Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Cervanek
Avatar
28. července 2017 19:11

SEX and the SEA: Francesca Bianchi

Je to bomba, tato vůně - ne z pohledu síly, ale z pohledu zajímavého podání, kde současně lítají třísky vášně a lásky. Je v ní žár ze slunce, pižmo z objímání se s miláčkem na mokrém písku na kraji moře, kdy jeho slaná voda na nás šplouchá. Cítím JEHO dech, vzrušení a touhu. Konečně už vím, jak voní ambergris. (žádný kokos, ani ananas zde nemám). Vůně se po nástřiku rozkládá pomalu ale jistě do krásy. Nemohu bez vás obou být, tím myslím mého milého a té vůně. Je mi s vámi dobře a po celý den se cítím nabitá energií. .

Offline Luna
Avatar
10437 příspěvků moje polička 28. července 2017 20:46

Oud Satin Mood Francis Kurkdijan

Mí Pražané mi rozumějí domenica..., protože ano, já miluju tuhle orietnální rodinku růžovo-pačuliovo-oudových lokumoidních vůní. Indiáni by mi zfleku dali jméno Tacojíchutnátodivnýkvětinovýželé. A to mi růže dlouhou dobu působily trauma, páč jsem jako dítě musela hrát v pohádce O Šípkové Růžence. A hádejte koho jsem tam hrála? No jistě, tu zlou a ošklivou sudičku, protože koho jinýho tam dát než to nebohé děvčátko s profilem židovského obchodníka! Ale naštěstí čas to spravil, Růženka stejně přišla o své zlaté lokny poté, co si vzala toho prince v obtažených legínách a stala se z ní žena v domácnosti. A ze zlé sudičky se stala úspěšná podnikatelka. Našla si totiž arménského kamaráda a založili si cukrárnu. Její vyhlášený zákusek z růžového sirupu, který se jen rozplývá na jazyku, podává na onyxovém talířku a když vám ho nese, nádherně jí pod nohama vrže černá dřevěná podlaha. A konečně už taky přichází kolega v černém roláku. "Parev, Francis!"

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 28. července 2017 21:05
Reakce na Luna:

Skvělé! Jen ještě musíš upřesnit, že ten černý rolák je z toho nejjemnějšího kašmíru .

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. července 2017 21:28
Reakce na Cervanek:

Mně se ten ananas a kokosem v Sex and The Sea překvapivě líbí, ale je fakt, že to, jak popisuješ, že se rozvoněla na tobě, zní možná ještě zajímavěji.

Luna Taky super.

Cervanek
Avatar
28. července 2017 22:20
Reakce na wendulka:

Vendulko, i kdybych nakrásně chtěla, kokos ani ananas v "Sexu u moře" nemám, asi je spláchlo to moře

Jsou to jinak složky, které mi nevadí, jasný ananas mám třeba v Colony od Jeana Patou - a moc se mi líbí.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. července 2017 22:22
Reakce na Cervanek:

Jj, je mi to jasný. Chemie kůže.

Tu vůbec neznám.

Cervanek
Avatar
28. července 2017 22:27
Reakce na wendulka:

Colony je velmi podařená vůně. Mají ji i na notino za celkem slušnou cenu.

Dříve se prodávala na ALZD - je to řada starých vůní, mezi nimi zajímavé kousky, třeba Vacances (Prázdniny) voní po šeříku, a jsou tam i další pěkné vůně. Kdybych měla vzorek, tak Ti pošlu, ale bohužel už nemám.

Třeba se Ti příležitost ke zkoušení naskytne.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. července 2017 22:30
Reakce na Cervanek:

A jo, už na ni koukám, to je ta reedice starších vůní. To je v pohodě. Ty mají v Galerie Lafayette v Berlíně. Vyzkouším tam.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 29. července 2017 09:11
Reakce na Luna:

Já bych se po indiánsku určitě ...želé nejmenovala, ale milovnicí vůně jsem, leč u OSM nenalézám ani slov:), proto tvé fantazii musím zase zatleskat a dát 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 29. července 2017 09:22
Reakce na wendulka:

Mně se ten ananas a kokosem v Sex and The Sea překvapivě líbí, ale je fakt, že to, jak popisuješ, že se rozvoněla na tobě, zní možná ještě zajímavěji.

Luna Taky super.

Včera odpoledne jsem mluvila se Sylvou Cervanek  a říkala jsem jí skoro to samé, co ty, Wendy:) Je to zvláštní, jak diametrálně odlišně působí vůně na různých kůžích:) A jestli jsou lidi se stejnou chemií pokožky i jinak "spřízněni" ...

Cervanek
Avatar
29. července 2017 09:36

Mayotte: Guerlain

Sametová rozkoš lehce omamné vůně žlutých kvítků ylang-ylangu (kananga vonná) s jasmínem a zelenými tóny z ráje. Vůně je mým osvěžením, když za sebou zaklapnu těžké vchodové modřínové dveře a chci mít klid od všeho ruchu kolem. Proč musí krásné vůně odcházet z trhu, mi není jasné!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 29. července 2017 10:28
Reakce na Korsičanka:

Jj, já si furt myslela, že výhradním expertem na prznění vůní je tady andry , až letos mě nová 31 Rue Cambon a dámská Innuendo od Roja Parfums vyvedly z omylu, že to taky umím dobře, když na to přijde.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 29. července 2017 10:45
Reakce na Cervanek:

SEX and the SEA: Francesca Bianchi

Je to bomba, tato vůně - ne z pohledu síly, ale z pohledu zajímavého podání, kde současně lítají třísky vášně a lásky. Je v ní žár ze slunce, pižmo z objímání se s miláčkem na mokrém písku na kraji moře, kdy jeho slaná voda na nás šplouchá. Cítím JEHO dech, vzrušení a touhu. Konečně už vím, jak voní ambergris. (žádný kokos, ani ananas zde nemám). Vůně se po nástřiku rozkládá pomalu ale jistě do krásy. Nemohu bez vás obou být, tím myslím mého milého a té vůně. Je mi s vámi dobře a po celý den se cítím nabitá energií. .

To je priam až zamilovaná recenzia, cítim z nej aj tvoje hormóny, tlieskam

Cervanek
Avatar
29. července 2017 10:49
Reakce na milacka:

Darinko, děkuji za pochvalu, až se celá červenám

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 29. července 2017 15:49
Reakce na Cervanek:

Darinko, děkuji za pochvalu, až se celá červenám

Jak jinak, Sylvi-s tvým nickem. Já jsem se červenala, když jsem tvůj popis vůně četla:)) Musím ji vyhrabat a znovu zkusit, až dojedu dom.

Online jerry
Avatar
8994 příspěvků moje polička 30. července 2017 17:16

Lilac Love (Amouage) - nasládlé květiny se slily do jednolité neidentifikovatelné s výrazným krémovým santalem, kolem se velmi rychle mihnul rychlým sprintem nasládlý šeřík a vše převálcoval prapodivný tón "žampiony v medu". Po několika hodinách se sice vrátily zpět sladké květiny, ale ty už celkový dojem zachránit nemohly. S touhle vůní si zjevně rozumět nebudeme...   

Vetiver Geranium (Creed) - z citrusově zeleného začátku se vylouply nasládlé usušené muškátové listy s jednou usušenou růží a zeleným pačuliovým lístkem kdesi v povzdálí. Sice pánská, ale mohly by ji klidně nosit i dámy.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 31. července 2017 17:09
Reakce na jerry:

Teda já vím, že někdy se na tobě určité vůně zvrhnou, ale nemůže to v tomhle případě být zcela výjimečně i tím, že jsi ten Lilac Love začala zkoušet až v teple? To jsem totiž zjistila, že on správně funguje max. do té půlky května a jakmile se pak oteplí, už to není ono.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 31. července 2017 17:56

Tak jsem teď vyzkoušela 756 MFK a po nástřiku úplný wow efekt, který vydržel asi 10 vteřin... Načež se to celé zvrhlo v nějaké příšerné záchodové osvěžovadlo. WTF?! Vyzkouším ještě za nějakého chladnějšího počasí, ale tohle teda zatím ne-e.

Online jerry
Avatar
8994 příspěvků moje polička 31. července 2017 19:54
Reakce na wendulka:

Já ho zkoušela už někdy v dubnu a bylo to tak divné, že jsem si říkala, že počkám a vyzkouším znovu. A ono to bylo ještě divnější. Holt si nejsme souzeni.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 31. července 2017 20:39
Reakce na jerry:

Aha, tak to nic.