Jak obléknout a kde sehnat ...

18. ledna 2015 22:19
Offline RoSa
Avatar
8248 příspěvků moje polička 21. zaří 2015 20:44
Reakce na slniecko:

Mně to první! Má z nich největší šmrnc. Ty další jsou jak z katalogu Quelle...

Offline slniecko admin
Avatar
17610 příspěvků moje polička 21. zaří 2015 22:38
Reakce na RoSa:

No, naživo to nebude "ako z Quelle" je to pravá, ručne tkaná alpaka.

Offline barbucha blogger
Avatar
30677 příspěvků moje polička 22. zaří 2015 10:46
Reakce na slniecko:

Jde o ten vzor  Souhlasím s Rosou, ber ten první

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 22. zaří 2015 11:45

Já s tím vzorem zas takovej problém nemám...v tý fialovočerný variantě. Záleží na kombinaci. Spíš mě zneklidňuje fakt, že na tom posledním obrázku to není střižený rovně. Ten vzor je u krku dost šejdrem. Když to takhle vypadá na prezentační fotce, jak potom vypadaj reálný výrobky...?

Offline slniecko admin
Avatar
17610 příspěvků moje polička 22. zaří 2015 23:55
Reakce na Hoolinkah:

hm, to je zaujímavý postreh...ono sú to handmade výrobky z menších dielní, takže ani foto nie sú profi, aj ked sa každý z nich snží, niečo na štýl fleru...nie je možné, že je to proste na tej fotke blbo otočené?

www.novica.com

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 23. zaří 2015 00:49
Reakce na slniecko:

Ne. Ráda bych řekla, že to může být jen tím, že je ten rolák jen pootočenej směrem doleva, takže tu látku táhne s sebou...ale když se podíváš pozorně, je jasně vidět, že vzor je podél švu zkosenej.

A třeba tady je to ještě horší:

Zběžně jsem koukla na další nabídku... a dá se tam narazit na věci, který jsou ušitý vyloženě HODNĚ špatně. Třeba tyhle šaty:

Spodní lem se hnusně krabatí, střední díl sukně hází nějakej divnej odstín, pod prsama je sukně divně nařasená, takže se ani nedá říct jestli je to záměr nebo obvod sukně prostě vyšel širší a autor se to snažil (trochu prasácky...pardon za ten výraz) navolnit, aby to pod ten živůtek vecpal. Přikláním se k druhý variantě, protože ostatní švy jsou na tom podobně. Na živůtku postrádám jakýkoliv záševky, takže větší prsta budou mít problém. Na další fotce s jinou modelkou to zase v průramcích odstává...

Ale najdou se tam i pěkný věci.

Offline slniecko admin
Avatar
17610 příspěvků moje polička 23. zaří 2015 01:27

Tak dobre, beriem to prvé, asi bude aj najkombinovatľnejšie s oblečením...pokiaľ mi ho Hoolinkah tiež nedá dole...

Myslíš, že to môžem risknúť?

http://www.novica.com/itemdetail/index.cfm?pid=245895

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 23. zaří 2015 09:21
Reakce na slniecko:

No...ten středový šev u spodního lemu by mohl být trochu lepší...ale já jsem v tomhle začala být poslední dobou dost hnidopich.

Vzhledem k materiálu to bude nejspíš krásně měkkoučký, na druhou stranu mi to přijde docela tenký.

Asi jo.

Offline slniecko admin
Avatar
17610 příspěvků moje polička 23. zaří 2015 09:31
Reakce na Hoolinkah:

Vďaka, idem to objednať...tenké mi nevadí, chcem to mať na obdobie, kým je mi priteplo v krátkom kabátiku, ale už podvečer chladno"len tak".

A veľká vďaka, je na nezaplatenie sa opýtať profíka, tieto detaily by mne nikdy do nosa neudreli...

Offline slniecko admin
Avatar
17610 příspěvků moje polička 23. zaří 2015 09:33

a Ďakujem dámy za pomoc všetkým ....tá nerozhodnosť pri nákupe je hrozná...alebo nie je? Taraz sa nie a nie rozhodnúť...

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 23. zaří 2015 14:20

Jdu po letech vytáhnout ze skříně pončo. Silné a černočerné. I když, ono to není pončo, ale pelerína, asi ...

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 23. zaří 2015 14:39
Reakce na Mirka:

To je fuk, já mám vlastně taky peleríny... nebo ne ?

Klasické pončo je přes hlavu ?

Offline horse_66
Avatar
155 příspěvků moje polička 23. zaří 2015 15:08
Reakce na náťa66:

Peleriny a ponca

Co mě zaujalo u ponča je, že obléci ho můžete na krátkou bundu či přímo na svetr. To bych tedy asi sama nikdy neudělala.... je to poněkud starší článek, ale třeba se to "smí" i v současnosti, ne ?

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 23. zaří 2015 17:38
Reakce na horse_66:

Smi se asi vsechno, pres svetr rozhodne ano, pres bundu jsem to jeste na nikom nevidela, ale proc ne? Pokud bude bunda slaba a kratka, dokazu si predstavit.

Ja planuju i sirokou salu, takze jako by pled pres pelerinu 

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 23. zaří 2015 18:06
Reakce na slniecko:

Já nejsem žádnej profík. Já jsem samouk (To je v mým případě asi už diagnóza...).

Já ty chyby dělám taky (zrovna teď si budu muset nějak opravit spodní lem na trenčkotu, protože je to humus a blé).

Offline Hoolinkah
Avatar
1641 příspěvků moje polička 23. zaří 2015 18:09
Reakce na horse_66:

"...třeba se to "smí" i v současnosti, ne ?"

Who cares? Hlavní je, jak to vypadá. :) Řekla bych, že pončo přes bundu si můžou dovolit ty vyšší a hubenější, třeba já bych v tom asi vypadala jako hobbit v koberci.

Offline Mirka
Avatar
3985 příspěvků moje polička 23. zaří 2015 18:23
Reakce na Hoolinkah:

, já ne asi, ale určitě

Offline náťa66
Avatar
2269 příspěvků moje polička 22. října 2015 18:11

chtěla bych se zeptat, jak se nosí dlouhé pleteé svetry bez zapínání.

Na všech modelkách jsou rozevřené, vypadají, že by nešly zapnout, kdyby tam bylo zapínání.

má to tak být, nebo mají modelky modely o 2 čísla menší, aby to vypadalo efektně ?

Offline Mitzi admin
Avatar
1093 příspěvků moje polička 03. března 2016 16:55

Kolegyně ho nosí s páskem. Je hubená jak modelka a vypadá to skvěle.

Offline Miru
Avatar
13867 příspěvků moje polička 18. dubna 2016 11:16

...nejen pro barbuchu třeba