Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 19. října 2017 09:23
Reakce na Martula:

Podívám se.

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 19. října 2017 09:26
Reakce na wendulka:

Super, díky moc

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 19. října 2017 11:24
Reakce na bubena:

Myslím, že cestovní balení nemají. Cenu přesně nevím, ale bude to zhruba jako na jejich webu 180,- za padesátku a 260,- za stovku. Hm, netušila jsem, že ty Ex Nihilo jsou takhle drahé.

edit: Tak vlastně cestovní balení mají, 5 vůní za 105,- 

http://www.ex-nihilo-paris.com/5-scents-travel-kit.html

Offline Luna
Avatar
10436 příspěvků moje polička 19. října 2017 13:47
Reakce na jerry:

Ambre 114 mám odstřik a nedokážu ho nosit, pořád jsem si říkala, co mi tam tak vadí a on to bude ten muškát!  A fakt suchej! Jako kdyby to nebyla tekutina, ale prášek. A dusí mě, bohužel.

Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 19. října 2017 14:00
Reakce na Luna:

Já mám ambru moc ráda, ale tahle mě právě taky nesedí (mě pro změnu dráždí v krku).

Offline bubena
Avatar
143 příspěvků moje polička 19. října 2017 17:27
Reakce na blackviolet:

no maju na stranke,ale som myslela,ci u vas sa nepredavaju???lebo do Irska neposielaju

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 19. října 2017 17:48
Reakce na bubena:

Na webu ho Maison de Parfum právě ještě nemá, asi to mají nově, ale Cervanek píše, že ho tam zkoušela. Tak buď počkat, až tu značku dají na web nebo jim rovnou napsat a objednat. Posílají do celého světa, do EU od 150,- euro bez poštovného, takže by to neměl být problém.

Offline bubena
Avatar
143 příspěvků moje polička 19. října 2017 17:48
Reakce na blackviolet:

dakujem pekne,pozriem sa

Offline blackviolet
Avatar
3321 příspěvků moje polička 19. října 2017 23:46

Ex Nihilo: Cologne 352

Květinová kolínská pro dámy, úplně bez pánských prvků. Citron se zelenými lístky se pomalu rozpouští v náruči květin, defilé začíná konvalinka, která přivede za ruku pomerančový květ a ten je následován bílou růží. Všechno čisté, bílé a průzračné, zahalené do pudru vysypaného z pudřenky ze světlého dřeva.

Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 20. října 2017 19:12

Rose America (Une Nuit Nomade/Une Nuit à Montauk) - plátky růží macerované ve vychlazené broskvové vodce, postupně poprášené drceným hřebíčkem a ozdobené sušeným listem maliníku a zrníčky z malin. Mísí v sobě teplo a chlad - studený kovový tón je zpočátku výrazně dominantnější, po úplném rozvonění pak převládly teplé tóny sluncem prohřáté broskvové vodky se sušenými plátky růží..

Musc Intense (Parfums de Nicolaï) - počáteční ledově studené a pižmově zelené galbanum a slupka z nezralé svíravě kyselé hrušky se nechaly převálcovat květinkami - růžovou růží, tak trochu syntetickou fialkou a naopak moc příjemným trsem zahradních karafiátků. Rozvoněla se do podoby hebkého mýdélka říznutého drogerkovou halasnou pižmovou květinovkou,

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 20. října 2017 19:15
Reakce na jerry:

Ahá, vodka je to, co mi na ní (RA) vadí Odhalilas to

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. října 2017 20:29
Reakce na Martula:

Vendulko, pokud byste zamířily do Maison de Parfum, mohla bys od Ex Nihilo prosím zkusit Devil Tender?

(Fleur Narcotique a Sweet Morphine jsem měla odstřiky a obě se mi hodně líbí, Devil Tender by měla být růže a vypadá tak lákavě..)

Tak vůně Ex Nihilo v Maison de Parfum nemají. Vedou jen značku Ex Idolo. 

Podívám se ti tedy v Berlíně. Tam Ex Nihilo mají určitě. Ale to bude až po novém roce. 

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 20. října 2017 20:32
Reakce na Korsičanka:

MiJo, já tam žádnou vodku nemám :D ani broskev :D

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 20. října 2017 21:00
Reakce na alibi:

Já jo:) Vždyť víš - La Danza delle Libellula, já a ty

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 20. října 2017 21:52
Reakce na Korsičanka:

 To je fakt, my dvě jsme jako oheň a voda.  Nezapře se ve mě znamení ryb a tvůj oheň prozrazují jiskry v očích

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 20. října 2017 22:03
Reakce na alibi:

A znamení Berana:) RA jsem teď zkoušela podruhé a fakt pro mě není - narozdíl od spousty dalších růží např. poslední Rose Omeyade:) A taky se těším na Kriglerovu Manhattanskou:)

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 21. října 2017 07:04
Reakce na wendulka:

Jsi moc hodná, že sis na to vzpomněla. Děkuju.

Cervanek
Avatar
21. října 2017 23:42
Reakce na wendulka:

ano, nemají, já jsem si to minule spletla - už jsem o tom psala ve vlákně porcování Kriglera
(měla jsem nějaké zetemnění mysli) Za tuto mystifikaci se omlouvám. Dnes jsem to viděla na vlastní oči

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. října 2017 23:57
Reakce na Cervanek:

Prosím tě, to se mohlo stát komukoliv. Samotné nás to zajímalo.

I ty dvě vůně Ex Idolo stojí za pozornost - měla jsem vzorky z polské Missaly. Ex Nihilo si nechám až příští rok na Berlín.

Offline jerry
Avatar
8979 příspěvků moje polička 22. října 2017 20:03

Tenue de Soirée (Annick Goutal) - třeskutě svěží nasládlý pudr s počáteční rychlým závanem suchého kosatce byl převálcován s rozemletým slakdokyselým ovocně pačuliovým bonbonem. Ubohý kosateček se jak sirotek lowoodský stydlivě krčí v koutku a dává o sobě vědět jen v podobě sladkého (hodně sladkého) pudru. Pro mě velké zklamání, které mezi nikovky ani nepatří - podobných slaďáren pro dorostenky je dvanáct do tuctu...

Kiss Me Intense (Parfums de Nicolaï) - nepříliš sladký mandlový likér, v něm se rozpouští kyselkavé Lipo a "perličky" úplně šimrají v nose. Jemné tóny koření se mísí s lehoučkým sladkým kouřem a vše zasypává vanilkově sladký pampeliškový pyl smíchaný s mandlovým pudrem. Gurmánská květinovka nebo květinová gurmánka? Každopádně hodně povedená...