Roja Parfums

07. zaří 2014 13:47
Offline blackviolet
Avatar
3318 příspěvků moje polička 24. března 2021 08:50

Martula Já jsem právě tyto dvě v jiné verzi nezkoušela, tak nemůžu srovnat. Ale někde jsem četla, že jsou "zjednodušené" a odlehčené a z toho ten pocit mám taky. Což jim nijak neškodí, ta lehkost je tady příjemná, jsou to takové verze na každodenní nošení. Výdrž mají i tak dlouhou.

Miru Díky. Ta 51 by se ti mohla líbit, ale nevím, jestli by tě nezklamala projekce. Prostorovky to nejsou.

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 24. března 2021 12:58

blackviolet Díky za dopnění. Moc se těším, až některou z nich zkusím.

Offline slniecko admin
Avatar
17564 příspěvků moje polička 26. března 2021 17:13

blackviolet to znie skvelo. V tej Danger,nakoľko sú tam cítiť klinčeky (korenie)?

Offline blackviolet
Avatar
3318 příspěvků moje polička 26. března 2021 18:45

slniecko Jenom na chvíli, ale tak, že jsem hledala ve složení karafiát. Pro tebe asi málo .

Offline slniecko admin
Avatar
17564 příspěvků moje polička 28. března 2021 05:11

blackviolet no, ja práve nemám veľmi rada, keď sa príliš presadzujú klinčeky (korenie) voči karafiátu .

Resp. páčia sa mi aj klinčeky, len v karafiáte chcem karafiát, chápeš.

Offline blackviolet
Avatar
3318 příspěvků moje polička 28. března 2021 08:53

slniecko Jasně. Ale v každém případě tady není výrazný.

Offline blackviolet
Avatar
3318 příspěvků moje polička 24. května 2021 21:53

Risqué Essence de Parfum

Vzdušnější verze Risqué EdP. I Essence je chypre, lehounká jako vánek, ale přesto pravá chypre. Nahořklý bergamot a květiny opět s heřmánkem, hyacintem, růží a jasmínem, závan ovocné broskve a větvičník, mýdlo a dřevitý vetiver. Zelený závoj na květinách.

Reckless Essence de Parfum

Sladce krémová květinová vůně. Hebká směs vanilky, pomerančového květu, růže a jasmínu, uhlazená balzamickým benzoinem a jemně okořeněná skořicí a santalem.

Offline blackviolet
Avatar
3318 příspěvků moje polička 31. října 2021 20:16

Semi-Bespoke 9 

Klasická, ale ne staromódní květinová vůně, s aldehydy a kapkou bergamotu v chanelovském stylu v úvodu a lehkým příklonem k chypre. V květinové kytici je pomerančový květ, jasmín a závan zelené konvalinky, ylang ylang a pudrový kosatec. Šmrnc jí přidá trochu hřebíčkové kořenitosti, ale hlavně semišové labdanum, vetiver a později santal. Krémové pižmo s vanilkou pak květinovku krásně zaoblí.

Offline blackviolet
Avatar
3318 příspěvků moje polička 08. prosince 2021 17:11

Enigma Essence de Parfum 

Čistá a elegantní vůně s růží. Růžová růže s citrusy, trochu ovocně broskvová, je zkombinovaná s mandlově vanilkovým otočníkem, krémovým ylang ylangem a kosatcovým pudrem. Její okvětní plátky se pak ponoří do santalově pižmového krému s vanilkou.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 19. února 2024 09:47

Nádherný flakón, zaujímavé zloženie, brala by som túto novinku všetkými desiatimi.