Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 05. května 2018 22:19

wendulka A ten šeříkový nemáš?

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 05. května 2018 22:19

wendulka Děkuji, posílat nemusíš, ale pokud mi ho uschováš, až se uvidíme, budu moc ráda.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 05. května 2018 22:22

Korsičanka Mám taky. Vždyť jsem ti to říkala v úterý na srazu.

janejane O.K.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 05. května 2018 22:25

wendulka Ty jo, to mi vůbec v té záplavě slov neutkvělo. Tak taky ráda někdy malilinko zkusím, prosím pěkně...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 05. května 2018 22:28

Korsičanka A to jsem ti to opakovala asi třikrát, že příště přivezu a ty mi když tak vrátíš ten French Cancan, pokud tě extrémně neosloví.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 05. května 2018 22:31

wendulka Začíná mě už bohužel extrémě oslovovat - a to ještě není č.p.! Mám ho s sebou na zahradě a silně konkuruje kvetoucímu okolí.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 05. května 2018 22:34

Korsičanka V pohodě. Jenom ale upozorňuju, že dle mé olfaktorické vzpomínky to není úplně přesně ten, který nabízí notino.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 05. května 2018 22:36

wendulka Však já ho z notina nechci- našetřím si na Paříž

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 05. května 2018 23:52

Parfums de Nicolaï: Sacrebleu Intense

Ač tuberózové vůně úplně nemusím, původní Sacrebleu patří mezi jednu z mála těch, které se mi způsobem svého zpracování opravdu líbí. Snad proto jsem se dlouho zdráhala variantu Intense vyzkoušet, jelikož reformulace málokdy dopadnou dobře. A ono to nakonec není vůbec tak špatné přesně, jak říkala domenica.

Intense ubrala na jasmínu a ztratila rybízové listí. Místo toho posílila sladkou mandarinku s červeným ovocem, aby dala víc vyniknout ovocné tuberóze s hřebíčkovým karafiátem a skořicí na pryskyřičnatém základu se santalem a bíločokoládovou tonkou. Vyzní tak možná o kapku víc žvýkačkověji, ale pořád hodně dobré.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 06. května 2018 09:28

wendulka Zase nějaký přenos mezi námi, Wendy Včera jsem ji odpoledne taky zkoumala - ale virtuálně. Někdo mi ji už dával ovonět a docela se mi taky líbila

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 06. května 2018 09:58

wendulka koupila jsem si nedávno flakónek Intense a oproti vůni z odstřiku , který jsem měla z inzerce, je víc žvýkačková a méně vosková. Možná  reformulavali i Intense 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 06. května 2018 10:22

alibi Už vím, kdo mi ji poskytl k čichovému přezkoumání

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 06. května 2018 11:22

alibi Aha, tak to je zajímavá informace. Já vzoreček dostala, takže kdy byl kupovaný, vůbec netuším, ale to s tou reformulací je dost dobře možné.

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 06. května 2018 11:31

wendulka jak se příště potkáme tak zkusím nezapomenout a donést na porovnání.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 06. května 2018 11:33

alibi To budeš moc hodná!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 06. května 2018 11:38
Reakce na alibi:

wendulka koupila jsem si nedávno flakónek Intense a oproti vůni z odstřiku , který jsem měla z inzerce, je víc žvýkačková a méně vosková. Možná  reformulavali i Intense 

​já měla odstřik-vzoreček z notina a ten odstřik od tebe mi taky připadá trochu jinej, míň kostela a víc sladce vypranýho prádla

edit: jsem ho našla a ještě tam něco je - tjo rozdíl jako hrom

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 06. května 2018 13:02

viktorka_od splavu taky to tak vnímám 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 08. května 2018 21:09

Lalique: Tendre

Má nádherný ovocný úvod, v němž se misí měkká a zároveň natrpklá hruška s jiskřivou limetkovou šťávou a citronovou dužinou. Najdeme tu i pár konvalinkových zvonečků, které ovšem v mžiku zakryje obláček růžového pudru, z něhož se nakonec podobně jako v případě Sensuel vyklube Cuir Beluga, jen pižmovější, ale především s daleko lepší intenzitou a výdrží.

Bottega Veneta: Parco Palladiano VII

Pokud hledáte věrnou a zároveň minimalistickou, přesto ne úplně soliflorovou šeříkovou vůni, vhodnou i na léto, potom doporučuji zaměřit pozornost na sedmičku. Voní jako rozkvetlé šeříkové keře na pobřežní promenádě, kolem nichž se prochází dámy v rozevlátých, pižmově naškrobených letních šatech. Je u ní ovšem podstatné mít pozitivní vztah i ke slaným mořským vůním jako Eau des Merveilles Bleue.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 08. května 2018 21:41

wendulka Dle Tvého popisu musí být Tendre hotová lahůdka!  Možná dobře, že vůni neznám.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 08. května 2018 21:59

Dalia Právě že tě/mě/nás vždycky nějaká recenzentka pěkně zblbne, že, wendulka ?