Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Cervanek
Avatar
29. května 2017 21:45
Reakce na euridike:

Ona ELdO je vubec zajimava znacka.

Mam od nich Rien v edp a jsem nadmiru spokojena - zcela mi splni potreby vuni jako treba Cardinal a spol.

libi se mi i Putains des Palaces nebo Like This

musim jeste zkusit Cigaretu s jasminem

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 29. května 2017 22:24

Bottega Veneta: Parco Palladiano VII

Skoro šeříkový soliflor, ten světle fialový druh, který voní nejvíc, když začíná rozkvétat a z květenství se line omamná, trochu sladce medová vůně, která má lákat na svůj nektar kolem kroužící čmeláky a včely. Jasně zelené listy se lesknou na slunci, vzduch je čistý a opravdu,  jako by v něm byly drobounké krystalky soli jemně štípajíci v nose. Šeříkový nektar je doplněný čistým krémovým pižmem.

www.baumschule-horstmann.de

Offline euridike blogger
Avatar
3488 příspěvků moje polička 30. května 2017 10:49
Reakce na Cervanek:

Jak uz jsem tady /ne/jednou psala, tak ELdO je moje srdecni zalezitost, muj uplne prvni niche parfem, ktery jsem si koupila, byl prave od ELdO. Rien a Jasmin et Cigarette patri k mym nejoblibenejsim... Pokud vim, tak Putain des Palaces je v jejich portfoliu jeden z nejprodavanejsich parfemu, vubec se tomu nedivim, je to v podstate klasicka vune, ale ma specificke charisma...

sisa.b 

Korsičanka 

... dekuju... 

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 30. května 2017 11:52
Reakce na euridike:

Jé,  Jasmin et cigarette bych strašně ráda někde vyzkoušela,  nenapsala byste prosím recenzi?   A nevíte, kde sehnat vzorek?  jsem asi slepá,  ale neobjevila jsem.

Cervanek
Avatar
30. května 2017 12:20
Reakce na blackviolet:

Dalsi serikove lakadlo na svete - nutno aspon zkusit, zda prekona Opardu

Offline euridike blogger
Avatar
3488 příspěvků moje polička 30. května 2017 12:21
Reakce na Luna:

Ted nedavno probihala debata o ELdO v jednom ze sousednich vlaken, takze vim, ze Notino na tom neni se vzorky ELdO zrovna slavne, Friga si objednavala sadu vzorku primo na strankach ELdO, maji i jednotlive vzorky za 3€ /sada 39€/, postovne asi 7€... A nebo - pisu SZ :)

Cervanek
Avatar
30. května 2017 12:26
Reakce na Luna:

Za 20 € je kazetka vzorku vc. Cigarety a Jasminu a Tlustym Elektrikarem na www.neos1911.com v Italii♥️ coz je velmi dobry eshop

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 30. května 2017 12:31
Reakce na Cervanek:

To je celkom dobrá cena. A poštovné? 

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 30. května 2017 12:34
Reakce na Cervanek:

Není tak sofistikovaná jako Opardu, v Opardu jsou taky i jiné květiny, BV je jednodušší a lehčí, zato je to opravdu jenom šeřík.

Cervanek
Avatar
30. května 2017 12:39
Reakce na Ayuri:

Postovne je kolem 12 €, od 150€ bez posty.

chodim k nim rada nakupovat a oni si cloveka umi omotat kolem prstu. Neni tam sice extra kolonka na vyber vzorku, presto je popeosim v poznamce - na to misto je a krom toho oni poslou jeste vzorky vuni i kosmetiky a navic gift voucher na dalsi nakup v hodnote asi 10% s platnosti 3 mesicu. Kdyz se blizi jeji konec, prijde upominka a pokud clovek nevybere a treba napise, ze se mu to nehodi, tak ji prodlouzi 

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 30. května 2017 12:46
Reakce na Cervanek:

Ďakujem, o tomto obchode viem, ale ešte som u nich nenakupovala.

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 30. května 2017 12:50
Reakce na Ayuri:

Ďakujem, o tomto obchode viem, ale ešte som u nich nenakupovala.

Musím Neos taky moc pochválit. Balíčky od nich jsou hotové vánoce, vždycky pošlou kupu vzorečků a dárků navíc (a zavážou si mě k dalšímu nákupu slevovým kuponem, který je mi pak líto nevyužít )

O konkrétní vzorky jsem si několikrát psala do poznámky a vždycky poslali všechny, které  jsem zmínila a k tomu ještě přidali nějaké další podobné - očividně to tam kompletuje někdo, kdo se ve vůních dobře vyzná a ví, jak si udržet zákazníky.

Cervanek
Avatar
30. května 2017 12:56
Reakce na Ayuri:

Je to jak píše Martula, která mě vlastně na obchod upozornila, když jsem sháněla jednu klasickou lahůdku.

S těmi slevami je to tak, že pokud byl poslední nákup za 260,00 euro, pošlou gift voucher na 26 euro s podmínkou ale, že nákup musí činit minimálně 260,00 a od této částky se těch darovaných 26,00 euro odečte.

Pokud si člověk koupí zboží za 150 euro, nebo plus mínus v této hodnotě,  od které se odečte sleva z minulého nákupu a člověk e dostane pod 150,00 euro, kdy se normálně účtuje poštovné, tak jde balíček bez poštovného.

Offline euridike blogger
Avatar
3488 příspěvků moje polička 30. května 2017 12:59

Jen poznamka - u Neos1911 je sada vzorku ELdO 7 x 2ml, discovery kit na strankach ELdO je 20 x 1,5 ml, takze kdyby nekdo chtel prozkoumavat ELdO opravdu dukladne, tak se tenhle kit vyplati asi vic... (ja uz se chovam jako nejaky jejich agent, jdu se nad sebou zamyslet...)

Offline Ayuri
Avatar
669 příspěvků moje polička 30. května 2017 13:00
Reakce na Martula:

No majú tam všeličo zaujímavé, Mňa trochu odrádzalo, že sú to taliani, lebo s nimi- aspoň čo sa týka spoľahlivosti- príliš dobré skúsenosti nemám

Cervanek
Avatar
30. května 2017 13:04
Reakce na euridike:

vůbec se neomlouvej, já to plně chápu, osobně ELdO neznám a asi díky Tobě prozkoumám více.

Právě z Neosu jsem si nechávala poslat jen některé ELdO vzorky a všechny se mi líbily.

Koukala jsem, že máš dnes na sobě Rien Intense Incense - ta je ještě lepší než edp, já vím.

Neos jsem zmínila, protože k nim chodím na jiné laskominy - jsem posedlá vůněmi Vero Profumo,

která je velmi speciální dáma (a kamarádka od Andyho Tauera - bydlí v Zurichu přes kopec od něj)  s ještě speciálnějšími vůněmi a zde je mají za nejlepší peníz a posílají do ČR a když

je třeba uvedeno "not available", stačí kliknout na odkaz a oni seženou a pošlou mail, že je na skladě.

VP se distribuuje z Itálie od zase jiné firmy.

Offline Panenka
Avatar
1247 příspěvků moje polička 30. května 2017 14:19

Back to Black by Kilian. Tyjo, na mně je to cukernatý med a nic jiného!

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 30. května 2017 14:21
Reakce na Martula:

Krásný popis k Fugit Amor. Kdybych mohla lajknout, tak to udělám. potlesk. ... prosím, najdu ho někde ve zkoušecím vlákně, nebo to přidáváš rovnou do komentářů k vůni? potřebuju se zorientovat. děkuju

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 30. května 2017 14:27
Reakce na alibi:

Děkuji

V detailu vůně v databázi píši komentář k vůni a pokud mám potřebu k tomu ještě něco dodat, překopíruji komentář i do příslušného zkoušecího vlákna - jako třeba teď do vlákna Jul et Mad.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 30. května 2017 14:29
Reakce na Martula:

děkuji