Jak obléknout a kde sehnat ...

18. ledna 2015 22:19
Offline ISON
Avatar
327 příspěvků moje polička 03. dubna 2017 14:13

Nevíte někdo, kde sehnat pásek tohoto typu? Nemusí být kožený. Ideálně v kamenných obchodech nebo českých eshopech. Případně jak se to jmenuje česky? Vůbec nevím, pod čím to hledat.


Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 03. dubna 2017 14:23
Reakce na ISON:

Je to "obi" pásek. Z českých obchodů jsem ho viděla na eshopu v Zare, ale dlouhodobě vyprodaný. Taky bych potřebovala upgrade, před lety jsem si kožený koupila na Asosu a už je na něm znát opotřebení. Jinak na ASOS nějaké mají, i když to není cz obchod, dodání a vrácení mi přijde jednodušší než u spousty tuzemských řetězců.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 03. dubna 2017 14:27

Mango

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 14. dubna 2017 11:31

Prosím zdejší odbornice na nějaký tip, kde koupit černý trenčkot/baloňák v konfekční velikosti 42, ale aby byl v pase pokud možno už sám o sobě co nejvíc projmutý a dlouhý pokud možno nad kolena.

Z jednoho ze dvou, co mám, se mi povedlo ztratit pásek a bez toho se to nosit nedá. Byl z Marks & Spencer. Tento týden jsem tam zkoušela jeden, bohužel ten už byl kratší a tak nějak to nebylo ono.

Uvítám každý tip. Ideálně pokud půjde vyzkoušet někde po Praze, ale nebráním se ani zkusit objednat online.

Offline RoSa
Avatar
8201 příspěvků moje polička 14. dubna 2017 13:17
Reakce na wendulka:

Co zkusit ZOOT? Můžeš si toho naobjednat na výdejnu kolik chceš a třeba si vybereš...

A jakou barvu?

V béžové mi připadá, že by Ti mohl délkou a střihem vyhovovat https://www.zoot.cz/polozka/277122/bezovy-trenckot-only-maria nebo https://www.zoot.cz/polozka/288888/bezovy-trenckot-zoot

Jo a Tchibo taky mělo nějaký trenčkoty!

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 14. dubna 2017 19:11
Reakce na RoSa:

Ten z Tchiba moc projmutej v pase nevypadá.

Tak mně by se béžovej líbil, jenže já bych ho neměla moc k čemu nosit, takže jsem psala, že bych radši tradiční černej.

Ale tenhle vypadá, že by mohl být to, co hledám. Díky za tip. Zkusím si ho teda na tu výdejnu objednat a uvidím.

Online andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 17. dubna 2017 00:15

měl by prosím někdo nějaký tip, kde sehnat kvalitní tílka, vhodná pod halenky atd., s tím, že to z nich bude ve výstřihu třeba i čouhat, takže aby to vypadalo..?

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 17. dubna 2017 09:58
Reakce na andry:

Ja jsem je koupila v massimo dutti

Offline jerry
Avatar
8989 příspěvků moje polička 17. dubna 2017 10:17
Reakce na andry:

Mám pár kousků  z Marks a Spencer - jednobarevné jednoduché (=bez krajek, mašliček a podobných ozdob) košilky/topy z pružného úpletu a tenkými nastavitelnými ramínky.  

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 20. dubna 2017 23:35

Hm, tak v Zootu jsem dnes nepochodila. Zmíněný trenčkot mi sice seděl velikostně, byl i hezky projmutý v pase přesně, jak jsem si představovala, jenže měl jednu takovou docela zásadní vadu - ta druhá řada knoflíků nebyla v rovině s tou první.

Takže kdybyste ještě někdo měl nějaké tipy, kde jinde kromě Zootu sehnat nějaký takový podobný se stejnou délku, budu moc ráda.

Offline Isca
Avatar
4455 příspěvků moje polička 21. dubna 2017 09:01
Reakce na wendulka:

Ta druhá řada většinou není funkční, ne? Bývá jen našitá na povrchu, nemá protidírky.  Nešla by jednoduše přešít?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 21. dubna 2017 10:42
Reakce na Isca:

Tak určitě by to šlo, pokud bych ho potřebovala akutně. Ale když to není to ten případ, tak já mám radši věci, který jsou ušitý pořádně už rovnou, no.

Offline Kokoska
Avatar
28251 příspěvků moje polička 21. dubna 2017 15:23
Reakce na Isca:

Ony někdy po tom původním šití zůstanou viditelné stopy, to bych neriskovala.

Online andry
Avatar
2699 příspěvků moje polička 23. dubna 2017 08:23
Reakce na jerry:

jinx 

děkuju, zatím jsem nakoupila nějaké v M&S a v Tezenisu, Massimo Dutti tuším v Brně vůbec není..

Offline MPLee
Avatar
2341 příspěvků moje polička 23. dubna 2017 19:05

Prosím nemáte někdo tip, kde sehnat obyčejnou bílou košili, která počíta s větším poprsím (prsa 90cm, pas 65)?  Ideálně aby se dala vyzkušet v prodejně. 

Offline Sweet Potato
Avatar
34812 příspěvků moje polička 03. května 2017 18:34

Neviděly jste někde pěkné dlouhé sukně? Jednobarevné i vzorované, ideálně s kapsami, klidně v pase do gumy. Jediná podmínka je, aby byly celoneprůhledné, nechci maxisukni s minispodničkou.

Offline Dadoo
Avatar
11571 příspěvků moje polička 03. května 2017 18:45
Reakce na Sweet Potato:

Koukalas na Mango? Tam i na Outletu mívají dlouhých sukní dost.

Online Ounz
Avatar
19821 příspěvků moje polička 03. května 2017 18:49
Reakce na Sweet Potato:

Taky v haemku maj něco..dlouhý s rozparkem.

Offline baltik
Avatar
4426 příspěvků moje polička 05. května 2017 19:44

nevite o zdroji pricetnych panskych ''kabelek''? bracha si potrebuje u sebe nosit leky