Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 13:30
Reakce na alibi:

Já u ní teda mám úplně jiný popis v teple a jiný v chladu. 

Zaujala...svou výdrží, zajímavostí i složením. Mandle s anýzem v začátku. Ten větrový tón lékořice provází vůni po celou dobu, i když jen v malém nepatrném množství. Jinak je vůně ovocná s kořením. Zvláštní je, že květiny v ní necítím. Při zkoušce v chladnějším počasí byla jiná. Naprosto jasně se na začátku přihlásil svěží, ale velice krátký tón citrusů. Anýz nebyl tolik výrazný a lékořicový tón mi úplně chyběl. Byl to koncert pro sladké mandle, které umocnila vanilka a pižmo. Ostatní složky tam byly jen jako vzdálený podklad. Trošku skořice, tentokrát i květiny. 

Cervanek
Avatar
24. listopadu 2017 14:23

Nuda - Nasomatto

Uaaaaa to je NÁDHERA! Čistý, neindolický, živočišný jasmín plný života, jak jej příroda stvořila. Sem tam nádech dřev a vintage stopy v obláčku. Parádní výdrž. Hustý, skvěle namíchaný likér a Meisterštyk plný emočních zážitků jako na koncertě André Rieu v Maastrichtu!

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 15:44
Reakce na Renusatko:

to by se mi líbilo, kdyby na mě byla tak pěkná, jako je tvůj popis, ale budu zkoušet dál

Fleur mandle tam fakt nemám :(

viktorka_od splavu hřebíčkový karafiát - až když jsi to napsala, tak jsem ho tam objevila

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 22:52

Tak jsem dneska zkoušela Love By Kilian...pořád jsem se k ní vracela a říkala jsem si, že už ji mám. Nějaký Guerlain...otevřela jsem skříňku a vše očuchala a nic. V obchodě mi to najednou došlo. To je prostě Petit Guerlain. Doma jsem teda pohrabala všechny kabelky až jsem ho našla a porovnala...na mé kůži dvě identické vůně. Dle mě, manžela i kluků . Ke konci se každá vdá trošku jiným směrem, ale dlouhou dobu se drží stejné. 

Cervanek
Avatar
25. listopadu 2017 12:06

Clear Heart v 1. - Map of The Heart

Radostná, živá divoška s akvaticko-citrusovým nástupem.Akvatické tóny nevyhledávám, protože mě dost ruší. Ale zde mi vůbec nevadí, ba naopak, dodávají vůni živosti. Stává se z ní temperamentní, proměnlivá, zeleno-slaná až nasládlá pivoňková radost. I špetka kadidla tu poskakuje k fixaci.Drží skvěle. A bílá ji velmi sluší. Jako bílé oblázky na břehu řeky. ( I když tvarově flakón znázorňuje naše srdce) A název vůně Čisté srdce v 1. se skvěle hodí k návzu značky Map Of The Heart!

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 12:24
Reakce na Cervanek:

Celé to zní zajímavě a krásně...

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 12:29
Reakce na Cervanek:

Už jsem zkoumala i ostatní "srdce", ale jen virtuálně:) Na vzorky jsem raději nekoukala

Cervanek
Avatar
25. listopadu 2017 12:34
Reakce na Miru:

Korsičanka 

zajímavá je, sama jsem překvapena. Taková jednoduchá a přitom velmi živá vůně.

Do předvčerejška jsem vůbec neměla ponětí o existenci značky, ale vzorek mi přišel s nákupem Nudy z Neosu. V létě to bude naprosto osvěžující bomba

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 12:43
Reakce na Cervanek:

O jedné zde psala myslím blackviolet a tak jsem značku vyhledala na Parfumarii. Čas od času si o srdcích čtu:)

Offline Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 12:46
Reakce na Cervanek:

A co intenzita a výdrž?

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 13:06
Reakce na Cervanek:

Mě by zajímala dvě: Red a Purple H.

Cervanek
Avatar
25. listopadu 2017 13:08
Reakce na Miru:

Vydrz i intenzita velmi dobra. 

Kdybych ted tolik nehresila, tak bych asi do flakonu sla. 

Cervanek
Avatar
25. listopadu 2017 13:09
Reakce na Korsičanka:

Ja uz se radeji na nic nedivam 

Offline woman27
Avatar
298 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 18:20

A už zase Amoage....

Lilac Love je snad první vůní, ve které zřetelně cítím vůni pivoněk, velkých červených načechraných koulí, vůni čerstvé trávy a prvních rozkvetlých růžových keřů. Pocitově ji vnímám jako krásný jarní den, kdy si ráno musím ještě obléct teplejší kabátek, vyjdu z domu, do nosu mě přímo praští jaro těhotné touhou ukázat všem celou svou krásu.
Vlastně to má být vůně šeříku, ale ten tam vnímám jen podprahově, je prostě květen a k tomu patří šeřík - ten menší světlý mám u domu a když jdu už tou ulicí, lemují ji šeříky bílé, růžové a na konci je můj nejmilejší - velký tmavě fialový s masitými květy. Chce se mi zpívat, a ač nesnídám čokoládu, dneska jsem si ji k snídani dala, asi proto, že věřím, že tento den bude jedinečný. Ještě ji cítím na jazyku, oblékla jsem si lehkou nadýchanou sukni, tričko do véčka, lodičky na deseticentimetrovém podpatku a sáčko ve stylu Coco Chanel. Ač nenosím rtěnky do fialova, dnes udělám výjimku. Všechny ty vůně se točí kolem mně, chvíli jsou pryč, vracejí se, jsem na snovém obláčku.
Prostě nádhera, výdrž nadprůměrná, ve vytopené místnosti raději šetřit střiky. Vynikne v otevřeném venkovním prostoru, zkoušela jsem včera, kdy bylo počasí velmi podobné jarním dnům.

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 19:06
Reakce na woman27:

Asi jsi měla pravdu s tím podobným vkusem. Tady už jsem neodolala a odstřik mám doma . Hned  jsem se při tvé recenzi naladila na jaro. Krása. 

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 19:56

Nadsene jsem zakoupila maly odstrik Pure Eve, pac se mi loni v lete strasne libila a vubec na me nefunguje. Je tam strasne otravny musk. Sice zmizi, ale az za hodne dlouho!!! Mam strasnou parfemovou krizi. Nic na me nevoni tak, jak bych si predstavovala. 

Offline jerry
Avatar
8982 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 19:59
Reakce na Luna:

A není zádrhel v tom, že se ti líbila v létě? Třeba jí chladno nesvědčí

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 20:01
Reakce na Luna:

To bych možná brala spíš než to obobí, kdy potřebuju všechno. Momentálně asi mimo další i Sorriso a Sine Die

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 25. listopadu 2017 20:07
Reakce na jerry:

To me taky napadlo, snad to tak bude. No ale trochu me to zklamalo...

Renusatko neni co zavidet.  Sice usetrim, ale nemam zadnej pozitek. Jedine davam velke sance te Nin Shar, ktera je stale v celofanu. Jeste mesic!

Cervanek
Avatar
25. listopadu 2017 20:21
Reakce na Korsičanka:

Mám na cestě sadu vzorků v červené sametové taštičce - nemohu ji najít přes PC - ale v mobilu se mi krásně nabídla. 6 vzorků na kartičkách za 25 USD  od protinožců (z Autrálie) jsem odklikla - tak jsem zvědavá i za jak dlouho dorazí. A UŽ NIKDE NEKOUKÁM - je to nebezpečné

už to mám - kupovala jsem to přes FB - no možná je to látková taštička