Guerlain

09. srpna 2014 00:04
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46054 příspěvků moje polička 11. června 2018 20:36

Fleur můj nos je bohužel slabý, takže jemný závan fialkového pudru jsem nezvládla vůbec zaznamenat:-( ovšem ta závěrečná dřevitá fáze (na papírku stále dobře zřetelná) je dost pěkná. hodně zlá mi naopak připadala ta chvíle, kdy byl ještě zřetelně cítit jablečný jar a současně s tím i ta dřeva. matně mi to připomenulo muglerovu auru, kde vanilka s mentolem tvoří podobně nesourodý a nelibý pár

Offline alibi blogger
Avatar
3959 příspěvků moje polička 11. června 2018 20:58

Fleur můj nos je bohužel slabý, takže jemný závan fialkového pudru jsem nezvládla vůbec zaznamenat:-( ovšem ta závěrečná dřevitá fáze (na papírku stále dobře zřetelná) je dost pěkná. hodně zlá mi naopak připadala ta chvíle, kdy byl ještě zřetelně cítit jablečný jar a současně s tím i ta dřeva. matně mi to připomenulo muglerovu auru, kde vanilka s mentolem tvoří podobně nesourodý a nelibý pár

​Pod to se podepisuji, včetně té Aury. Jediny rozdíl je, ze fialky tam vnímám hned jak odezní to jabko. A výdrž nic moc.

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 11. června 2018 21:00

alibi Už ji nechte být, chudinku vůničkuPodle mne ale žádná chudinka není! Jen bohužel EDT.

Offline alibi blogger
Avatar
3959 příspěvků moje polička 11. června 2018 21:03

Korsičanka je to milá vůně, ale podle mě s mou kůži spolupracuje jen a jen v horku a to je potom pěkné i to jabko. A v horku zas rychle prchá. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 12. června 2018 06:09
Reakce na Korsičanka:

alibi Už ji nechte být, chudinku vůničkuPodle mne ale žádná chudinka není! Jen bohužel EDT.

 ... jo, nechte ji být, chudinku vůničku! 

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 12. června 2018 06:14
Reakce na Dalia:

 ... jo, nechte ji být, chudinku vůničku! 

​No právě, vůničku... Dětem na hraní... Luna by ji mohla bez obav pořídit pro dceru.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 12. června 2018 09:22

Fleur To zas ne. Pro děti Meteorites Le Parfum určitě není. Ale dospívající slečny už by asi mohla oslovit, třeba tu od slniecka asi jo. Zkrátka jak napsala domenica, je to příjemné, bezpečné, aby oslovila co nejširší spektrum zákaznic, uvyklých na moderní vůně a hodně se prodávala.

Offline alibi blogger
Avatar
3959 příspěvků moje polička 12. června 2018 09:44

a překvapilo mě, že když jsem chtěla vyzkoušet nové Meteoritky v Marionaud, neměli je na polici s flakony, měli je u líčidel. proč?

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 12. června 2018 09:49

alibi Prý kvůli tomu názvu Meteorites, že perly, tudíž líčení - příkaz od vedení. Takhle mi to včera asistentka v Marionnaud v Palladiu vysvětlila, když jsem ji marně hledala mezi vůněmi Guerlain.

Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 12. června 2018 10:10

alibi Takhle jsem před lety zkoušela v Sephoře vůni Terracotta Eau sous le Vent - nebyla na polici s parfémy, ale u kosmetiky řady Terracotta, normálně by ji člověk i přehlédl...

Offline alibi blogger
Avatar
3959 příspěvků moje polička 12. června 2018 10:17

wendulka daniela když už teda jí chtějí u těch líčidel, tak budiž. já bych ji teda šoupla tam i tam, ať ji ženské, které jdou po vůních nepřehlédnou

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 12. června 2018 10:28

alibi Přesně tak. Je to úplně blbej nápad a pozornost k té vůni to takhle úplně zabíjí, protože ji přijdou hledat pouze ti, co oni ví anebo ti, které zrovna zajímá kosmetika Guerlain.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46054 příspěvků moje polička 12. června 2018 11:22

alibi haha tak ve vankovce ji meli u vuni, spolu s teracotou a obe s velkou ceduli novinka:-))

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 12. června 2018 13:15

wendulka keď tá nie je veľmi na "vôničky"...tá ide po arabkách, ambrovkách a pánskych korenistých...

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 12. června 2018 13:24

slniecko Aha. Moje chyba. Jsem mohla tušit, že ta tvoje bude mít už v jejím mladém věku vybranější vkus, když vyrůstá v "odborném" prostředí.

Sím, to já v jejím věku na vůničky byla - Perceive, Summer White, Pur Blanca, Adidas Pure Lightness, jéje to byly časy

Offline slniecko admin
Avatar
17572 příspěvků moje polička 12. června 2018 17:32

wendulka keď ona preferuje pecky, ktoré už ani ja nedávam ...ale tak možno bude v rodine niekto, kto bude vedieť nosiť Shalimar!!!

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 12. června 2018 18:02
Reakce na alibi:

a překvapilo mě, že když jsem chtěla vyzkoušet nové Meteoritky v Marionaud, neměli je na polici s flakony, měli je u líčidel. proč?

​V roce 2014 byla Terracotta Le Parfum uvedena jako součást Terracotta Summer Collection 2014. Inspirací pro tuto vůni byla právě každoroční kolekce sluneční dekorativní kosmetiky, která v roce 2014 slavila 30 let od svého prvního uvedení na trh.

Letošní Météorites Le Parfum je součástí Meteorites Spring Collection 2018 a její inspirace je jasná - jeden z legendárních kosmetických výrobků značky, pudrové kuličky s vůní fialek Météorites.

Umístění na panelu dekorativní kosmetiky je tedy logické  .



Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 12. června 2018 18:20

Musc Noble

Monsieur Guerlain a jeho první dojmy https://www.monsieurguerlain.com/2018/06/musc-noble.html

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 12. června 2018 18:54

cinkja Díky moc, ale ve francouzštině nebo němčině bych si početla přesněji:) - nemáš k dispozici tyto verze, viď?

A nedala sis ji přivézt, že bys nás zpravila osobně?

Nádherné fotky

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 12. června 2018 18:56