Roja Parfums

07. zaří 2014 13:47
Cervanek
Avatar
10. února 2018 14:06

Martula držím palce

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 10. února 2018 21:20

Martula Jj, Britannia je krásná vůně. Tady je rozhodně na msítě gratulace k takovému úlovku.

Byla bych ale radši, kdyby byla v některé z těch Rojových základních kolekcí. Teda vlastně nebyla, protože to už bych byla v pokušení.

Offline Martula
Avatar
1751 příspěvků moje polička 11. února 2018 09:12
Reakce na wendulka:

....

Byla bych ale radši, kdyby byla v některé z těch Rojových základních kolekcí. Teda vlastně nebyla, protože to už bych byla v pokušení.

​Vendulko, to si taky říkám - proč nejsou VŠECHNY vůně Roja součástí základní kolekce? A ideálně aby se prodávaly 50ml a 30ml flakony. Obávám se ale, že tyto mé prosby Roja Dove nevyslyší a spíš dá do oběhu jako další novinku nějaký další 100ml flakon za astronomickou cenu.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 11. února 2018 10:19

Martula Obávám se téhož.

Cervanek
Avatar
11. února 2018 11:27

S TÍM bych také souhlasila, že by mohl Roja nabízet kolekce, které by si člověk sám míchal,

např:  5x 7,5 ml pro čisté parfémy nebo 3 x 30 ml pro edp za přijatelné peníze.

zkusím mu to nadhodit do messengeru

Cervanek
Avatar
15. února 2018 12:55

A Midsummer Dream

Nádherná, svůdná, poetická vůně čistoty a nového života. Vůně paloučku v lese s tóny hebkého mechu, lehce nasládlých pryskyřic, máslového kosatce bez mrkve s něžnou májovou růží v různých výšinách.Celoroční.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 19. února 2018 21:57

H - The Exclusive Black Tier

Je orientální jemně kořenitou růží, na jejichž okvětních plátcích se kromě kapek bergamotové šťávy třpytí i sladký malinový nektar. Doprovází ji i několik fialkových bonbónů, s nimiž se růže zahalí do semišového šafránu a oudu. V dřevitém základu pak vynikne i krásný vanilkově mléčný santal s máslovým kosatcem a koženým labdanem. Je krásná, ale ve srovnání s mladším Qatarem je tam té fialkové a malinové sladkosti na mě přece jen dost.

51 pour Femme (Parfum)

Teda čekala bych kde co, ale že bude Roja opisovat od Kriglera? 51 pour Femme je totiž obšlehnutá Dolce Tuberose, jen místo heliotropinu do ní k meruňkové tuberóze, jahůdkovému pomerančovému květu a ovocnému ylangu přidal malinový sirup a do kytice navázal i gardénii, nějaký ten lístek fialky a celou ji posypal jemně štiplavou skořicí a hřebíčkem. Jinak ji ale usadil na téměř identický vanilkový základ.

Offline Korsičanka
Avatar
12845 příspěvků moje polička 19. února 2018 23:30

wendulka 51 pour Femme si se mnou hraje na schovku - skoro ji necítím Odloňska jsem nezkoušela, ale asi se to nezměnilo:( Škoda.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 19. února 2018 23:42

Korsičanka No ta výdrž opravdu není sláva na to, že je to čistý parfém za takové prachy.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 14. května 2018 19:21

Scandal (Parfum)

Skandální? Ale kdeže. Leda v tom, že jde o svatební puget bílých květů, tvořený příjemnými neřezavými fréziemi s jejich typicky pepřově svěžím nádechem, něžnou gardénií, konvalinkou, pomerančovým květem, krotkým jasmínem a máslovou tuberózou a poprášený jemným bílým pižmem.

Gardenia (2012)

Rojova gardénie má klasickou podobu včetně houbičkových podtónů. Objeví se hned po svěžím bergamotovém úvodu. Doprovází ji palčivě dřevitý hřebíček, který ji dodává starosvětský nádech, a pár kapek broskvové marmelády. A pak, aniž byste postřehli, kdy se to vlastně stalo, zmizí gardénie jak pára nad hrncem a na ruce vám zůstane jasmínovka se rtěnkovým akordem na pižmově cedrovém základu.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 14. listopadu 2018 23:13

Enigma / Creation-E (Eau de Parfum)

Je z mého pohledu jakýmsi květinovějším ekvivalentem k X for Women od Clive Christiana. Měkkou, šťavnatou a sametovou broskev, osvěženou bergamotem, zde kromě jasmínu zdobí masivní růže s citrusově kořenitou pelargónií a máslově ovocným ylangem. Perlivé kokakolové tóny otočníku květinám dodávají na jásavosti. Jejich kombinace s pižmovým kosatcem zase přináší vůni líčidel. Jejich ukotvení na balzamickém ambrovém základu s kořenitým santalem, vanilkou a suchým pačuli ji potom posunuje k osmdesátkovým vůním typu Coco, samozřejmě v luxusnějším provedení.

Offline milacka
Avatar
5473 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 08:22

wendulka Wendy, zaujala ťa tiež? Popísala si ju kúzelne, ale ona je aj kúzelne voňavá, tento luxusný voňavý darček by som brala všetkými desiatimi. Ale ja mám slabosť na túto značku, škoda tých vysokých cien. 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 15. listopadu 2018 10:50

milacka No já jsem kdysi od ní zkoušela čistý parfém ještě v Quartier 206. Jenže tehdy to bylo velmi povrchně na úkor pánské Enigmy, která ji převálcovala. Teď s jinou koncentrací musím říct, že tyto dvě verze se skvěle doplňují.

Offline Martula
Avatar
1751 příspěvků moje polička 13. ledna 2019 08:37

Elixir pour Femme EdP

Koncert pastelových květinových tónů konvalinek a májové růže. Čistá a harmonická vůně, zpočátku až chladivá, jako by se ty křehké květy vylouply z kostky ledu. Postupně se rozeřívají něhou sametové broskve, až spočinou v náručí lehkého vánku vanilky a špetky skořice, které jsou konejšivé jako první paprsky slunce. Zářivá óda na jaro.

Dosud žádnou jinou vůni Roja jsem si nezařadila jako "líbivku". Elixir je líbivka nejvyššího kalibru, ale v tom nejlepším slova smyslu, protože kvalita se tady nezapře..prostě pořád je to Roja. Něžně růžová vůně, která voní přesně tak, jak podle vzhledu luxusního flakonku ležícího v krabičce na mléčně bílém saténu čekáte. Pro mě láska na první počich. Vůně pro chvíle, kdy potřebuji vonět nekonfliktně a jemně.

(Vyrobena exkluzivně pro Selfridges.)

Zdroj: https://rojaparfums.com/fragrance/elixir-pour-femme

Offline blackviolet
Avatar
3332 příspěvků moje polička 13. ledna 2019 10:38

Martula Už když jsem poprvé viděla ten flakon, říkala jsem si, že to bude líbivka. Tvůj popis zní krásně, ale nevím, jestli by mi nechybělo to "něco navíc", nějaký divný nebo zajímavý tón, který by vůni ozvláštnil.

Offline Martula
Avatar
1751 příspěvků moje polička 13. ledna 2019 14:14
Reakce na blackviolet:

Martula Už když jsem poprvé viděla ten flakon, říkala jsem si, že to bude líbivka. Tvůj popis zní krásně, ale nevím, jestli by mi nechybělo to "něco navíc", nějaký divný nebo zajímavý tón, který by vůni ozvláštnil.

Ano, je možné, že by ti to "něco navíc" chybělo. Ta vůně je nekomplikovaná a není potřeba nad ní nějak moc přemýšlet. Vlastně mi tím, jak působí, připomíní Devil Tender - Ex Nihilo. Ne složením, ale celkovým vyzněním, náladou, kterou vytváří.

Offline blackviolet
Avatar
3332 příspěvků moje polička 13. ledna 2019 14:42

Martula Jasně, docela si ji teď podle tvého krásného popisu dovedu představit. A určitě by tento typ vůně neměl chybět na poličce. Pro mě je to momentálně White Rose d.A. 

Ale protože mě vůně Roja vždycky zajímaly, vyzkouším ji jakmile bude příležitost.

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 15. ledna 2019 14:19
Reakce na blackviolet:

Martula Už když jsem poprvé viděla ten flakon, říkala jsem si, že to bude líbivka. Tvůj popis zní krásně, ale nevím, jestli by mi nechybělo to "něco navíc", nějaký divný nebo zajímavý tón, který by vůni ozvláštnil.

​Asi tak. Nicméně i tak ráda vyzkouším, pokud bude příležitost, protože recenze Martula je opravdu krásná.

Offline Martula
Avatar
1751 příspěvků moje polička 16. ledna 2019 11:46

blackviolet wendulka Kočky, kdybyste chtěly vzorek na vyzkoušení, stačí říct

Cervanek
Avatar
04. února 2019 09:12

https://www.youtube.com/watch?v=wuQDVM9jHNk&feature=share&list=PLWU-mtcVz4pvcBtUXHwfz-HaLSCFJgDPG&fbclid=IwAR2Q-XUrZDrEgTTv5inoOsebllfS7gSlvwa_hrlLa_XKeihuD73zzJzCIfQ

Po přeskočení reklamy - pěkný rozhovor od youtubera Smelling Great Fragrance Reviews s Rojou Dove a jeho lásce k vůním od 6-7 let věku