Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 15:05
Reakce na cinkja:

Hm, EdP se ti zdá průraznější? Tak to asi budu mít zase smolíka. I když zase tvé dosavadní postřehy mi zní dost dobře. Nedá se nic dělat, tak se v půlce týdne budu muset do Ingredients taky vypravit, protože zvědavost je silná. V úterý před srazem jsem si kvůli tomu ubíjejícímu vedru netroufla.

Online Darya
Avatar
137 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 16:03
Reakce na Korsičanka:

Hořím zvědavostí na extrait mé signature U MFK už ji nabízejí, ale naslepo se bojím:( Snad to do září nějak vydržím Ta váhavost u tebe, Moni, i popis cinkja mě plní obavami:(

Na webu MFK se dá koupit vzorek (sada 4  vzorků dle výběru za 14 euro). Cenu vzorků pak odečtou z příštího nákupu vůně, sleva je platná jeden rok.

Zítra mi konečně vzorek BR extrait doručí, jsem taky strašně zvědavá.

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 20:31
Reakce na Darya:

Dík za infoAle co poštovné? Je navíc? A kolik, prosím?

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 20:40
Reakce na Korsičanka:

Také jsem vzorek objednávala v sadě z oficiálních stránek. Poštovné je zdarma, trvalo to přesně 4 dny. Perfektní

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 20:52

Dnes jsem vytáhla svých 16 vzorků Atelier Cologne. Čekaly hodně dlouho , tak doufám, že alespoň některé stojí za zkoušení. 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 20:55
Reakce na cinkja:

Super! A dají mi jaké 4 chci? Ptám se hloupě, ale na jejich stránkách se nalézají vůně, jež se tu ani v Ingred. neobjevují

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 21:02
Reakce na Korsičanka:

Sadu si sestavíš sama z nabídky vůní, která je přednastavená https://www.franciskurkdjian.com/samples-en.html

Ale řekla bych, že až na extraity ve flakónech s ruční rytinou je kompletní

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 21:27
Reakce na cinkja:

Jsi zlato, už mám objednané

Darya děkuji též!

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 21:30
Reakce na Renusatko:

Reni, zkoušej a piš, některé mi voněly - ale byla to rychlovka-zkoušení někde v Praze. Vyškolená odbornice u mě furt stála v domnění, že si hned nějakou odnesu. Tak jsem se jí optala na jiné niche a byla bohužel v koncích:(

Offline jerry
Avatar
8958 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 21:39
Reakce na Renusatko:

Dnes jsem vytáhla svých 16 vzorků Atelier Cologne. Čekaly hodně dlouho , tak doufám, že alespoň některé stojí za zkoušení. 

Nejen za zkoušení, některé by stály i za koupi.

Offline Renusatko
Avatar
11572 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 21:45
Reakce na Korsičanka:

Já je mám už určitě dva roky. Celou sadu obálek , pohledů a vzorků, tak na to bude klid. Zatím jsem spokojená, ale popisy dodám až nějak hromadně. 

Offline Unnamed
Avatar
1141 příspěvků moje polička 06. srpna 2017 23:26
Reakce na domenica:

"Podmínky byly proměnlivé, od počasí deštivě chladnějšího i vyloženě horkého."

Já měla to vyložené horko skoro furt a těch pár nočních chvilek s několika malo kapkami deště bylo jen tak akorát na vzpamatování se.  Obě verze, edp i extrait byly v tom dusnu a vlhku jakoby zastřené Ale už je líp a nasbírané postřehy k Baccarat Rouge extrait se pomalu mění názor. Večer se pokusím to sepsat. 

Jsem strasne zvedava. Chtela jsem ho vyzkouset v La Parfum ve Vidni, ale jeste ho nemaji. Zato jsem pricichla k parfemu, ktery ma byt baccaratu podobny - Widian Liwa. Nemohla jsem zkouset na tele, obe ruce jsem uz mela navonene, ale na papirku vonel parfem krasne, ale ten baccarat jsem tam necitila. Ale budu urcite jeste zkouset. Tu znacku vubec neznam.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. srpna 2017 16:58
Reakce na cinkja:

"Ale řekla bych, že až na extraity ve flakónech s ruční rytinou je kompletní"

Úplně ne, ze čtyř butikových exkluzivek v ní chybí Ciel de Gum.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 07. srpna 2017 17:09
Reakce na wendulka:

Já věděla, že přispěcháš .

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 07. srpna 2017 17:17
Reakce na cinkja:

No já když jsem totiž zjistila, že už nabízí i vzorek od 754 a Le Beau Parfum, tak jsem taky nakonec raději zvolila variantu online objednávky a právě jsem si chtěla jako čtvrtý přihodit tu Ciel de Gum a zjistila, že smolík, tak jsem si jako čtvrtý přihodila zase edp, abych měla s čistým parfémem přímé srovnání. Dorazit by měly přesně po skončení veder, tak by zkoušení mělo být optimální. Těším se .

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 07. srpna 2017 17:38
Reakce na wendulka:

Tak to jsem měla ze 75% podobný výběr . Já jen přibrala OUD satin mood extrait, také z důvodu přímého srovnání s původní verzí.

Užij si zkoušení, jsem moc zvědavá na názor.

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 07. srpna 2017 17:59

Vzorky 754, Le Beau Parfum a Ciel de Gum jsem si přivezla z Paříže a za hřích by stály všechny tři.  Zdaleka nejvíc ale Ciel de Gum.  

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 07. srpna 2017 18:15
Reakce na Korsičanka:

Hořím zvědavostí na extrait mé signature U MFK už ji nabízejí, ale naslepo se bojím:( Snad to do září nějak vydržím Ta váhavost u tebe, Moni, i popis cinkja mě plní obavami:(

Jestli se teď někdy uvidíme, což možná jo, kvůli předání, budu mít parfém Baccarat Rouge u sebe. Jinak už jsem dováhala a dojmy sepsala :

http://guerlinade.cz/wp-content/uploads/2017/08/baccarat-2.jpg

Online Darya
Avatar
137 příspěvků moje polička 07. srpna 2017 18:56
Reakce na wendulka:

Vzorek Ciel de Gum jsem objednala a dostala loni na podzim. Mám pocit že občas některé vzorky nemají, ale pak se tyto zase objeví v nabídce. Možná bude dobré občas mrknout, jestli už opět tuto vůni nenabízí.

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 07. srpna 2017 19:33
Reakce na domenica:

Četla jsem Tvoji recenzi a

je nádherná.!,

zní to velmi slibně, krásně.

Jen - je intenzita trochu víc intenzivní než intimní.?