Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 21:34

jerry Ano, Bella Donna chce jednak správnou nositelku a skutečně lehkou ruku. A když se převrství Five O´Clock au Gingembre, to je teprve něco! Zdravím janejane .

Luna 

 A jaký že to horor měl největší úspěch? Jmenoval se "Dej mi moje játra", ale to už je jiný parfém.

Lenko Šuštrová, kam na tyhle hlody furt chodíš?

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 22:15

wendulka Vendnulko, to neee... to si ani nechci představit. Byla to Premium Concepts No.4 a Five O´Clock au Gingembre... jo, to byla moc pěkná kombinace, to ano.

A lehkou ruku si Bella Donna žádá, to má Jerry pravdu, jinak bude obtěžovat nejen okolí, ale i nositelku. Je ale krásná!

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 22:20
Reakce na wendulka:

Luna 

Lenko Šuštrová, kam na tyhle hlody furt chodíš?

​Znáš to, co v člověku není, to v něm nenajdeš.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 22:23

janejane Fakt? Já měla za to, že jsi na sebe lehce šplíchla i tu Bella Donnu, protože jsme se bavily o tom, že se s ní musí opatrně. Tak to se omlouvám, pomotalo se mi to, jak jsi mi tu svojí sbírku prezentovala rychle za sebou. Ale vím určitě, že jsi voněla nádherně!

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 22:26

wendulka  prý svoji sbírku, tak "sbírečku" a to se mi teď brzy zredukuje

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 22:31

janejane Tenhle počet se dá ještě nějak redukovat? To mě budeš muset naučit. Já v posledních týdnech provedla velkou redukci, jakou už dlouho ne, jak mě několik vůní začalo zlobit a jsem z toho ještě teď celá nesvá. A furt mám ten celkový počet někde úplně jinde.

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 22:43

wendulka  Dá, , dvě vůně  na poličce nejsou moje..teda byly moje, ale po čase je nemůžu nosit... používá je manžel, tak ty by měly jít pryč, pak dvě jsou na dně, dále jsem zjistila, že nemůžu nosit, nevoní mi Samsara - to už je mínus pět. U odstřiku je to podobné, zrovna se jeden téměř vypařil 

Jo v počtu se nepatrně lišíme.

A ještě k míchání vůní, nedávno jsem se lehce navoněla Secrets du Paradis Rouge a něco mi chybělo...no Mandala, tak ještě tou a v době, kdy už jsem vůně necítila, přišel kompliment, ale docela  by mě zajímalo na co

Online Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 22:58

wendulka Ja ti dam hlody! Napsala jsem jiz nekolik knih, akorat nas tata je spalil spolecne s mou oblibenou plysovou kockou. 

A navic, jako Lenka Sustrova jsem si vedla tridni knihu a vzala si za muze matematika Radka.

Offline jerry
Avatar
9023 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 23:10
Reakce na Luna:

A navic, jako Lenka Sustrova jsem si vedla tridni knihu a vzala si za muze matematika Radka.

​A ten dvojí život vedeš pořád?

P.S. Recenze tradičně výtečná...já tě tak ráda čtu.

Online Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 23:15

jerry Moc dekuji, dvoji zivot nevedu, nicmene vtipne na tom je, ze moje prvni vazna znamost se opravdu jmenovala Radek a dnes udajne pracuje v IT oboru

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 23:24

Luna Vůbec nepochybuju o tom, že s takovými názvy by to byl jeden celosvětový bestseller za druhým, že i Stephen King by jistě zezelenal závistí!

Online Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 23:28

wendulka kdyz uz te tu mam, tak jsem (omluva za lehke ot) nedavno zkousela Secertion Magnifiques v chladnem pocasi a docela to slo. Horor to nebyl, spis thrillerjinak Kinga jsem nikdy necetla, bylo by mi lito, ze jsem ho tak lehce zastinila 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 23:30

Ex Nihilo: Venenum Kiss

Otrava jedem mi odjakživa přišla jako jeden z nejděsivějších možných způsobů, jak přijít o život. Kdyby mě ale můj anděl smrti pohladil po tváři semišovými rukavičkami a jeho dech voněl po meruňkovém likéru, růžové marmeládě a po lehce připálených švestkových povidlech a objal mě svými temnými ambrově-pryskyřičnatými křídly, potom bych takový jedovatý polibek s nadšením uvítala!

(https://i.pinimg.com)

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 23:51
Reakce na Luna:

wendulka kdyz uz te tu mam, tak jsem (omluva za lehke ot) nedavno zkousela Secertion Magnifiques v chladnem pocasi a docela to slo. Horor to nebyl, spis thriller

Muhehe, jsem si vzpomněla na tu tvojí kedlubnu se skalpelem.

jinak Kinga jsem nikdy necetla, bylo by mi lito, ze jsem ho tak lehce zastinila 

​Není nad vzorenou skromnost.

Offline alibi blogger
Avatar
3960 příspěvků moje polička 03. ledna 2018 08:32

Luna :D neuvěřitelný :D

wendulka krásná recenze

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 03. ledna 2018 08:33

wendulka 

Kombinace recenze a obrázkz - dekadence...

...krásné

Online Luna
Avatar
10441 příspěvků moje polička 03. ledna 2018 09:07

wendulka Uplne jsem ti zapomnela pochvalit tu recenzi, pak ze ja pisu horory, to s tou smrti jedem je uplne desive! Kam se hrabou jatra, pche...

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 03. ledna 2018 09:26

Luna Já mám Pélargonium už hodně dlouho na seznamu přání. Jenomže vím, že do českých e-shopů, kde ji mají za cenu, která by mi výrazně nenabourala rozpočet, se nedostala běžnou cestou od oficiálního distributora, a nechce se mi podporovat podvodné kšefty (s tím, že ani nevím, kudy a jak flakón vlastně putoval). Takže šetřím... a vždycky si v mezičase pořídím něco levnějšího, co mi zavadí o nos... Mojí stálicí je Mandragore, jež je z podobného soudku nahořklých, takže to čekání není tak bolestné .

Offline černá káva
Avatar
1911 příspěvků moje polička 03. ledna 2018 11:06
Reakce na wendulka:

Ex Nihilo: Venenum Kiss

Otrava jedem mi odjakživa přišla jako jeden z nejděsivějších možných způsobů, jak přijít o život. Kdyby mě ale můj anděl smrti pohladil po tváři semišovými rukavičkami a jeho dech voněl po meruňkovém likéru, růžové marmeládě a připálených švestkových povidel a objal mě svými temnými ambrově-pryskyřičnatými křídly, potom bych takový jedovatý polibek s nadšením uvítala.

(https://i.pinimg.com)

Vendulko, já se ale bojím.​

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 03. ledna 2018 11:51

alibi Miru Luna Díky.

černá káva Ale di ty.