Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Online Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 06. října 2017 19:36
Reakce na wendulka:

Čekala jsem trochu dramatičtější vývoj, to je pravda  Ale dovedu si představit, že na někom tato vůně zůstane suše kouřová, kořeněná a zázvorová - a v růži se nepřeklopí.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 06. října 2017 20:02
Reakce na Martula:

Čekala jsem trochu dramatičtější vývoj, to je pravda  Ale dovedu si představit, že na někom tato vůně zůstane suše kouřová, kořeněná a zázvorová - a v růži se nepřeklopí.

Tak voněla na mě, plus pepř. Růže se ukázala až na úplném konci 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 06. října 2017 21:05

Wackelwaser: Wackelwasser Light

V první fázi vás naláká a pozve na terasu jedné z vilek na Francouzské riviéře k naprosto dokonale ledově vychlazené sklence zázvorového fizzu, osvěženého špetkou pepře a ozdobného plátkem pomeranče a čerstvě oloupaným měsíčkům bio mandarinek. Hlavní hostitelka dopřeje dámám i slzu šampaňského. A pak už vás čeká jen sice zajímavá, ale přece jen už kapku stereotypní prohlídka alabastrových sošek z její soukromé sbírky v růžové galerii.

Ineke: Evening Edged in Gold

Galavečer pro monackou smetánku si pro své návštěvníky na uvítanou přichystal sklenku švestkového likéru, okořeněného štiplavou skořicí. Dresscode damám pro dnešek předepsal lehce naškrobený samet v odstínu meruňkové a lososové a semišové rukavičky. V závěru slavnostní tabule u kvetoucích jasmínovníků pak všechny hosty, pohodlně usazené v koženě polstrovaných židlích, díky intenzivní vůní nočního floxu čeká vanilkový dezert, zdobený nahrubo nasekanými hořkými mandlemi a politý kapkou medu.

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 06. října 2017 22:10
Reakce na wendulka:

A líbila se Ti Ineke?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 06. října 2017 22:14
Reakce na janejane:

Líbí se mi hodně, tus mi přidělila dobře. I když vyloženě nosit bych ji já osobně asi nemohla. Je pro mne ze stejné kategorie jako Datura Noir, takže spíš taková občasná aromaterapie.

Offline janejane
Avatar
656 příspěvků moje polička 06. října 2017 22:21
Reakce na wendulka:

No, mně se právě taky hodně líbila, ale vzorek nestačil, potřebovala bych ji vyzkoušet víc. Nebo risknout...

Cervanek
Avatar
07. října 2017 09:57

Risqué Parfum: Roja Parfums

RISQUÉ v koncentraci PARFUM je zkapalněný luxus vůně ze starých časů. Jako procházka v zámeckém parku s rosáriem, kde jsou růže velkokvěté a dřevité. Po čase se přidává hlasitá cibetka a  zastřený hyacint. Vůni vnímám spíš unisexově, i když je označována jako dámská. Je to asi díky labdánu, které zde vydává lehce kožený tón, což vysílá lehce pánské prvky. Vůbec to nevadí, protože zároveň dodává vůni jiskru a sváteční tón. Ylang-ylang se zase stará o krémový akcent, který vůni po čase usměrní a uhladí. Je to poctivá parfumérská práce z dílny Mistra. Jejím svodům lze odolávat jen těžce.  

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 07. října 2017 12:55
Reakce na Cervanek:

Jsi ošklivka ošklivá, Sylvi, takhle mě trápit!!! Ale asi je to tak správné, mám se nad sebou zamyslit

Vzorek Risqué mě míjí jako naschvál - opět - ani z ALZD - nedorazil:((( Usoudili, že mi ho zadarmo k vůni nepošlou! Nějak skrblí, neboť poslali jen 3:(

Cervanek
Avatar
07. října 2017 12:58
Reakce na Korsičanka:

Neplac, Miri, brzo Ti od trapeni pomohu spolecne s Melkou v ramci studijniho materialu, jak se to zde nazyva

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 07. října 2017 13:05
Reakce na Cervanek:

Odvolávám ošklivku a blahoslavím tě, Sylvi! Už se na Melku moc těším - trénuji teď s AO Roja

Písnu, až odejdou peníze. A víš, že jsi asi způsobila hromadný nákup - nebo zmizení - Royal Crown z Notina???

Cervanek
Avatar
07. října 2017 13:10
Reakce na Korsičanka:

vis, ze jsi asi zpusobila hromadny nakup nebo zmizeni Royal Crown z Notina???”

Prosim Te a cim? Cimcarara cim? To by me vubec nenapadlo  ( uz je zase naskladneno ci zaskladneno)

Cervanek
Avatar
07. října 2017 13:16
Reakce na Korsičanka:

Uvazujes o plnem baleni AO ci AA? No, nedivim se, material uz mas jiste dobre nastudovany po 50 ml.

Je to skvela vune 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 07. října 2017 13:17
Reakce na Cervanek:

To jsem si totiž řekla, jak jsi tu zapěla ódu na Oud al Melka

Fakt naskladněno ???- Jdu to omrknout, ale nákup bohužel

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 07. října 2017 13:19

No fakt, šálí mě zrak! Včera neměli ani jednu a byly k sehnání jen skoro za "osmičku" v Parfumix a Parfumline:(

Píšu SZ:)

Cervanek
Avatar
07. října 2017 13:59
Reakce na Korsičanka:

Oud al Melku má na svědomí Martula a stejně tak Al Kimiyu, kterou mám v poště (v pátek byla též poslední). Přibalím též

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 07. října 2017 14:08
Reakce na Cervanek:

Jako -vzalas flakon Alk.??? Jestli jo, tak jsi největši čarodějka

Cervanek
Avatar
07. října 2017 14:12
Reakce na Korsičanka:

 (a delam to jako sisa.b - prodej-nakup, tudiz je to vlastne jen vymena)

Online Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 07. října 2017 14:16
Reakce na Cervanek:

Oud al Melku má na svědomí Martula a stejně tak Al Kimiyu, kterou mám v poště (v pátek byla též poslední). Přibalím též

Sylvi, gratuluji k novému přilrůstku  Al Kmiya mi pořád leží v hlavě..

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 07. října 2017 14:29
Reakce na Cervanek:

Parádní "výměna"  Gratuluji

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. října 2017 20:34

Royal Crown: Oud Al Melka

Už v Habanos Antonio Visconti dokázal, že umí mistrně pracovat s kvalitním aromatickým tabákem. A co se stane, když ho spojí dohromady s drsným oudem, šalvějí, jalovcovým jehličím, kardamomem a labdanem? Vznikne vůně sluncem ošlehaného arabského kočovníka, který právě ustájil svého koně na noc a nyní si dopřává vodní dýmku, zatímco jeho arabská růžová princezna, jíž doprovází už odpočívá po mýdlové lázni s kvítky ylangu ve stanu na kožených poduškách.

Zoologist Perfumes: Panda (2017)

Je vcelku neškodné zvířátko jen o málo zábavnější než Makak, které si spokojeně si hoví ve větvích santalovníku a chroupe přitom zelená jablíčka a čajové lístky. Sem tam slupne i nějakou tu meruňku. Přitom nasává vlhkou zemitou vůni okolní džungle (pačuli), mísící se s rozkvetlými citrusovníků, zeleným jasmínem a vanilovníků.