Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 23. března 2018 11:12

viktorka_od splavu Korsičanka 

Aziyadé? i já bych se k vám přidala

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 23. března 2018 11:15
Reakce na alibi:

viktorka_od splavu Korsičanka 

Aziyadé? i já bych se k vám přidala

​jo! tak to vypada nadejne... :-)

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 23. března 2018 12:38

Tak pilne testuju Tauerky z vavavoom a jsem nadsena, boze tak nadherne vune... zacinam mit motivaci jit do prace

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 23. března 2018 12:41

Luna  To ti rozumím. Vůbec jsem si nemyslela, že by to mohly být vůně pro mě. Mimo zpoceného farmáře, jak to holky nazvaly.

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 23. března 2018 12:45

Renusatko Tak schvalne, ktera nejvic... Na mne teda uzasnej ten Kandahar, achjooo, uz v tom zas clovek lita!

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 23. března 2018 12:49

Luna Kandahar už jsem zkoušela na srazu, líbí se mi asi taky nejvíc. Potom L'Eau a Incense rosé 

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 23. března 2018 12:57

Luna Renusatko a co Marocain, ten nechce nikdo? ten bych zas brala já :)

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 23. března 2018 13:00

alibi Ten jeste nemam otestovanej. Ale na papirku byl krasny.  Sedim v kavarne a nechci zamorovat prostor, vedle me jsou nejake studentky, at je nevydesim.

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 23. března 2018 13:01

alibi  Tu jsem zkoušela jen na papírku, ale asi ne....zatím

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 23. března 2018 13:08

Luna :D

Offline Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 23. března 2018 13:15

alibi Hele, uz odesly.. Na mne mooooc ambry!  Jsem temer zasypana piskem!

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 23. března 2018 13:17

Luna jj, písek tam mám taky :)

Offline blackviolet
Avatar
3328 příspěvků moje polička 23. března 2018 23:13

Francesca Bianchi: Under My Skin

Francesca Bianchi dokáže dát do všech svých vůní nějaký erotický náboj. Do Angel's Dust zakomponovala rozestlanou postel, v Dark Side nás láká do přítmí a svádí ke hříchu a v Sex and the Sea jsme svědky milostného aktu na mořské pláži.

V Under My Skin tomu není jinak. To je erotika v dřevěném seníku na statku v Alpách, kromě suchého sena plného horských květin tady totiž hrají roli i lederhose a potem zvlhlá košile mladého farmáře.

Seno je suché tak, že se z něho skoro práší. Kořenité tóny a snítky usušené levandule seno krásně doplňují, najde se tady i malý horský voňavý karafiát. Brzy ale začne dominovat kosatec a kůže s jemně animálním tónem a nakonec také slaná ambra za podpory balzamického a dřevitého tónu a sladkého krémově tonkového polibku.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 23. března 2018 23:41

blackviolet No naslepo bych si na Under My Skin jak podle složení, tak podle tvojí recenze nejspíš netroufla, ale s tou zvlhlou košilí mladého farmáře a jeho koženými kalhotami jsi mě zaujala.

Já teprve teď přes stránky Francescy zjistila, že její vůně už vede i Heinz Schlicht v Berlíně. Safra, škoda, že jsem si nevšimla už v úterý, mohla jsem tam zaskočit a taky zkusit.

Offline blackviolet
Avatar
3328 příspěvků moje polička 23. března 2018 23:45

wendulka  ona je ale docela dobře nositelná, není to zas taková divočina. Líbí se mi. Ale já už docela dlouho ujíždím na kůži.

Můžeš si objednat vzorek u ní, 8 euro i s poštovným. Ale není úplně plný, to už jsme tu řešily minule.

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 24. března 2018 04:15

...zkoušela jsem ji dávno.

Po letech, změnách chutí, hledám bílokvětinovou hustou nasládlou luxusní ultra ženskou, silnou i křehkou,

prostě nějakou krásnou vůni. Takže jsem došla opět i k této:

Cruel Gardenia Guerlain

Na začátku chvilka s 

damašskou růží a neroli - 

lehce zasychající růžové poutpouri a hladká křehce nasládlá nahořklost pomerančových kvítků.

V momentě se ale počáteční chvilkové osvěžení začíná měnit, vláčnět a houstnout...

Ylang, vanilka,  santal, bělostné pižmo - 

vyšlehaný hustě hedvábný nadýchaný smetanový krém s pár zrníčky vanilky a s delikátní houbičkovistí něžně erotické gardenie...

...pocit z vůně osciluje na hraně mezi  nenabažitelností z čistoty a lehkou chlípností z podprahové živočišnosti.

Když zavřu oči a vnímám Cruel Gardenii z mojí kůže, jako bych hladila ledově chladivý satén zespodu prohřívaný teplem čistého nahého těla,

chladivé teplo a vůně života...

Elegantní pohoda, klid...

Cruel Gardenia musí být, podle mě, nejhezčí na čerstvém vzduchu, kdy má prostor, aby mohla dýchat a může pak rozkvést s celou svojí parádou...

Ať už vůni oblečete k jakémukoliv outfitu, vždy dodá křehkou sílu ženské podstaty.

Cervanek
Avatar
24. března 2018 07:53

Miru Pani, popsan nadherne kazdy zahyb pred i po letech 

Za mne je CG nejhezci v lete ( i kdyz lze nosit celerocne)

CG je pro me synonymum elegance a kdyz nekam jdu, na cem zalezi,

vzdy sahnu po teto Gardenii ( podily beru radeji po stovce,

at mi chvili vydrzi,

nevim proc se zrovna tento Medved vzdy dlouho plni.

Pritom je tak francouzska)

Cervanek
Avatar
24. března 2018 08:09

blackviolet Under my Skin mi hodne pripomina “Sex na plazi”

byt The Sex and the Sea ma vetsi stavu.

O seniku v horske chalet jsem u Under my Skin nepremyslela,  je vsak sussi

a Angel ´s Dust vnimam jako nejneznejsi.

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 24. března 2018 08:17

Cervanek 

...děkuji

On je na ní i medvěd.?

"Nutně" bych ji potřebovala...

Offline Korsičanka
Avatar
12838 příspěvků moje polička 24. března 2018 08:56

blackviolet Díky za krásnou recenzi.Já už nad ní dlooouho spekuluju a taky jsem naslepo měla strach Mně se líbí Dark Side - kdybych měla něco na doplnění ceny do 150Euro, už ji mám:) Ale cítím v ní něco podobného More than Words od Xerjoffa, tak se stále rozmýšlím, kterou