Jak obléknout a kde sehnat ...

18. ledna 2015 22:19
Offline barbucha blogger
Avatar
30584 příspěvků moje polička 06. října 2016 13:43
Reakce na Hoolinkah:

Jak tě znám, od fotky se lišit nebudou!

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 06. října 2016 13:47
Reakce na barbucha:

Lišej se barvou.

Pár chybek tam (ale celkovej dojem naštěstí příliš nekazej). Patřej k ranějším kusům a zároveň jsou docela složitý. Ale pár z dnešního pohledu nepovedených kusů už jsem vyhodila a tyhle k tomu naštěstí řadit nemusím.

Offline Edge
Avatar
1617 příspěvků moje polička 07. října 2016 09:33
Reakce na Hoolinkah:

Vypadají dobře. Taky jsem kdysi měla v plánu, že si něco ušiju, ale můj vrcholnej majstrštyk je zatím výroba kraťasů z kalhot nebo různé drobné opravy :-D Jo, a taky jsem si zkrátila jedny objednaný šaty z internetu. Na víc si netroufám, ale strašně mě to láká...

Offline dzizisketa
Avatar
7445 příspěvků moje polička 07. října 2016 12:36

Neviděli jste někdo prosím někde hrubší svetr na zip? Snad víte, co myslím 

Offline vanilka
Avatar
2061 příspěvků moje polička 08. října 2016 18:49

Ráda bych něco takového nebo třeba tohle. Důležitá je délka, 90-95cm, od loňska marně hledám. Buď jsou kratší, delší nebo nemají mojí velikost.

Offline bustik
Avatar
61 příspěvků moje polička 21. října 2016 10:24

Kde se hnat triko/košili/top/šaty s ježkem. Neviděl jste někdo někde?

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 21. října 2016 10:48
Offline bustik
Avatar
61 příspěvků moje polička 21. října 2016 10:58
Reakce na slniecko:

Děkuju. Když já bych potřebovala něco víc kancelářského 

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 21. října 2016 11:14
Reakce na bustik:

chápem:)

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 21. října 2016 14:32
Reakce na bustik:

Na takové blbosti je nejlepší aliexpress.

triko nebo Triko nebo mikina ještě triko a šátek .

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 21. října 2016 15:42

Kde zohnať tehotenské punčocháče v inej ako čiernej, alebo telovej farbe? (Okrem ASOSu, tam som práve objednala, čo sa dalo.) Špeciálne sivé matné by sa mi zišli.

Offline michaela
Avatar
318 příspěvků moje polička 21. října 2016 17:41
Reakce na slniecko:

Kde zohnať tehotenské punčocháče v inej ako čiernej, alebo telovej farbe? (Okrem ASOSu, tam som práve objednala, čo sa dalo.) Špeciálne sivé matné by sa mi zišli.

Sú toto punčocháče? (V slovenských slovách mám chaos, anglické som sa už naučila).

antracit transparenze

Offline slniecko admin
Avatar
17576 příspěvků moje polička 21. října 2016 17:55
Reakce na michaela:

Sú toto punčocháče? (V slovenských slovách mám chaos, anglické som sa už naučila).

antracit transparenze

Áno!!!! Vďaka dobrá víla!!!

Offline Ronna
Avatar
1073 příspěvků moje polička 22. října 2016 00:10

Kde se berou ty teplé šály se skotskými vzory, co potkávám?

Offline Linie
Avatar
5 příspěvků moje polička 22. října 2016 08:12
Reakce na Ronna:

Pokud byste chtěla originál, tak v Myslíkově ulici je skotský obchod. Prodávají i plédy, sukně a svetry, vše krásné a drahé.

Offline Lama_z_Lana
Avatar
6124 příspěvků moje polička 22. října 2016 14:03

Achjo. Jsem zoufalá!

Nemám co na sebe - respektive co "nahoru". Kalhoty a sukně dobrý, ale co k nim? Nic mi nikde nesedí a nesluší. Hrozně ráda bych nosila košile. Jenže mám hodně útlá ramena a k tomu docela prsa, takže se mi všechny košile, co mi sedí v ramenou, rozevírají. Mám krátký trup takže normální trička jsou mi dlouhá a zastrčené je teď nosit nelze, neboť mám špek :D

Nemůžu ani sehnat žádný klouný svetr, co není přes hlavu, není dlouhý a nezapíná se na knoflíčky.

Možná to mělo jít spíš do stížností.

Offline zdensy
Avatar
1050 příspěvků moje polička 22. října 2016 17:16

Potřebuji nutně společenské boty s hladkou podrážkou, prošla jsem několik obchodů, projela snad sto stránek a výsledek je nula. Poraďte, prosím, kde mám sehnat lodičky nebo páskové na podpatku, vel. 37,5 a barva modrá, šedá, popř. stříbrná nebo vínová. Jdeme za měsíc na svatbu a já mám všechny loďky jen na venkovní nošení, čili na  gumě .

Offline Lola
Avatar
97 příspěvků moje polička 22. října 2016 18:21

Nepotkal někdo v kamenném obchodě bílou halenku se stojáčkem? Chtěla bych toto sako http://www.ralphlauren.de/product/index.jsp?productId=57190531 doladit do nějakého equestrian inspired outfitu, ale ráda bych si to vyzkoušela, abych nevypadala jako že bloudím ulicemi Brna v marném hledání zaběhlého koně. 

Orfanik
Avatar
23. října 2016 09:20
Reakce na Lola:

Tak to bacha, jezdecký košile jsou taky se stojáčkem http://www.konikum.cz/zavodni-kosile-colette-p19513/?cid=738  

ale to sako je nádherný, pokud nebudete mít rajtky a bič tak to bude dobrý

Offline Garfie
Avatar
23924 příspěvků moje polička 23. října 2016 10:10
Reakce na zdensy:

Tak pokud potřebujete půlky, upřímnou soustrast! Na e-obuv jste se určitě dívala, ale kdyby náhodou ne, tak připomínám, výběr mají velký. A pokud už je taková krize, zkuste mrknout na Bonprix, mívají tam dost barevných variant. Já z tama boty nikdy neměla, ale pamatuju, že tuším Janulik si tam občas nějaké koupí a vždycky se mi líbily.