Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 31. května 2017 16:12
Reakce na slniecko:

Wistéria je taký popínavý krík s padavými kvetmi. Niekedy to tak obrastie strom, že človek už ani nevie, čo bol ten pôvodný. Vonia to naozaj podobne ako orgován, ale je to jemnejšie, menej omamné, skôr také vzdušné. My sme to mali doma na plote (toto NIE JE náš dom):

Uložiť

Ale hodil by se, baráček, ne?:)) I když já radši uklízím našich 54m čtverečních:)))

Ovšem vistárie=nádhera!!!

Offline 999
Avatar
17566 příspěvků moje polička 31. května 2017 16:15
Reakce na wendulka:

Dnes jsem si na základě tvé recenze zkoušela Allure Sensuelle, líbil se mi moc, dokázala bych ho nosit, ale ta vůně na mně vydržela jenom chvíli... Já si myslela, že to bude držák :-(.

Offline Robin
Avatar
14 příspěvků moje polička 31. května 2017 16:20
Reakce na Korsičanka:

Ano, je to nádherná vůně - jednou jsem byla na Pražském hradě v královské zahradě a dívala se, co to tak krásně voní, a byla to nádherná, stará vistárie. 

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 31. května 2017 16:36
Reakce na razorblade:

musela jsem si vyguglit, co je to orgovan :D holt ta mlada generace:)

To nič, ja sa väčšinou rovno pýtam tu, keď neviem:)

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 31. května 2017 16:37
Reakce na Korsičanka:

To hej, to nepopieram...:)

Offline Ellen
Avatar
1633 příspěvků moje polička 31. května 2017 16:41
Reakce na razorblade:

Kdysi jsem se musela vyptávat, co je to "múr cintorína". Prostě mi to neseplo. :)

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 31. května 2017 19:34
Reakce na Panenka:

Back to Black by Kilian. Tyjo, na mně je to cukernatý med a nic jiného!

V tuhle roční dobu to je u této vůně normální. Medová smrt

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 31. května 2017 19:48
Reakce na blackviolet:

Dnes jsem zkusila v butiku na Kurfurstendamm 3-9 a ta serikova se mi z nich líbí nejvíc . Na Lilac Love sice nemá, v tomhle ohledu je primocarejsi, to máš pravdu, ale dostat sedmičku jako dárek, určitě bych ji unosita. Pak už se mi líbila ještě ta růže. Akorát obsluha v Berlíně nic moc. Celou dobu mi kvakal o tom, jak je každá vůně skvělá, ale jaké téma zpracovávají věděl vsehovsudy o dvou z těch sedmi 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 31. května 2017 20:00
Reakce na Luna:

Krásná recenze L´Air de Rien. 

(ale mně fakt lichotky typu neklasicky krásná žena přijou nako velký lichotky a dost s nima šetřím. )

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 31. května 2017 20:04
Reakce na razorblade:

Neboj, Wisteria Hysteria rozhodně není kvetinovka v tradičním smyslu slova. Pro mě je to duchovní vůně čistoty. Pokud budeš mít příležitost, určitě zkus. Akorát že ji včetně vzorku má jen ALZD. 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 31. května 2017 20:08
Reakce na 999:

Já Allure Sensuelle nerecenzovala, to Miru . Ony jí ty Chanely sedí lépe než mně. 

Offline razorblade
Avatar
8175 příspěvků moje polička 31. května 2017 20:10
Reakce na wendulka:

Zkusim. Jen si nejsem jista, jestli by se ke mne duchovni vune cistoty hodila, ja jsem dost dirty :D

Offline 999
Avatar
17566 příspěvků moje polička 31. května 2017 20:12
Reakce na wendulka:

Aha :-). Ale recenze to byla pěkná...

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 01. června 2017 09:56
Reakce na wendulka:

V tuhle roční dobu to je u této vůně normální. Medová smrt

Tak to je dobré vědět. Zkusím počkat na jindy.

Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 01. června 2017 10:37
Reakce na domenica:

Děkuji, ty jsi výjimka, od tebe to kompliment je. Co se týká L'Air du Rien,  tak jsme si včera povidaly dlouho do noci,  ta ženská má ale výdrž!  A ke konci už jen vzpomínala na šťastné dětství v koupelně plné barevných bublinek. Nečekaně se z té špinavé dracice vyklubala vyvonena muskovka. Na flakon to nebude, ale občas ji pozvu na kafe.

Offline Luna
Avatar
10439 příspěvků moje polička 01. června 2017 10:43

Ženy,  mám dotaz:  Má cenu psát postřehy k důvěrně známým a tak trochu pozapomenutym  vůním?  Našla jsem krabičku vzorků,  o které jsem myslela, že už neexistuje. Úplně jsem zavzpominala na začátky, se všemi těmi L'Artisany a spol. Krásný výlet do minulosti. Nostalgické okénko.  Ale zas když tady frčí spíš novinky...Tak abych tu nebyla za out of fashion. 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 01. června 2017 10:52
Reakce na Panenka:

To si ale počkáš hodně dlouho. Chce to totiž nulové teploty.

Ona se někomu líbí i v létě, ale to jsou lidi, vysazený speciálně na tento typ vůni, což většina z nás není.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 01. června 2017 10:52
Reakce na Luna:

Ženy,  mám dotaz:  Má cenu psát postřehy k důvěrně známým a tak trochu pozapomenutym  vůním?  Našla jsem krabičku vzorků,  o které jsem myslela, že už neexistuje. Úplně jsem zavzpominala na začátky, se všemi těmi L'Artisany a spol. Krásný výlet do minulosti. Nostalgické okénko.  Ale zas když tady frčí spíš novinky...Tak abych tu nebyla za out of fashion. 

Rozhodně to smysl má!!! Piš.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 01. června 2017 11:06
Reakce na Luna:

No jasně! 

Offline alibi blogger
Avatar
3959 příspěvků moje polička 01. června 2017 11:23
Reakce na wendulka:

Rozhodně!

Ajájáj... edit: to bylo na Lunu. Rozhodně piš recenze. omlouvám se za blboklik.