Jak obléknout a kde sehnat ...

18. ledna 2015 22:19
Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 16. července 2016 11:54
Reakce na RoSa:

Dík, zkusím to projít. Ale máš zkušenost, jestli píšou na balíček nižší cenu jako třeba proudstyle? Aby mi to neodchytli celníci.

Offline RoSa
Avatar
8212 příspěvků moje polička 16. července 2016 12:33
Reakce na wendulka:

Já jsem se vždycky do limitu vešla... ale určitě to jde případně s prodejcem domluvit.

Offline Lalaith
Avatar
261 příspěvků moje polička 17. července 2016 10:05
Reakce na wendulka:

Tak to jsi mě nepotěšila, taky jsem plánovala objednat šaty... Teď vůbec nevím, jestli do toho mám jít... 

Offline RoSa
Avatar
8212 příspěvků moje polička 17. července 2016 11:43

Nevíte, kde by se ještě (krom webu http://www.next.co.uk , kde je mají už jen ve velikosti na panenku ) daly sehnat tyhle šaty? Musím je mít!

Offline Lalaith
Avatar
261 příspěvků moje polička 19. července 2016 08:59

Nevíte, kam v Praze pro společenské šaty? Krátké nebo i dlouhé, ideálně nějaký obchod, kde je větší výběr. 

Líbilo by se mi něco takového...

Online cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 19. července 2016 09:15
Reakce na Lalaith:

Mám podobný problém. Už jsem psala jinde:

Na konci srpna mě čeká svatba syna a zatímco o parfému je už dávno rozhodnuto , šaty mám zatím pouze v představách - jednoduché (z jakéhokoliv volánu či jiného zdobení bych se asi osypala), vzdušné, elegantní, NE úplně bez rukávů (ten bych nejraději v transparentní látce). A z nějakého nemačkavého, nepotivého a příjemného materiálu. Nejraději v modré barvě. No a připočteme-li k tomu výšku cca 161 cm a váhu  (už tedy více konfekční než bývala, ale stejně ještě....), měla jsem začít asi dříve .

Máte nějaký nápad, kam v Praze vyrazit. Společenské oblečení příliš neužiju, tak s nakupováním nemám zkušenost. Nakupování přes internet zavrhuji rovnou .

Včera jsem šla po větších obchodech, ale v rámci letních slev vymetli sklady důkladně a někdy to jsou vážně "hadry". Většinou ale úplně bez rukávů, hodně pestré a ty látky, škoda mluvit.

Ještě chci zkusit VAN GRAAF na Václavském náměstí, tam je více značek pod jednou střechou a pak trasu od Flory po Vinohradské . Pak už to asi zůstane do Berlína, tentokrát navštívím KaDeWe nejen v přízemí .

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 27. července 2016 22:29

Nosíte ty nabírané sukně pod kolena jak z padesátých let, co se teď začínají nosit?

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 29. srpna 2016 06:12

Předpokládám, ze dress code na večerní recepci "formal dress" si žádá dlouhé šaty a tudíž se ptám, kde něco takového teď v Brně sehnat, neví prosím někdo?

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 29. srpna 2016 10:38
Reakce na andry:

Předpokládám, ze dress code na večerní recepci "formal dress" si žádá dlouhé šaty a tudíž se ptám, kde něco takového teď v Brně sehnat, neví prosím někdo?

Společenské šaty se prodávaly ve Špalíčku v patře (nevím, jestli tam ještě jsou) a potom na Moravském náměstí...http://www.satyspolecenske.cz/index.php?id=uvod  Bohužel koukám, že zrovna zavřeno.

Jinak se asi najdou ve víc obchodech. Tady vím, že jsem hledala šaty bráchovi na svatbu.

Offline wiv
Avatar
179 příspěvků moje polička 29. srpna 2016 20:14
Reakce na andry:

Předpokládám, ze dress code na večerní recepci "formal dress" si žádá dlouhé šaty a tudíž se ptám, kde něco takového teď v Brně sehnat, neví prosím někdo?

Myslím, že "formal dress" nemusí být nutně dlouhé šaty, ale třeba elegantní malé černé apod. Nicméně - nejsem znalec, tak ruku do ohně za to nedám .

V Brně jsem před nějakou dobou viděla docela hezké společenské (i dlouhé) ve Vaňkovce v Peek Cloppenburg. Ale teď jsem tam dlouho nebyla, tak nevím, jaká je aktuální nabídka.

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 29. srpna 2016 21:38

v Peeku jsem byla dnes a nebylo to ono. jako já si tou délkou nejsem jistá, ale je to večerní akce atd. ...

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 29. srpna 2016 21:41
Reakce na Renusatko:

ne, ve Špalíčku už nic není, byla jsem tam dnes.

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 29. srpna 2016 21:48
Reakce na andry:

Plesové a společenské má Volansky na Masarykově, co občas vidím za jejich výlohou, můj styl to úplně není, ale dost záleží jak to človeku padne.

http://www.volansky.cz/damska-moda/plesove-spolecenske-saty/

Offline blackviolet
Avatar
3326 příspěvků moje polička 29. srpna 2016 22:05
Reakce na andry:

Od 18.00 formální určitě jedině dlouhé šaty, tělové punčochy a uzavřené lodičky.

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 29. srpna 2016 22:08
Reakce na blackviolet:

uvažovala jsem podobně...

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 30. srpna 2016 12:40
Reakce na andry:

Přestěhovali se na Zámečnickou.

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 31. srpna 2016 04:47

díky všem, včera jsem sehnala. vlezla jsem do Peeku znovu a odešla s Ralphem Laurenem

a pudrové doplňky se k tmavě modrým šatům hodí tečka

Offline wiv
Avatar
179 příspěvků moje polička 31. srpna 2016 08:58
Reakce na andry:

Super. Gratuluji. A jaké jsou?  

Offline andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 03. zaří 2016 10:42
Reakce na wiv:

Offline wiv
Avatar
179 příspěvků moje polička 03. zaří 2016 12:56
Reakce na andry:

wow  Tak ty teda jsou. Budeš hvězdou akce.