Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 13. října 2017 20:44
Reakce na Miru:

Krásné (jako vždy) recenze. Mimochodem, celý den na tebe myslím, protože jsem politá Tom Ford Noir pour Femme, vedle do vlákna hodím snad nějakej popis konečně.

Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 13. října 2017 21:04

Kiss me Intense Nicolai Parfum.

Doufám, že náčelnice Bystronosá Wendy mě nevyloučí z komunity, ale když já tam, do psí budky, vůbec necítím mandle! To jen tak pro začátek, ať nedopadnu jak s hruškama u Stilletos on Lex. Kiss Me Intense jsou totiž pro mě naprosto čistokrevný ŽVYNDY. Kdo neví, co to je, tak jsou to takové barevné kulaté žvýkačky, balené do úhledného sloupečku. Jako malé děti jsme si je tajně kupovaly, když přijely kolotoče. Za rytmu předrevolučních skvostů jako byla tzv. "Debrecinka lásky," jsme se točili na řetízkáči a žvýkali sladkou barevnou hmotu, která voněla jako vanilkový rohlíček tajně namočený do babiččina vaječňáku. O tom, že to byla velká vzácnost, svědčí i příběh lásky mých spolužáků. Michal měl rád Petru a moc rád by jí žvyndu nabídl, ale už neměl. Proto z čisté lásky vytáhl poslední exemplář z pusy. Petra ji nadšeně adoptovala a myslím, že z takového Intense Kiss by jeho výrobci odpadli. Jo, není nad žvyndu.:)

Offline alibi blogger
Avatar
3959 příspěvků moje polička 13. října 2017 21:43
Reakce na Miru:

Krásný recenze a fotky "k sežrání"

Offline alibi blogger
Avatar
3959 příspěvků moje polička 13. října 2017 21:45
Reakce na Luna:

Zrovna dneska jsem na ni myslela, že jsem minule její zkoušení odbyla. Ale ty mandle jsem tam cítila

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 13. října 2017 21:49
Reakce na Luna:

Tvoje recenze je opět úžasná. . Já ji sice vnímám úplně jinak, ale pobavila jsem se. Musím říct, že tyhle žvyndy ještě pořád na kolotočích mají. Zrovna nedávno je donesli naši kluci. 

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 14. října 2017 00:01
Reakce na Luna:

Přesně tak, žvýkačky, jak vymalované...jsou tam, konečně je tam taky někdo cítí.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 14. října 2017 09:07
Reakce na Luna:

Já ti dám bystronosou náčelnici .

Abych tyhle žvýkačky nepamatovala. O některé lepší kousky se dal i ulomit zub 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 14. října 2017 10:08
Reakce na wendulka:

Ale že má Luna parádní nadání na výrobu názvosloví, co?

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 14. října 2017 12:17
Reakce na Luna:

...jej, tak to je moc hezké, děkuji...

No, musím říct´, že Noir Pour Femme je pěkná potvora - 

také reaguje hodně citlivě na chemii...

...jsou dny, kdy je to opravdu luxusní nevšední gurmánka s dotekem orientu, a

jindy je celkem protivná orientální můra.

Offline Miru
Avatar
13854 příspěvků moje polička 14. října 2017 12:18
Reakce na alibi:

...děkuji...

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 14. října 2017 12:39
Reakce na Korsičanka:

Offline alibi blogger
Avatar
3959 příspěvků moje polička 14. října 2017 12:47
Reakce na Korsičanka:

Ale že má Luna parádní nadání na výrobu názvosloví, co?

To tedy má 

Navrhuji změnit Vendulčin status ze "správce" na "bystronosá náčelnice"

Offline alibi blogger
Avatar
3959 příspěvků moje polička 14. října 2017 19:45

Perris Monte Carlo - Ylang Ylang Nosy Be = ylang-ylang a opilá vanilka ze Spiritueuse Double Vanille. Moc se mi líbí.

a prý jí má na svědomí Luca Mafei

Offline Al
Avatar
11 příspěvků moje polička 15. října 2017 15:34

Murmure des Dieux - pro mě jeden z mála parfémů s výrazným „rýžovým“ tónem. Sladká je tak akorát, vanilka s kardamonem se tu velmi příjemně doplňují, odlehčuje ji fenykl (nepoznala bych, že jde přímo o fenykl, cítím jen výraznou „zelenou“ složku). Květinové složky tu jsou pro můj nos spíše upozaděné. Přestože pro mě není, zajímavá je zcela určitě a za vyzkoušení nepochybně stojí.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 15. října 2017 16:46
Reakce na Al:

Když jsem na jaře zkoušela ve Vavavoom, lákala mě barvou, ale neoslnila. Asi to bylo přemírou zkoušených vůní:(

Offline Al
Avatar
11 příspěvků moje polička 15. října 2017 19:19
Reakce na Korsičanka:

Když jsem na jaře zkoušela ve Vavavoom, lákala mě barvou, ale neoslnila. Asi to bylo přemírou zkoušených vůní:(

Já ji zkoušela až teď (ze vzorku ve Vavavoom) a také mě ta barva lákala. "Rýžový" tón je opravdu hodně povedený, bohužel ten fenykl (rozuměj "zelený tón") fakt nemusím. Být  bez "zelené složky", okamžitě po ní jdu. Jestli chceš, pošlu Ti vzora na přezkoušení (moje další akvizice tahle vůně na 100% nebude, i když zajímavá je - to jí musím nechat).

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 15. října 2017 19:32
Reakce na Al:

Píšu SZ:)

Offline blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 15. října 2017 22:21

Parfum d'Empire: Le Cri de la Lumière

Čistá vůně. Čistá jako vypraný a naškrobený bílý lněný ubrus. Pižmový tón tentokrát zřejmě vytvořilo mošusové semínko, které má lehce ovocný nádech. Jako by byl při praní použitý prášek s ovocným podtónem. Ubrus s pár poházenými okvětními plátky růže a kosatce pokrývá stůl ze světlého dřeva.

Možná, že to zní dost nezajímavě, ale je to docela příjemná vůně. I když já jsem se těšila spíš na ten kosatec.

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 15. října 2017 23:19
Reakce na blackviolet:

Tahle vůně mě zajímala, značku Parfum d´Empire mám ráda. A po nekomplikované čisté vůni občas zatoužím, takže si zkusím opatřit vzorek.

Offline blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 16. října 2017 09:02
Reakce na Fleur:

Nekomplikovaná čistá vůně, to ona přesně je. Nic víc a nic míň. A navíc neskutečný držák, to mě překvapilo. Dělá se jenom v 50 ml balení.