Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline slniecko admin
Avatar
17606 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 01:59
Reakce na wendulka:

Itinerario Olfattivo IV, značím si...

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 18:39
Reakce na Korsičanka:

Chryzantémy či lile na podzim ti nevoní? Dnes jsem málem podlehla Figmentu a pak mně došlo, čemu je podobný. Fathom V je ovšem daleko krásnější

Mijo, zdravím Tebe i ostatní a nedá mi to - musím se vyjádřit.

Fathom V má své kouzlo, i když pro mě je to spíše vůně na probouzející se jaro. Figment W - naprosté neporozumění z mé strany - když jsem byla na dušičky na hřbitově, vonělo to tam hodně podobně .

Offline Korsičanka
Avatar
12845 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 19:28
Reakce na Hanka H:

Ahoj Žabko, vítám tě tu zas:) Ale tenhle puch - Figment - přece k dušičkám patří

Já vnímám začátek jara a některé podzimní dny podobně, takže zelené vůně mohu v obou obdobích. I když právě FathomV je pro mě melancholičtější vůní, než třeba Bracken a následně šeříky

Offline Hanka H
Avatar
2906 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 19:54
Reakce na Korsičanka:

Šeříky obecně v parfémech nemusím. Proti dušičkové melancholii nic nemám, ale proč bych tak měla vonět. K Figmentu se ještě určitě vrátím .... Zaujal mě Tvůj popis Nightscape .

Offline Korsičanka
Avatar
12845 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 20:03
Reakce na Hanka H:

No, musela jsem nějak oponovat Luně:), ten její popis mi na vůni vůbec nesedí Mám i vzorek Lightscape a to je zas pěkná svěženka.

Luna 

Promiň teda, Luci

Offline jerry
Avatar
9034 příspěvků moje polička 07. listopadu 2017 20:13

Dolce Tuberose 43 (Krigler) - hned na začátku tuberóza předvedla, jak to může vypadat, když si s mojí kůží nebude rozumět - hromada chemikálií, které působí dojmem zkažené vůně. Naštěstí si dala říct a ukázala se v lehoučce kořenění podobě, překryté tenoučkou vrstvou cukrové ledové polevy. Po úplném rozvonění se ledová poleva vyměnila místo s barevnou cukrovou krustou z pendreků a přikryla se kabátkem z vanilkového heliotropu.

 Superstitious (Frederic Malle) - počáteční závan ledových aldehydů s bílými květinami a nesmělou růží vypadal dost nadějně, zvláště pak poté, kdy se přidaly hořké citrusy, přímo přitažlivě. Ovšem zvířátko válející se v lehce ohořelém santalu mi taktně naznačilo, že tahle vůně není pro mě.  

Offline Luna
Avatar
10449 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 12:45
Reakce na Korsičanka:

Co je na mým popisu Nightscape divnýho?  Mně se náhodou dost líbí, jen je taková dobře neuchopitelná.

Jinak teda dnes mám další vzorkové žně z Vava a jako už ať si dají pokoj...Pelargonium je taaak krásná, achjo.

Offline Korsičanka
Avatar
12845 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 12:52
Reakce na Luna:

 Stačí nezkoušet, ne?

Píšu SZ.

Offline Luna
Avatar
10449 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 12:56
Reakce na Korsičanka:

No než jsi to napsala, už jsem si na sebe prskla Garuda a radši už nic neříkám. Tak kdy dáme tu banku, bejby?

Offline Korsičanka
Avatar
12845 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 13:00
Reakce na Luna:

Ani mi nemluv Asi přibereme Renusatko .

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46110 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 13:53
Reakce na Korsičanka:

Ani mi nemluv Asi přibereme Renusatko .

budu ridit!

Offline Korsičanka
Avatar
12845 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 14:07

A nebude nás nakonec víc, než bankovních úředníků za přepážkami?

Offline Martula
Avatar
1751 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 14:18

Devil Tender - Ex Nihilo

Pokud Stepfordské paničky ve stejnojmenném filmu/knize používaly parfémy (a určitě používaly), muselo to být něco jako Devil Tender. Dokonale ženská, přiměřeně provokativní a zároveň trochu submisivní. Nic laciného, na první počich kvalita, obláček za nositelkou. Tekutina samozřejmě růžová a roztomilý flakon. Nebezpečně se blížící hranici kýče, ale to je právě vzrušující.

Zkuste si představit citrusy + růži z Coco Mademoiselle, přidejte jemňoulinký semiš a to celé lehce posypané vanilkou. Výsledkem je líbezně hladká vůně se svěžím začátkem, která pokračuje hebce semišově a postupně sládne na pokožce. Je to tak podbízivé, ale DOKONALÉ. Je mi úplně jedno, že si budu připadat jako ze Stepfordu. Chci ji 

Offline Korsičanka
Avatar
12845 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 14:26
Reakce na Martula:

Vůbec se ti nedivím, Marti, - krásný popisa cena na rozdíl od některých dalších Ex Nihilo není zas tak vražedná, že?

Offline Martula
Avatar
1751 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 14:31
Reakce na Korsičanka:

Ano, tato je "levná"

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46110 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 15:38
Reakce na Korsičanka:

chapu, nechcete se delit. no co, si "udelam" svou banku

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 15:39

Tak koukám, že moje finanční problémy se brzy vyřeší 

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 15:41
Reakce na Martula:

Krásná recenze. Tak doufám, že ji nemám kde vyzkoušet. . Že já se k těm parfémům vracela a že sem lezu. 

Offline Martula
Avatar
1751 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 15:45
Reakce na Renusatko:

Díky

Na oficiálních stránkách se dá objednat krásná sada 4 vzorků dle vlastního výběru za 16 EUR. Tak jsem neodolala a objednala ji. Neštěstí je hotovo..ze 4 vzorků už dvě vůně putovaly do Tužebníku a třetí tam asi zamíří taky

Offline Korsičanka
Avatar
12845 příspěvků moje polička 08. listopadu 2017 16:15

To nebylo nic vůči řidičkám Jen takový povzdech do narůstajícího parfumaniackého fóra bezdomovkyň...