Jak obléknout a kde sehnat ...

18. ledna 2015 22:19
Online barbucha blogger
Avatar
30514 příspěvků moje polička 23. října 2016 12:15
Reakce na zdensy:

Tak třeba Högl má "barevné" lodičky, a dělá i půlčísla.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 23. října 2016 18:14
Reakce na barbucha:

Vybrala bych si čtvery určitě, to je jediná dostupná značka, ve které mě na podpatku nebolí nohy ihned. Ale jak na potvoru nemají 37,5 nebo hladkou podrážku. Ještě to prohlédnu, v něčem jít musím, díky

Online barbucha blogger
Avatar
30514 příspěvků moje polička 23. října 2016 19:43
Reakce na zdensy:

No jasně, kýžený číslo samozřejmě nebudou mít u těch, který by se hodily nejvíc  Asi bych to zkusila spíš v nějakým kamenným obchodě, tam by prodavačka mohla to potřebný číslo vyhrabat,  nebo se podívat po jiných pobočkách, jestli ho nemají tam.

Ačkoliv moc nerozumím tomu požadavku na hladkou podrážku - zrovna u těch lodiček se mi zdá, že ji má 99% z nich. Kromě viditelně zoubkovaný tady

Offline continuity
Avatar
33400 příspěvků moje polička 23. října 2016 21:32
Reakce na zdensy:

u Hogle umi cislo i objednat, i kdyz skladem nikde neni, trva to pak asi tyden tak to moc neodkladejte. nemusite je vzit, pokud vam nebudou. 

Offline Candance
Avatar
5335 příspěvků moje polička 23. října 2016 21:42
Reakce na slniecko:

Pokud nesezenete, zkuste si koupit obycejne, jen vetsi (se dvema svy vzadu)  a dat si je obracene. Ja v tehotenstvi nevedela, ze existuji tehotenske punchochace a pani v obchode mi toto poradila. 

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 23. října 2016 22:07
Reakce na barbucha:

Myslím celou hladkou nášlapnou plochu, abych se mohla při tanci odlepit.

Ne toto: 

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 23. října 2016 22:15
Reakce na continuity:

A technický postup, prosím?

Offline andulka01
Avatar
10602 příspěvků moje polička 24. října 2016 08:34
Reakce na zdensy:

A vysloveně taneční střevíčky by nebyly řešení? Mám od Hellera a jsou super, jedny jsem nosila příležitostně i ven (na večeři nebo do baru, žádné terény) a v pohodě.

Offline slniecko admin
Avatar
17560 příspěvků moje polička 24. října 2016 09:02
Reakce na Candance:

Pokud nesezenete, zkuste si koupit obycejne, jen vetsi (se dvema svy vzadu)  a dat si je obracene. Ja v tehotenstvi nevedela, ze existuji tehotenske punchochace a pani v obchode mi toto poradila. 

á vďaka za tip, tak toto vyskúšam!!!

kerrankin
Avatar
24. října 2016 09:09
Reakce na Candance:

Pokud nesezenete, zkuste si koupit obycejne, jen vetsi (se dvema svy vzadu)  a dat si je obracene. 

Myslela jsem, že je to stále k problematice lodiček, a docela jsem se podivila 

Offline Candance
Avatar
5335 příspěvků moje polička 24. října 2016 12:41
Reakce na kerrankin:

Nene, lodicky obracene by vas tlacily na prstech ...

Offline continuity
Avatar
33400 příspěvků moje polička 24. října 2016 18:10
Reakce na zdensy:

prijit do obchodu Hogl a domluvit se s prodavackou.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 24. října 2016 19:57
Reakce na continuity:

U nás není...

Offline williw
Avatar
17 příspěvků moje polička 31. října 2016 11:18
Reakce na Lama_z_Lana:

Achjo. Jsem zoufalá!

Nemám co na sebe - respektive co "nahoru". Kalhoty a sukně dobrý, ale co k nim? Nic mi nikde nesedí a nesluší. Hrozně ráda bych nosila košile. Jenže mám hodně útlá ramena a k tomu docela prsa, takže se mi všechny košile, co mi sedí v ramenou, rozevírají. Mám krátký trup takže normální trička jsou mi dlouhá a zastrčené je teď nosit nelze, neboť mám špek :D

Nemůžu ani sehnat žádný klouný svetr, co není přes hlavu, není dlouhý a nezapíná se na knoflíčky.

Možná to mělo jít spíš do stížností.

skuste pozriet Pepperberry. Velkosti maju v roznych variantach aj podla velkosti prs, tabulka velkosti sedi. ja som bola milo prekvapena - a pravidelne mavaju sales, tak to nie je take hrozne.

http://www.bravissimo.com/pepperberry/products/tops/

Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 03. listopadu 2016 21:17

Prosím, nemáte nějaké tipy na pánské městské batohy (malý notebook, papíry), případně i tašky přes rameno?

Offline Tezulie
Avatar
232 příspěvků moje polička 04. listopadu 2016 08:45
Reakce na Sweet Potato:

Prosím, nemáte nějaké tipy na pánské městské batohy (malý notebook, papíry), případně i tašky přes rameno?

Já si na jaře kvůli zádům koupila jeden od značky Crumpler. Hodně chodím a nosím menší notebook a spisy, takže docela váha a kabelku už jsem nedávala. V jejich prodejně v Ostrovní mají dost výběr, jsou universální (pánské i dámské), mají je fakt vychytané, maximálně pohodlné a viděla jsem tam i spoustu různých tašek. Po tři čtvrtě roce téměř denního provozu vypadá pořád stejně, jen trošku ta broušená kůže ztmavla, jinak je jak nový, takže kvalita snad dobrá, nijak ho nešetřím.

Mám tenhle: http://www.crumpl.cz/9844/proper-roady-leather-backpack-l/

a koukala jsem, že na tom eshopu mají fakt výběr.

Offline Sweet Potato
Avatar
34771 příspěvků moje polička 04. listopadu 2016 10:10
Reakce na Tezulie:

Děkuju, podívám se na ně.

Offline Marbuša
Avatar
929 příspěvků moje polička 07. listopadu 2016 12:34
Reakce na naja:

Mi povídejte, mám 152 cm a prsa F. U těch košilí musím opatrně, třeba v kostkovaných vypadám jak tetka. Poslední kusy jsem si koupila v zaře a Mango, ale tmavé s drobným vzorem. Bílou nebo světlou jednobarevnou nemám momentálně žádnou.

Offline Mulen
Avatar
4220 příspěvků moje polička 10. listopadu 2016 23:19

Nevíte , kde sehnat takový ten veliký "vlněný " šátek ? Všude teď mají jen šály . 

Něco takového . . 

Offline Brutální_Nikita
Avatar
64 příspěvků moje polička 04. prosince 2016 10:36
Reakce na Mulen:

Jestli je dotaz ještě aktuální, já jsem ho koupila na Asosu. 150 x 150 cm, samozřejmě totální umělotina, cena 18 liber. Dodání dřív než za týden. Ten můj je vyprodaný, ale pár jiných vzorů tam mají a myslím, že i průběžně doplňují další vzory.