Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 30. května 2017 14:31
Reakce na alibi:

A dělám to špatně protože jsem si spletla zkoušecí vlákno s inzerátem na Jul et Mad /který také tvoří vlákno.

Už jsem to opravila. Taky se tady teprve rozhlížím a učím.

Offline alibi blogger
Avatar
3953 příspěvků moje polička 30. května 2017 14:32
Reakce na Martula:

ajajáj, zatím džungle :) ale to zmáknem!

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 30. května 2017 14:41
Reakce na Cervanek:

Dalsi serikove lakadlo na svete - nutno aspon zkusit, zda prekona Opardu

Pro mě Opardu překonávat nemusí, já bych ráda lepší šeřík než En Passant:) Třeba jako ten, co měl Roja...

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 30. května 2017 14:42
Reakce na Korsičanka:

Pro mě Opardu překonávat nemusí, já bych ráda lepší šeřík než En Passant:) Třeba jako ten, co měl Roja...

Oceňuji tvou příkladnou skromnost

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 30. května 2017 14:42
Reakce na blackviolet:

Díky moc, hned jsem studovala, kde by byl k ovonění. Ale moc jsem toho nenašla:(

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 30. května 2017 14:44
Reakce na Martula:

I ty vtipálku

Offline blackviolet
Avatar
3320 příspěvků moje polička 30. května 2017 14:49
Reakce na Korsičanka:

Jenom ve vybraných buticích Bottega Veneta, Netuším, jestli je mají v Praze, ve Vídni jsou.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 30. května 2017 14:53
Reakce na blackviolet:

Díky:) Se máš...

Offline blackviolet
Avatar
3320 příspěvků moje polička 30. května 2017 15:02
Reakce na Korsičanka:

Vídeň není na konci světa . A třeba se někdo ozve, kdo byl v butiku v Praze a má přehled.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 30. května 2017 15:09
Reakce na blackviolet:

O to bych moc prosila:) Nevím, který z pražských butiků by prodával specializovanou BV

Offline blackviolet
Avatar
3320 příspěvků moje polička 30. května 2017 15:14
Reakce na Korsičanka:

store locator mi vyhodil Pařížská 119/14 - samostatný butik Bottega Veneta

Bottega Veneta Praha

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 30. května 2017 15:29
Reakce na blackviolet:

Moc děkuji, při další návštěvě Prahy tam zavítám a třeba vyzkouším, bude-li:)

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 30. května 2017 16:12
Reakce na Korsičanka:

O to bych moc prosila:) Nevím, který z pražských butiků by prodával specializovanou BV

Jak píše Blackviolet, řada by byla v butiku Bottega Veneta v Pařížské, ale nemají ji, bohužel.

Offline blackviolet
Avatar
3320 příspěvků moje polička 30. května 2017 16:19
Reakce na domenica:

Tak ještě možná dorazí, tady jsou teprve asi dva týdny - VII, VIII a IX.

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 30. května 2017 16:20
Reakce na domenica:

To jste mě moc nepotěšil, Marečku:) Ale já tě potěšila aspoň platbou A stále váhám, nmám-li jít raději - místo Neděle na venkově - do toho zpropadeného Deště, jenž když přijde...:)

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 30. května 2017 19:04

LA FIN DU MONDE (Etat Libre d´Orange)

Nevím jak vy, ale já osobně hodlám konec světa očekávat s lehkou skepsí /poněvadž jestli se ukáže, že to zase byl jen zbytečný humbuk a kde nic, tu nic, tak už budu vážně zklamaná/.

A protože je mi jasné, že ten jediný, s kým bych klidně absolvovala i konec světa, bude zase někde zatraceně daleko, tak...

...tak si najdu nějaké pěkné a opuštěné místo, kde bude neposekaná luční tráva prokvétat stovkami modrých kosatců, dovalím si tam soudek se střelným prachem, na ten si pak sednu, vezmu si velký sáček se slaným máslovým popcornem a upřu zrak na oblohu, stejně jako bych ho v kině upřela na velké plátno. Budu se cpát tím žlutým a voňavým popcornem a se zájmem pozorovat, jak se zatahují mračna, vše je minutu od minuty temnější, modrá se mění v šedou, šedá v růžovou, růžová v sytě šarlatovou...

A když budu mít štěstí, tak právě v tuhle chvíli ucítím za svým pravým ramenem to důvěrně známé sladké a hřejivé pižmo s nádechem cigaretového kouře...

Sedneš si vedle mě, podáš mi zápalky a já škrtnu...

 a pak... La Fin du Monde...

/testováno v chladnějším období, uvidíme, co s tou sladkou výbušností udělají vysoké teploty.../

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 30. května 2017 19:08
Reakce na blackviolet:

Tak ještě možná dorazí, tady jsou teprve asi dva týdny - VII, VIII a IX.

Jupí!:)

Offline Friga
Avatar
1555 příspěvků moje polička 30. května 2017 21:25

K diskuzi o vzorcich ELdO: Objednala jsem si tu sadu 20 vzorku z oficialnich stranek (pred cca dvema tydny), prislo jich 22, nektere ze seznamu uvedeneho v popisu balicku neprisly, ale zase prisly jine. Takze pokud budete objednavat, nespolehejte se na ten seznam na 100% . Jasmin a cigarety v balicku byly. Kdyz by nekoho zajimal presny obsah balicku, mam ty vzorky na zdejsi virtualni policce.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 31. května 2017 09:43
Reakce na Friga:

A nechtela byste pridat i nejakou recenzi na to, co uz jste od ELdO vyzkousela? Ze bych v tom nebyla sama... A jak jste nedavno zminovala, ze v kitu nejsou Secretions Magnifiques a Charogne - uz je pry do sady nepridavaji, protoze se to u vetsiny zakazniku nesetkalo s uspechem... A jeste k Comme des Garcons, jak Vas kvuli nim posilam do Beam  - oni maji tech parfemu fakt hodne, tak kdyby meli v obchode Floriental, Comme des Carcons 2, Wisteria Hysteria nebo Gosha Rubchinskiy - ty jsou fakt zajimave...

Offline Korsičanka
Avatar
12834 příspěvků moje polička 31. května 2017 11:02
Reakce na euridike:

Koukám, že ji máš dnes na sobě, také mě složením i wendulčinou recenzí zaujala! Co ty na ni říkáš - můžu poprosit?:) Má výdrž? Mám ji koupit naslepo?