Roja Parfums

07. zaří 2014 13:47
Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 12:02
Reakce na milacka:

Darinka, ty si skusala EDP a tam cibet nie je. Ten je len v koncentracii parfum. Nabuduce ti donesiem obe koncentracie a mozes porovnat. Ja cibet necitim ani v parfume, ale mne tato zlozka problem nerobi.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 14:22
Reakce na milacka:

Risqué je skutočne krásny, zaspávala som v jeho spoločnosti 

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 17:18
Reakce na Micuska:

Teda tak je to Vierka, keď som si študovala zloženie a videla cibet, nechápala som, že som ho včera nedetekovala. 

Už chápem.....Ďakujem.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 17:20
Reakce na sisa.b:

Sisi, tak to sme boli dve, ktoré s Risqué zaspávali, neodolateľná spoločnosť, že?

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 18:14
Reakce na milacka:

Gratuluji ke krásnému objevu  Risqué se mi taky moc líbí. Zkoušela jsem EdP.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 19:02
Reakce na Martula:

Ďakujem

Môžem napísať, že Risqué je môj objav roka, vôňa mi sadla ako dávno žiadna. A teda je logicky aj mojim favoritom tejto značky. 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 20:16
Reakce na milacka:

Darinka a mne sa zdá dokoca oveľa vyšší level, než ten Lilac. Lilac je taká nežná hravá, Risqué je už dáma, ktorá vie čo-to o živote. Určite potrebuješ obe!  

Ja som veľmi zvedavá na verziu extrait.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 22:14
Reakce na sisa.b:

Sisa, veď dobre vieš, že túžba je obrovská, byť hrdou majiteľkou oboch, tak sa vznášam v oblakoch...

Lilac vďaka tebe na mojej poličke BUDE onedlho, Risgué je zatiaľ len zbožný parfumový sen. Priznám sa, tá túžba vlastniť aj Risqué až bolí...

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 24. zaří 2017 23:00
Reakce na milacka:

To ti verím, ale veď ešte budú Vianoce 

Cervanek
Avatar
25. zaří 2017 15:18
Reakce na milacka:

sisa.b Micuska Martula RISQUÉ je i mým snem v konc. PARFUM. A to od prvního dne v r. 2014, kdy jsem ji zkoušela v Berlíně v obou koncentracích. Jela jsem pak jako mátoha na hotel. Vnímám ji jako vůni růže.

Offline Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 25. zaří 2017 18:58
Reakce na Cervanek:

Ahoj doma, Sylvi! Teda, baby, vy mi dáváte. Vracím se plná zažitků a navoněných papírků z Košic a vy si tady píšete o vůni, jejíž vzorek mi ze Scentsamples jako jediný nedokázali poslat!!! Že, Wendy?

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 25. zaří 2017 19:18
Reakce na Cervanek:

Mňa mátoží tiež Sylvi, sme v tom po uši už asi viaceré. Ja preferujem edp.

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 25. zaří 2017 19:22
Reakce na Korsičanka:

MiJo, podelíš sa s nami o zážitky z Košíc? A RISQUÉ? Čo ti mám napísať, momentálne moja TOP

Offline Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 25. zaří 2017 19:54
Reakce na milacka:

Mrkni do tématu "1907" :) Chybělas... Už je ok? Písni SZ, chceš-li, Dari.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 25. zaří 2017 21:18
Reakce na Korsičanka:

Risqué vyskúšaj, stojí za to 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 13. listopadu 2017 22:06

Qatar

Prvotní dojem, který ve mně Qatar vyvolala při premiérovém seznámení v horkém létě, bylo kožené pouzdro na perly, uvnitř vykládané sametem a přetrval až doteď. Citrusové tóny s hruškou, jemně kořenitou májovou růží a pryskyřicemi navozuji pocit perlové hladkosti a chladu, zatímco fialka se šafránem, břízou a labdanem zase přináší vůni luxusní kůže a sametu. Qatar toho ale nabízí ještě víc.

Fialku totiž v další fázi doplní přezrálá broskev a cukrová vata s vanilkou, která osladí i hrušku, čmž Qatar v kombinaci s mikroskopickou stopou velejemného oudu na okamžik vzdáleně typově připomene čistý parfém Oud Satin Mood s cukrovou hruškou a hřebíčkem místo skořice. Pak se ovšem téměř celá rozpustí v dřevitém základu s balzamickou ambrou a vzdušným kosatcem se špetkou bílého pižma.

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 11:48
Reakce na wendulka:

..A já jsem si říkala, jestli se mi ta chvilková podoba mezi Qatar a Oud Satin Mood extrait nezdá. Nezdá, určitě je to tam

Offline milacka
Avatar
5470 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 18:33

Do tohto vlákna si dám zákaz chodiť, pretože sem vkladáte také príspevky, po ktorých mám chuť (nie peniaze, ziaľ) vlastniť všetky parfumy Roja Dove. Ach

Offline Korsičanka
Avatar
12832 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 18:35
Reakce na milacka:

To tě lituji,(vzhledem k jejich ceně, samozřejmě) Dari, ale to bys nesměla ani na cizí e-shopy, neboť tam mi u vícero vůní taky přechází zrak a scházejí peníze

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 14. listopadu 2017 19:00
Reakce na Martula:

To jsem ráda, že to taky potvrzuješ. 

Qatar je i přes svůj arabský název rozhodně evropštější, nicméně zase je určitě propracovanější než Oud Satin Mood...aby taky ne za ty prachy.