Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 22. března 2018 17:03

Renusatko Asi tím názvem, ale mně ty dvě - Inez and Vinoodh a tahle Knihovna spadají do jednoho ranku, tak jim říkám dřeva

Offline alibi blogger
Avatar
3955 příspěvků moje polička 22. března 2018 17:08

Korsičanka Renusatko 

a já si myslím MiJo, že máš pravdu, páč nějakej divnej cedr tam bude 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 22. března 2018 17:11

alibi Děkuji za záchranu, Libu, já ty jednotlivé složky rozklíčuju jen tehdy, když čtu složení Ale co mi to připomíná říct můžu, no ne? A tahle poslední Byreda mi něčím trochu připomínají synkovo Solo Cedro od Loewe

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 22. března 2018 17:18

wendulka No to zas ne, libi se mi vsechny, ale bohuzel hlasim velmi spatnou vydrz. Nedrzi teda ani ten Zagorsk kdovijak, to rikam na rovinu.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 22. března 2018 17:21

Luna O.K., tak já ti teda budu věřit.

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 22. března 2018 17:24

wendulka Treba to na tobe bude lepsi. Me teda CdG zklamali, takovy poklady a nic z toho! To samy i Jaisalmer.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 22. března 2018 17:34

Korsičanka Já Byredo nezkouším nijak cíleně, takžnové a staré jde mimo mě. Většinou se mi spíš dostanou do ruky náhodně. Napřed jsem zkoušela nějaké co mě odradily a teď naopak se mi jich několik líbilo. Obávám se, že i tak to nikdy nebude značka, kterou budu mít na poličce. 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 22. března 2018 18:07

Renusatko Já už taky ne. Ty drahé Night Veils jsou skvostné extraity a líbi se mi Tulipe a Seven Veils - ale žíly mi nervou. NAROZDÍL OD FATE!!! Sedím si na rukou, protože se mi líbí i ten flakon, tak s tím dělením asi nic nebude

Nevím ještě, jak voní EDP a jestli není lepší se s ní za půlku polívat

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 22. března 2018 18:36

Hiram Green: Slowdive

Voní jako slunečné podzimní odpoledne na tabákové plantáži, obklopené rozkvetlými pomerančovníky. Lístky tabáku tu sbírají urostlí Kubánci. A zatímco je potom suší nad rozpáleným včelím voskem, ve volné chvíli uzobávají sušené meruňky.

Juxbox: Use Abuse

Má být údajně inspirovaná hudebními osmdesátkami, frenetickou generací, která žila naplno. Jako nejvýraznější osobnost této doby jmenujme Freddy Mercuryho. A samotná vůně je skutečně tak trochu rozpustilá. Nejprve rozezpívá veselá ovocná tuberóza se šťavnatou sladkou mandarinkou, aby ji nakonec na dřevěných jevištních parketách vystřídaly hlavní hvězdy večera: ovocný jasmín s něžnou pivoňkou, zahalené v obláčku kadidla a pudrově pryskyřičnatého opopanaxu.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 22. března 2018 19:21

Korsičanka Nevím, kdy jedeš k dětem, mám vzorek Fate, tak na vyzkoušení bych se podělila.

Se slevou vyjde FE momentálně na 5700, což je i tak dost. 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 22. března 2018 19:26

Renusatko Vím, denně ho prohlížím, jestli nesleví - ale za extrait je to normální cena. Díky, jsi hodná

Teď sice jedu, ale v pondělí vyzkouším v Praze.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. března 2018 19:47

Korsičanka Dnes se ke mně dostal vzorek čistého parfému Fate. Vůně je to krásná a drží na mně jako přibitá. Ale nijak výrazný rozdíl mezi č.p. a edp nevnímám. Čistý parfém má však jednoznačně lepší výdrž.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 22. března 2018 19:51

Dalia Ty mi dáváš, Dali.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. března 2018 20:20

Korsičanka No sobě taky!  Moc si Fate přeju, ale bude chvíli trvat, než si ho budu moct pořídit.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 22. března 2018 20:37
Reakce na Dalia:

Korsičanka Dnes se ke mně dostal vzorek čistého parfému Fate. Vůně je to krásná a drží na mně jako přibitá. Ale nijak výrazný rozdíl mezi č.p. a edp nevnímám. Čistý parfém má však jednoznačně lepší výdrž.

​Tak to máš dobré. Na EdP se určitě bude šestřit snáz. Já mám bohužel v tomhle ohledu smůlu, že čistý parfém na mně pokaždé vyzněl trochu jinak a hlavně lépe.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 22. března 2018 20:40

Dalia no a mně podstrčila vzorek Korsičanka . To říkám, tady ti každej rád pomůže

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 22. března 2018 20:46

wendulka Renusatko Já si ráda nějaký čas na Fate počkám. Alespoň se mám na co těšit. 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 22. března 2018 20:47

Renusatko Jak - podstrčila??? Utrhla si od úst Kvůli tobě!

Offline jerry
Avatar
8992 příspěvků moje polička 22. března 2018 21:11

Shantung (Etro) - ovocně květinová dřevitá pižmovka s výraznější ledově pižmovou růžovou pivoňkou. Generická, fádní, s poměrně výraznými syntetickými tóny po rozvonění. Měla by problém se prosadit i mezi drogerkovkami.  

English Oak & Redcurrant (Jo Malone) - sametově hladivý teplý korek s listy usychajícího černého rybízu. Po rozvonění přešla do olejnatého zakouřeného vetiveru. Je vedena jako unisex, ale pro mě je to od začátku do konce vůně ryze pánská.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 23. března 2018 10:55
Reakce na Korsičanka:

viktorka_od splavu Hmm, 100 ml je hodně - musela by se medvědit...

​ja bych reflektovala na 30 ml:-)