Guerlain

09. srpna 2014 00:04
Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 01. června 2018 18:00

Fleur domenica luciole 

Také mě to mrzí moc . Tu řadu mám moc ráda a vůbec by mě nenapadlo, že uvedení Musc Noble bude znamenat stažení jiné. Moje nejoblíbenější je sice Santal Royal, teď po ní sahám opravdu hodně, ale Ambre Éternel je velká škoda.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 05. června 2018 10:15

cinkja Mrzí mě to kvůli vám, co jste ji měli rádi, nicméně musím říct, že tahle zpráva mě zase až tolik nepřekvapuje, že se z těch tří prodávala nejméně. Ona je zajímavá, ale hrozně specifická a ani trochu líbivá, což ty ostatní dvě ve své kategorii orientálek mi přijde (hlavně ten Santal Royal), že aspoň malinko jsou.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 06. června 2018 14:51
Reakce na Korsičanka:

Météorites Le Parfumpočáteční zeleně jablíčkové fialky se promění v bonbonkové"insolenční" - velmi příjemně jemné. Žaludek nezvedají

​Dnes jsem vyzkoušela a vzpomínala na tento Tvůj popis. Ano, je to tak!  A vůně je to hodně příjemná v moc hezkém flakonu. 

Offline Korsičanka
Avatar
12836 příspěvků moje polička 06. června 2018 15:17

Dalia Viď? Líbí se mi stále víc a dokonce na mně vydržely celou noc

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 08. června 2018 19:31

domenica Moniko, končí Insolence, nebo ne? Prosím, napiš, že nekončí ... 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46054 příspěvků moje polička 08. června 2018 21:36

Météorites Le Parfum

jablečná... hezká jablíčková vůně. jablečné aroma by imho mělo zůstat čisticím prostředkům... no a po nějaké chvíli jablečný santal. na papírku stále jablíčka, na šátku jablíčka, na mé kůži indické tyčinky z insolence, jen místo fialkových bonbonů jablíčková cukrátka. po čtyřech hodinách konečně hezká, fakt pěkná vůně, cítím růže. na papírku teď právě nastala ta sladkosantalovojabková fáze, co mi nedělá uplně dobře. myslím že komu jablka (a tyčinky) nevadí jako mně, mohl by být nadšen. hezká, líbivá, jemná příjemná. jen ty fialky se někde zapomněly:-(

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 08. června 2018 21:42
Reakce na Dalia:

domenica Moniko, končí Insolence, nebo ne? Prosím, napiš, že nekončí ... 

​Nekončí. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 08. června 2018 21:49

domenica UFF! ... děkuji! 

Já už počítala mililitry svých zásob a málem začala odklikávat další. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 08. června 2018 21:54

Météorites Le Parfum

jablečná... hezká jablíčková vůně. jablečné aroma by imho mělo zůstat čisticím prostředkům... no a po nějaké chvíli jablečný santal. na papírku stále jablíčka, na šátku jablíčka, na mé kůži indické tyčinky z insolence, jen místo fialkových bonbonů jablíčková cukrátka. po čtyřech hodinách konečně hezká, fakt pěkná vůně, cítím růže. na papírku teď právě nastala ta sladkosantalovojabková fáze, co mi nedělá uplně dobře. myslím že komu jablka (a tyčinky) nevadí jako mně, mohl by být nadšen. hezká, líbivá, jemná příjemná. jen ty fialky se někde zapomněly:-(

​A to já při zkoušce nadšená byla.  Jablka ve vůních sice většinou nemusím, ale tady se mi fakt líbí. A fialky tam mám taky.  Flakon bych na poličce uvítala.

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 09. června 2018 07:47

viktorka_od splavu Jablka ve vůních nemám ráda, maximálně tak v doprovodu skořice, takže se bojím, že můj dojem bude podobný.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46054 příspěvků moje polička 09. června 2018 08:38

Fleur ne, štrůdlovitá není pro můj nos ani trochu, bohužel. ale na papírku dnes už je dost pěkná, jestli máš ráda Insolenci, tak možná...

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 09. června 2018 11:02

viktorka_od splavu Insolence se mi líbí, ale na někom jiném, sama s ní ztotožněná nejsem, ačkoliv odstřik čistého parfému jsem spotřebovala s chutí.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 10. června 2018 12:46

Parure

Tajemství zahradních stínů …

Horké slunečné odpoledne, v němž útočiště nabízejí chladivé stíny okolní zeleně. Stinná zákoutí nektarově vonící po růžích a narcisech, dýchající zemitou vlhkostí zlehka okořeněnou pikanterií dřevin přitahují jako magnet a příjemně chladí rozpálené tváře. Sytá zeleň mladé trávy rozradostňuje duši a zvýrazňuje barevnost kvetoucí krásy všude kolem … velebnost okamžiku.

Půvabná květinová chypre zlehka ohlazená příjemným mýdlovým akordem. Elegantní, něžná a nadčasová skladba.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 10. června 2018 16:23

Dalia 

Krásné... škoda jí. Mám ještě trochu ve flakónu a nedávno jsem zkoušela úplně původní verzi. Není to vůně pro současný masový trh... anebo právě jo... otočit prudce kormidlem opustit sladce sirupově pačuliově vemlouvavé parfémy a vydat se novým směrem.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 10. června 2018 18:34
Reakce na domenica:

Není to vůně pro současný masový trh... anebo právě jo... otočit prudce kormidlem opustit sladce sirupově pačuliově vemlouvavé parfémy a vydat se novým směrem.

​Jsem pro.

Dalia Parure je skvělá vůně. Vystihla jsi ji moc pěkně.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 10. června 2018 19:11

domenica wendulka Děkuji!  Je to vskutku příjemná vůně!

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 11. června 2018 16:15

Zkoušela jsem dnes Météorites Le Parfum a jsem hodně zklamaná. První vjem jsou zelená nezralá jablka, která napadala do nádrže na dešťovou vodu a trošku se přitom potloukla. Jablečně vodní fáze je zakončena houbičkou na nádobí s jablečným jarem. Potom se vynoří fialkový pudr, ale je v tak slabé koncentraci, jako když maminka zlehka přejede štětcem po tváři malé dcerce, aby jí dopřála pocit, že ji namalovala jako dospělou. Testovala jsem v klimatizovaných prostorách, takže na slabou projekci nemohlo mít vliv dnešní letí počasí. Pudrově dřevitý konec je výrazně lepší než začátek, ovšem pro můj nos to už vůni nezachrání.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. června 2018 16:59

Fleur Hihi, já jí dnes znovu také zkusila a mám to s ní přesně obráceně. Nicméně musim říct, že druhý dojem je výrazně lepší než ten první, takže jí určitě budu muset dát další příležitost. I když slabou projekci musím potvrdit. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6086 příspěvků moje polička 11. června 2018 17:11

wendulka Možná negativní roli sehrálo to veliké očekávání. Toužila jsem po vůni, které se nemohu nabažit, když každé ráno otevřu kovovou dózu s pudrovými perlami Météorites.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 11. června 2018 17:40

Fleur Určitě to bude tím