Guerlain

09. srpna 2014 00:04
Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 28. června 2018 20:48
Reakce na blackviolet:

Fakt jsou typově podobné? Já si na vyzkoušení Lumiere budu ještě muset chvíli počkat. A škoda to je velká .

​Shalimaru Cologne by byla opravdu škoda (a také vidím jisté indicie, které možnému konci nasvědčují) a typově podobné mi s Lumierem nepřipadají, mám z nich úplně jiný pocit. (přičemž se mi líbí obě),

Přijde mi, že k neuspokojivým číslům prodejů příspělo to, že chybovali ve zvolení názvu. Mám na mysli to "cologne".

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 28. června 2018 20:57

A z Paříže jsem přivezla novinky:

Iris Ganache a Oriental Brulant budou nyní v prodeji i v Maison Guerlain. Čili exkluzivita prodeje Iris Ganache pro butik Vendome a Oriental Brulant pro Le Printemps končí. 

A dále: v září (či dříve) bude uvedena vůně k oslavě 190. výročí Guerlainu. Bude to úplně nová vůně, ambrovka s pomerančovým květem, ve třech baleních: ultradrahém,  superdrahém a drahém (250 ml flakón za cca 1000 euro).

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. června 2018 21:08

domenica Takže je možnost, že by se třeba na podzim Iris Ganache zase porcoval? 

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 28. června 2018 21:08

domenica Tak to snad musím ještě navýšit zásobu, v takovém počasí, jako je teď, se s ním můžu sprchovat. Velké teplo mu nesvědčí.

Mám pocit, že špatně zvolený název už pohřbil několik jejich vůní, mezi jiným i SPI.

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 28. června 2018 21:09

Ta možnost je pořád, bez ohledu na to, jestli bude Iris Ganache ke koupi i v Maison Guerlain. 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. června 2018 21:12

domenica Děkuji! No teď jsem finančně omezená, ale na podzim bych si nějaký ten mililitr ráda přisyslila. 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. června 2018 21:19
Reakce na domenica:

​Přijde mi, že k neuspokojivým číslům prodejů příspělo to, že chybovali ve zvolení názvu. Mám na mysli to "cologne".

​No hlavně Shalimar Cologne se narozdíl od Shalimar Parfum Initial a jeho odnoží už od začátku snad jako jediná z novinek Guerlain vůbec nedostala do stejně široké distribuce jako Shalimar Souffle. Tu českou nepočítám, protože ta je hodně osekaná, ale zatímco Eau de Shalimar jsem v německých Douglasech vídala běžně, mám pocit, že Shalimar Cologne jsem snad s výjimkou pobočky na Kurfürstendamm, která vede i exkluzivky, jinde neviděla.

Jinak na mně v Shalimaru Cologne začal v poslední době dost vystupovat ten jasmín, asi proto jsem z nich obou měla v kombinaci s tou sladkostí a bílým pižmem teď měla podobný pocit.

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 28. června 2018 21:27

S tou distribucí, jak kde, například e Francii a v Itálii byla stejná jako u Shalimaru Parfum Initial. Já bych si prostě se slůvkem "cologne" pohrávala velmi opatrně. 

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. června 2018 21:29
Reakce na domenica:

A z Paříže jsem přivezla novinky:

Iris Ganache a Oriental Brulant budou nyní v prodeji i v Maison Guerlain. Čili exkluzivita prodeje Iris Ganache pro butik Vendome a Oriental Brulant pro Le Printemps končí. 

Paráda, přesně tuhle motivaci pro další návštěvu Paříže jsem potřebovala.

A dále: v září (či dříve) bude uvedena vůně k oslavě 190. výročí Guerlainu. Bude to úplně nová vůně, ambrovka s pomerančovým květem, ve třech baleních: ultradrahém,  superdrahém a drahém (250 ml flakón za cca 1000 euro).

​Četla jsem předevčírem na IG Monsieur Guerlaina. Mrzí mě, že drtivá většina zákazníků bude tentokrát z oslav vynechaná.

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 28. června 2018 21:36

wendulka 

Možná, že ještě něco pro širší okruh zákazníků vznikne.

A taková 180 Ans de Créations, a jako neprodejný parfém určený pro PR, tisk, obchodní partnery.... ta byla ještě o dost víc nedostupná.

Každopádne, na ambrovku s pomerančovým květem jsem zvědavá.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. června 2018 21:37
Reakce na domenica:

S tou distribucí, jak kde, například e Francii a v Itálii byla stejná jako u Shalimaru Parfum Initial. Já bych si prostě se slůvkem "cologne" pohrávala velmi opatrně. 

​To jo, ve Francii jo. Ale minimálně to Německo mohlo ta prodejní čísla v rámci Evropy podle mě vylepšit - nevím, jak to bylo v Rakousku blackviolet . Zajímalo by mě, co za tím stálo, když Shalimar Parfum Initial se dostal i do té české. Byť tam to bylo jasné, že chyba byla hlavně v tom názvu. A tady určitě taky zbytečně uškodil. To máš pravdu.

Online wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 28. června 2018 21:40
Reakce na domenica:

wendulka 

Možná, že ještě něco pro širší okruh zákazníků vznikne.

A taková 180 Ans de Créations byla ještě o dost víc mimo dostupnost.

​Jj, to vím. Myslela jsem to ve srovnání s Le 68, která se nakonec prodává pořád.

Bylo by fajn, kdyby z toho vznikla tradice.

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 28. června 2018 21:48

wendulka Té prodejní taktice taky moc nerozumím, Shalimar Cologne nemají všude, mám dokonce pocit, že ji má exkluzivně jenom Nägele, Shalimar Souffle je všude, ale ta Lumiere bude opět jen v Nägele. Potom se není co divit, že prodej vázne .

A pokud vím, tak kromě té super drahé exkluzivky k 190. výročí se nic jiného pro běžné zákazníky nechystá .

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 28. června 2018 21:52

blackviolet 

Možná nějaké "maličkosti" typu speciální ozdoby flakónů a tak... zbrusu nová vůně asi ne.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 01. července 2018 11:06

Mon Guerlain

Sladká levandulová …

Příjemně tepý den, v němž slunce svými zlatými prsty hladí fialovou drobotinu kvetoucích levandulí. Vzduch se tetelí teplem i jejich jemně kořenitou vůní, ke které se přidává jasmínová omamnost. Bylinně květinový duet zazní krátce v plné síle, avšak po chvíli neodolá pokušení sladkých laskomin a spojí se s vůní karamelu a vanilky.

Sytá, šťavnatá, gurmánsky laděná levandulová vůně. Návyková!

Offline domenica blogger
Avatar
7966 příspěvků moje polička 04. července 2018 09:50

Když vaše milovaná vůně končí... může to dopadnout takhle (fotka D. Dimitriadis)

Offline Biely kvet
Avatar
4023 příspěvků moje polička 04. července 2018 10:34
Offline daniela
Avatar
1757 příspěvků moje polička 04. července 2018 12:27

domenica Pěkná zásobička!

(Ani nevím proč, vzpomněla jsem si na parfemka  )

Offline blackviolet
Avatar
3312 příspěvků moje polička 04. července 2018 14:59

domenica Tomu rozumím . Já právě začínám litovat, že jsem si neudělala takovou zásobu Bois des Îles EdT .

Offline Miru
Avatar
13842 příspěvků moje polička 05. července 2018 16:08

domenica 

Krásné!

...takové zlatě švestkové...