou. Ale tahle vůně je opravdu spíš ta perlivá malinovka než hustý vanilkový krém s malinami.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. července 2018 20:49

Fleur To je pravda. To by byla spíš French Kiss, ale tu jsem koukala, že Miru posílá obratem dál. No po víkendu budeme moudřejší.

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 11. července 2018 21:03

wendulka A to nechtěj vědět, jak na mně dopadla Essence du Sérail, to budu muset nechat také až po víkendu, pokud to tedy vůbec bude publikovatelné .

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. července 2018 21:10

Fleur No prosím tě, ty mě děsíš.

Offline Fleur blogger
Avatar
6070 příspěvků moje polička 11. července 2018 21:12

wendulka Zatím vede Poudre Impériale, která mi ovšem připomíná Balenciagu Paris.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. července 2018 21:14

Fleur Jo, to je i můj favorit. Balenciaga se na mně ovšem pro změnu takhle nepředvedla.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 12. července 2018 17:40

Fleur 

...hmmm.

No, oni snad už ani nikde poctivý krémovky, rozuměj - hustý krémový vanilkový vůně bez santalu - snad už ani nedělají...

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 12. července 2018 22:24

Bijon: A.E.O.M. (All Eyes On Me)

Název jako program. Pokud se tímto elixírem navoníte, určitě vzbudíte pozornost. A každý si tam najde to své. Třeba koktejl z koňaku, sladkého pomeranče, bergamotu, skořice a muškátového oříšku ozdobený kouskem zralé datle. Kořenitou zelenou pelargonii a růži s pačuli. Slaměnku s koženým labdanem a dřevem. Ale také kadidlo a balzamickou pryskyřici  a vanilku s ovocem a tonkou. Ne že by se mi to nelíbilo, jenom se nějak nemůžu zbavit dojmu, že je toho na jednu vůni trochu moc.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 12. července 2018 22:32

blackviolet Hm, a to jsem na ně byla na obě nové vůně Bijon tak zvědavá, jestli s nimi Cecile dokáže navázat na Auru Sublime

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 12. července 2018 22:46

wendulka Tak jsou obě zajímavé, ale na Auru Sublime nemají.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 13. července 2018 21:23

Rose America (Une Nuit Nomade ...)

Být svá a na duši lehko mít …

Slano prosycující nekonečno všude kolem a šum moře nesoucí se na křídlech větru. Slano snoubící se s šťavnatou sladkostí plné hrsti zralých malin a opojným duetem olejovitě vonící růže a hřebíčkovitého karafiátu. Slano usazující se v droboučkých krystalcích na po léta vysoušeném dřevě. Slano usychající na řasách a sladko v duši …

Vůně pohodářka, zvláštně krásná, svá ...

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 13. července 2018 21:32

Dalia Krásne napísané, tlieskam....

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 13. července 2018 21:35

Rosae Mundi (Profumum Roma) - sytá olejnatá růže i se suchým stonkem a s drsnou zakouřenou pryskyřicí. Hustá, poctivá, s výbornou intenzitou a dlouhou výdrží.

Blackberry & Bay (Jo Malone) - teplá mořská voda, dlouho dlouho nic a pak sušené listy černého rybízu...ovšem následně se ukázalo, že to byl původně jen maskovací manévr - ve skutečnosti to byly dřevité ostružinové listy, které doprovodila guvernantka v podobě cedrovetiveru v jinovatkové krustě. Vůbec není špatná, ale připadá mi spíš jako univerzální pánská voda po holení.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 13. července 2018 21:54

Biely kvet Děkuji pěkně.  Líbila se mi už před rokem, ale teď jaksi víc. 

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 13. července 2018 22:40

Dalia "Vůně pohodářka, zvláštně krásná, svá..."

Jo, to ona umí být.., naštěstí v ní necítím karafiát, ale jen hřebíček.

.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 13. července 2018 22:48

Dalia Velmi sugestivní, ale zároveň i výstižné.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 13. července 2018 23:24

Yves Saint Laurent: Exquisite Embroidery

Je vůní arabské princezny, navoněné ambrovanilkou s jemným oudem. Je oblečená v dlouhých splývavých šatech  z chladivého růžového hedvábí, vyšívaného zlatými nitkami ze zázvoru a muškátového oříšku a právě ulehla na polštář s nadýchaným bílým pižmem.

Acqua di Biella: Kid Mohair

Z úvodního zralého manga, svěží mandarinky a růžového pepře se díky meruňkovým tónům sametové vonokvětky a  jemnému bílému pižmu opravdu promění v mohérový svetr, položený vedle kytice růží, který příjemně ambrově zahřívá.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 14. července 2018 09:32

janejane wendulka Děkuju  ... asi budu časem tu vůni potřebovat.