Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 05. srpna 2017 20:57
Reakce na 999:

Ani na mně ne, a je nás víc:(, škoda.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 05. srpna 2017 20:58
Reakce na 999:

V tomhle tropickém počasí je ošemetné zkoušet cokoli, co není orient. U spousty vůní hrozí zavržení jen proto, že prostě nemají šanci projevit se, pokožka je pohlcuje... Tím spíš u jemnějších parfémů, jakým Gris montaigne je. Zastav se v butiku až pominou vedra... fakt stojí za opětovné zkoušení. Mně se líbí nejvíc na podzim a v zimě.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 05. srpna 2017 20:59

Já zkouším už třetí den Baccarat Rouge extrait. A nedělám žádné velké závěry... prostě nejsou regulérní podmínky. 

Offline 999
Avatar
17544 příspěvků moje polička 05. srpna 2017 21:24
Reakce na domenica:

Ok, dám jí ještě šanci :-). 

Cervanek
Avatar
06. srpna 2017 07:18
Reakce na domenica:

Reaguji na "nejsou ted regulerni podminky" - a proto se tesim na Chanelovou Gardenii a poradny strik tohoto dzusu, Je to vune, ktera ma na to, aby plnila svuj ucel i pri techto nadmerne vysokych teplotach.

Gardénia od Les Exclusifs Chanel ma fakt riz, zadna upejpava kvetinka, ale dracice, co se prodere s usmevem a gracii houstinou s kapkami ranni rosy a zelenymi listy a neroli (kokosovy orech zde necitim), coz vyzdvihuje jeji krasu a dodava na pikantnosti. A chladivy chanelovsky ocasek si tahne razne s sebou! Vune prichazi na scenu just-in-time.  Tesim se a Dekuji 

Mluvim o GARDENIA EDP samozrejme!!!

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 11:13
Reakce na domenica:

Já zkouším už třetí den Baccarat Rouge extrait. A nedělám žádné velké závěry... prostě nejsou regulérní podmínky. 

Baccarat Rouge extrait  už také několik dní zkouším . Podmínky byly proměnlivé, od počasí deštivě chladnějšího i vyloženě horkého.

Z mé strany definitivní závěr také nedělám. Jen několik postřehů - začátek je famózní, hutný, s typickou stopou lehce připáleného zkaramelizovaného cukru a také čerstvými mandlemi. Nejsou hořké, ale sladké, s jemnou oříškovou vůní. Delikátní pochoutka, s kterou bych ráda hřešila co možná nejdéle. Rubínová barva flakónu s touto fází skvěle koresponduje.

Extraitu pak nechybí nic, co bych nenašla ve verzi EDP. Ale také nepřebývá. Tu vůni miluji a není žádná jiná, kterou bych k ní mohla přirovnat. Pocitově je extrait více klidnější, lineárnější, EDP průraznější, s větší touhou neustále překvapovat. Trochu jako rozvernější dcera vedle své matky, která už o životě něco ví.

Výdrž i projekce jsou skvělé, ale neměla jsem s tím problém ani v případě EDP.

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 11:23
Reakce na domenica:

Hořím zvědavostí na extrait mé signature U MFK už ji nabízejí, ale naslepo se bojím:( Snad to do září nějak vydržím Ta váhavost u tebe, Moni, i popis cinkja mě plní obavami:(

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 11:36
Reakce na cinkja:

"Podmínky byly proměnlivé, od počasí deštivě chladnějšího i vyloženě horkého."

Já měla to vyložené horko skoro furt a těch pár nočních chvilek s několika malo kapkami deště bylo jen tak akorát na vzpamatování se.  Obě verze, edp i extrait byly v tom dusnu a vlhku jakoby zastřené Ale už je líp a nasbírané postřehy k Baccarat Rouge extrait se pomalu mění názor. Večer se pokusím to sepsat. 

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 11:37
Reakce na domenica:

Tak to se budu moc těšit .

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 11:47
Reakce na Korsičanka:

Neboj!  Ta váhavost souvisí opravdu jen s tím, že jsem ten parfém chtěla poznat co nejlíp a ve vedrech to není ono. Já myslím, že nebudeš zklamaná. Od první chvíle až do rozvonění je poznat, že to je Baccarat Rouge a jde jen o nuance...

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 11:56
Reakce na cinkja:

Moc hezky parfém zatím popisuješ... vy vlastně s Korsičanka zastupujete velké milovnice této vůně. Já ji mám ráda, líbí se mi, ale nějak se v ní úplně necítím.... ale zase strašně moc ráda ji na někom potkávám a nasávám. 

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 12:00
Reakce na domenica:

Díky, Moni, za vnesení klidu do mé duše:)

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 13:08
Reakce na Korsičanka:

Ano, není třeba se obávat .

Online Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 13:18
Reakce na cinkja:

Díky!Mám radost, že jsem objevila další parfémově spřízněnou duši

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 14:21
Reakce na razorblade:

"no.. takze zitra jdu do hrackarstvi koupit to nejvetsi prasatko :)"

Jenom jedno?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 14:26
Reakce na Miru:

...teda.!, to byl maraton zkoušení a samé zajímavé kousky.

Mně zaujaly z Tvého popisu - 

Blossom Love

Suede et Shafran

Black Phantom

Flamenco

Bella Donna

Nacree Blanche

Jj, taky bych řekla, že přesně tyhle by se Ti mohly trefit do vkusu. Dvojku a trojku už mám pro Tebe nachystanou na příští týden.

A těší mě, že se Ti Bouquet Ideale líbí.

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 14:26
Reakce na wendulka:

jelikoz jsem lina, abych si shanela vzorky zajmavejch vuni, ze kterejch bych pak mohla hicovat, tak jedno zatim postaci :D

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 14:32
Reakce na razorblade:

Kdy že jsi to říkala, že se objevíš na srazu? V 1907 v Bratislavě jsem v pátek zkusila East India od Beaufort, kterou bohužel v Odéru nevedou a myslím, že by se Ti jako obdivovatelce Bvlgari Black mohla velmi zamlouvat. Přivezla jsem si vzorek na orecenzování, tak co z něj zbude, ti pak můžu věnovat.

Offline razorblade
Avatar
8171 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 14:40
Reakce na wendulka:

az nekdy na podzim. s tim znamym, ktery mi nabidl ten klenot od niny ricci, jsme dohodnuti, ze se sejdeme v rijnu, kdy se chystam do prahy. a ja si rada ocucham cokoliv, co voni jako black, byt ho mam slusnou zasobu (snad se mi nezkazi). a jinak co se tyka prasatek - zapomnela jsem, ze si musim zridit jeste jedno na egypt od eight and boba, ten me prave v tom oderu naprosto nadchnul

Online Miru
Avatar
13851 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 14:50
Reakce na wendulka: