Co jste dnes zkoušeli/y za nikovky/exkluzivky?

09. srpna 2014 17:03
Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 31. května 2017 12:22
Reakce na Korsičanka:

Nedokazala bych napsat vystiznejsi recenzi nez Vendulka, tak jen tak pocitove...

... velka naruc kvetu vistarie a ruzi 

... jejich vune je intenzivni, ale neni tezka, sametova, je cista, jasna a svezi /rekla bych, ze chladna, proste nejsou to kvetiny prohrate a rozvonene sluncem/

... a okolo te kytice se oviji jemny kour z kadidla, sladky, prijemny, s akcenty mate, pryskyrice a hrebicku /ktery neni stiplavy a ostry, jen dava kadidlu to typicke aroma/

... cela kompozice pusobi velmi harmonicky, lehce, vzdusne, i pres pritomnost kadidla v sobe nema takovy ten "dirty" podton, tady je kadidlo proste takove nezne a nekomplikovane 

- jestli mas rada jednotlive slozky, tak myslim, ze by se Ti celkova kompozice a vyzneni mohly libit... /ja jsem zatim zkousela v chladnejsim pocasi, to mi vyhovovala naprosto, ted jsem zvedava, jak vyzni v horku.../

- vydrz i projekce jsou podle me standardni /ja mam hodne dlouhe vlasy, takze se mi v nich vune parfemu obvykle taky "usidli" - a musim rict, ze i z vlasu/obleceni je citit dlouho a prijemne/

Offline Friga
Avatar
1553 příspěvků moje polička 31. května 2017 12:32
Reakce na euridike:

Dekuju za duveru, ze bych ja mohla napsat recenzi . Uvidim, jestli si troufnu, jsem totiz parfemovy novacek  Vune (obecne, ted nemyslim primo parfemy) se mi vzdycky libily, ale nikdy me nenapadlo zacit zkouset parfemy, dokonce jsem sama nekolik let zadne nenosila, protoze jsem nejak nemohla na nic zajimaveho natrefit (v mem okoli nebyl nikdo, kdo by se zajimal a moje mama pouziva vune spis kvetinove, ktere me prilis neberou). Az po presunu sem jsem objevila novy svet a chytlo me to.

Do Beam se chystam pristi tyden, tak pak poreferuju.

(A jak vam odepisu, tak jsem pripalila quinou. To mam z toho, ze delam nekolik veci najednou.)

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 31. května 2017 12:40
Reakce na euridike:

Ta fotka toho nebe je tak krásná,  stejně jako recenze...

Offline razorblade
Avatar
8141 příspěvků moje polička 31. května 2017 12:44
Reakce na euridike:

Nedokazala bych napsat vystiznejsi recenzi nez Vendulka, tak jen tak pocitove...

... velka naruc kvetu vistarie a ruzi 

... jejich vune je intenzivni, ale neni tezka, sametova, je cista, jasna a svezi /rekla bych, ze chladna, proste nejsou to kvetiny prohrate a rozvonene sluncem/

... a okolo te kytice se oviji jemny kour z kadidla, sladky, prijemny, s akcenty mate, pryskyrice a hrebicku /ktery neni stiplavy a ostry, jen dava kadidlu to typicke aroma/

... cela kompozice pusobi velmi harmonicky, lehce, vzdusne, i pres pritomnost kadidla v sobe nema takovy ten "dirty" podton, tady je kadidlo proste takove nezne a nekomplikovane 

- jestli mas rada jednotlive slozky, tak myslim, ze by se Ti celkova kompozice a vyzneni mohly libit... /ja jsem zatim zkousela v chladnejsim pocasi, to mi vyhovovala naprosto, ted jsem zvedava, jak vyzni v horku.../

- vydrz i projekce jsou podle me standardni /ja mam hodne dlouhe vlasy, takze se mi v nich vune parfemu obvykle taky "usidli" - a musim rict, ze i z vlasu/obleceni je citit dlouho a prijemne/

hrebicek? on je v tom hrebicek?! a s kadidlem? ja se zblaznim! a snad kvuli tobe i propadnu kouzlu kvetinovych vuni :D

Offline Luna
Avatar
10435 příspěvků moje polička 31. května 2017 13:06

L`Air de Rien Miller Harris

Tuhle vůni jsem testovala už hodně dávno a pořád mi naskakovaly takové ty chlácholící výroky, které padají na adresy netypicky krásných žen. Já bych o tom mohla psát romány, keců typu "být zajímavá je důležitější než být krásná" nebo "jsi taková neklasicky krásná..." GRRRRR...jsem slýchala velmi často. Takže když jsem otestovala poprvé tuhle vůni, hrozně se mi ulevilo, protože jsem našla vyloženě spřízněnou duši, která mi rozuměla. My totiž tyhle blbý kecy slyšet nechceme. Tak. A teď to víte. Takže pokud nás nebudete přijímat tak jak jsme, prostě žádná klasika, symetrický ksichtíky a tvářičky jako jablička, tak si to nechte pro sebe. Nás tohle totiž nezajímá. L´Air de Rien je osobnost, ke které je těžké se dostat. Když jsem se s ní dala do řeči, zjistily jsme, že jsme spolu chodily do stejnýho atelieru, kde jsme čichaly stejnou papírovou lepicí pásku, kterou jsme namáčely lehce jetou houbičkou na nádobí, protože tohle olíznout...no fuj. Ale nic vám tak krásně nevypne papír! Takže ten smrad prostě přejdete. Pak jsme si dlouze povídaly o umění. Seděly jsme na barvami pokapaném linoleu a Rien si otřela zpocené čelo svým černým baretem. Pak vytáhla zrcátko, spravila si rozmazanou rtěnku a lehce omluvným tónem pravila: "Už dva týdny nám nejede na bytě sprcha, nemohla bych si k tobě dneska skočit umýt vlasy?"

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 31. května 2017 14:20
Reakce na euridike:

Moc díky za vyčerpávající:) odpověď, moc jsi mě nalákala. Nevím sice, jak voní vistárie, ale ostatní složky můžu hodně.

Cervanek
Avatar
31. května 2017 14:25
Reakce na euridike:

Také díky za popis. Vistárie totiž miluji. Dá se sehnat i v ČR nebo aspoň v Evropě? Nikde jsem ji totiž neviděla. Díky za info Mluvíte o Wistárií a Hystérii, doufám

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 31. května 2017 14:33
Reakce na Korsičanka:

... jsem se ponekud rozepsala, ja vim ... 

... vune vistarie mi pripomina serik, jen s lehce korenenym nadechem - proste takovy "orientalni serik"...  

Friga 

Ohledne napsani nejake te recenze mam ve Vas plnou duveru, jen do toho... A na dojmy z Beam se samozrejme tesim, doufam, ze narazite na neco, co se Vam bude libit...

A ta spalena quinoa me fakt mrzi... /ja ji vcera mela k obedu s jablky, skorici a medem - taky hezka vune.../

razorblade 

Ja obecne na hrebicek moc nejsem, na mne vetsinou voni ostre, stiplave, agresivne a neprijemne, ale u Wisteria Hysteria to tak nastesti neni... A klasicke kvetinove vune taky moc nemusim, ovsem v kombinaci s kadidlem muzu prakticky cokoliv... 

Luna 

... dekuju... A ta fotografie me taky naprosto okouzlila - atmosfera i barvy... 

... a recenze na L´Air de Rien je skvela formou i obsahem - a miluju tyhle otevrene konce... 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 31. května 2017 14:39
Reakce na Cervanek:

Ahojda, mají ji na notinu.

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 31. května 2017 14:46
Reakce na Cervanek:

... ale na Notino nemaji vzorek... ten maji treba zde...

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 31. května 2017 14:46
Reakce na euridike:

To byla pochvala, ne výtka! Jen to slovo má různé významy. Och, šeřík, lákáš ještě víc!

Ty jo! A taky příjemnější cenu!!!Díky!

Cervanek
Avatar
31. května 2017 14:49
Reakce na euridike:

Díky, už jsem ji tam též objevila. (mám od nich teď i 10 euro gift).

Vistárie mám též ráda, líbí se mi i v Seven Veils.

Cervanek
Avatar
31. května 2017 14:50
Reakce na Korsičanka:

Jdu se k nim mrknout, Miri

Offline euridike blogger
Avatar
3489 příspěvků moje polička 31. května 2017 14:50
Reakce na Korsičanka:

... ja vim, ze Ty jsi to nemyslela jako vytku, to jen ja jsem se lehce zastydela nad tim, jak jsem se rozjela... 

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 31. května 2017 14:54
Reakce na Cervanek:

V Seven Veils jsou? Proto se mi tak líbí asi:) Už ji mám v košíku, ale musím pryč, tak jsem zvědavá, zda mi ji Němci nevyhodí

euridike Jen se rozjížděj i nadále

Cervanek
Avatar
31. května 2017 14:55
Reakce na Korsičanka:

V 7 Veilsech je modrá vistarie a drobné karafiátky.

Na notinu Wistárie s Histerii není, jen jsem ji viděla na alzd

Offline Korsičanka
Avatar
12831 příspěvků moje polička 31. května 2017 14:59
Reakce na Cervanek:

A co je toto? https://www.notino.cz/stephen-jones/wisteria-hysteria-toaletni-voda-pro-zeny/

Pěkná pálka!

Cervanek
Avatar
31. května 2017 15:01
Reakce na Korsičanka:

Já jsem hledala pod CDG a nenašla jsem ji

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 31. května 2017 15:15

Wistéria je taký popínavý krík s padavými kvetmi. Niekedy to tak obrastie strom, že človek už ani nevie, čo bol ten pôvodný. Vonia to naozaj podobne ako orgován, ale je to jemnejšie, menej omamné, skôr také vzdušné. My sme to mali doma na plote (toto NIE JE náš dom):

Uložiť

Offline razorblade
Avatar
8141 příspěvků moje polička 31. května 2017 15:44
Reakce na slniecko:

musela jsem si vyguglit, co je to orgovan :D holt ta mlada generace:)