Guerlain

09. srpna 2014 00:04
Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 01. října 2017 16:31
Reakce na Dayyo:

Tak v rámci roku splněných přání (viz Quand Vient la Pluie, Oriental Brualant a Iris Ganache....) by nám mohli dopřát i toto. I když oceňuji alespoň návrat od loňských neplnitelných s balónkovým rozprašovačem k letošním neplnitelným s klasickým rozprašovačem. 

Offline Dayyo
Avatar
70 příspěvků moje polička 01. října 2017 16:34
Reakce na domenica:

To bylo asi jen na "parádu" ty balonkové neplnitelné. Ale ztrátou balonků, postrádají ty  flakony  na exkluzívnosti.

A proč něco odepírat,když už to jednou bylo  nabídnuto. To je od nich  nehezké

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 01. října 2017 16:35
Reakce na sisa.b:

Monika, to sú skvelé správy!!! V akom prevedení bude dostupný Iris Ganache? Bude tak ako QVLP? Akú bude mať cenu? Vieš už niečo bližšie?

Je to úplně čerstvá zpráva a podrobnosti bych měla znát zítra nebo v úterý. Jsem docela napnutá. Budu především zjišťovat:

o Iris Ganache a Oriental Brulant

- v jakém balení budou na těch kterých místech v prodeji (jestli i v 75 ml balení jako ostatní vůně jejich řad nebo jestli se budou jen plnit do 125 ml barevných flakónů jako QVLP v Bruselu) a jaká bude cena

- jestli budu moci jako obvykle objednat výrobu nadálku do 500 ml flakónů, resp. do 250 ml flakónů a jaká bude cena

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 01. října 2017 16:37
Reakce na cinkja:

Já teď přesně vím, co bych si dala do toho krásného plnitelného flakónu ametystové barvy .

I já. Protože ten ametystový se mi pocitově hodí jak pro Quand vient la pluie, tak pro Iris Ganache. Však jsou z podobného Wasserova kotlíku. 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 01. října 2017 16:41
Reakce na Cervanek:

Mam volny jeste jeden 15 ml kabelkovy flakonek - i s krabickou a trychtyrkem - ten lehounky se semisovym obalem ci kapsickou cerne barvy a do toho pujde OB(skoda, ze tyto flakonky nahradily tezke "dvacitky" - pro me ucely v kabelce nenositelne )

Z těch těžkých dvacítek taky nejsem nadšená. Na pohled se mi moc líbí, ale nejsou moc praktické na tahání s sebou, spíš tak na vystavení doma. Navíc 20 ml objem mi přijde zbytečně moc. Ty 15 ml flakóny všech možných odstínů a malé 5 ml (vínový, ametystový, zlatý a antracitový) jsou super. 

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 01. října 2017 16:43
Reakce na Micuska:

Idem si oci vyocit nad touto informaciou .

Niekde som aj pisala, ze som si ista, ze Iris Ganache sa uz nevrati. O to je moja radost vacsia. Monika, keby bola ta moznost ako pri QVLP urcite by som mala zaujem o 250 ml vcielku. Prosim ta, spytas sa aj na tuto moznost??

Dakujem 

Rozhodně se zeptám na všechny možnosti. 

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 01. října 2017 16:43
Reakce na domenica:

Obě nádherné .

Já si pod vlivem předešlých zpráv od rána v Iris Ganache doslova lebedím. Je to úžasná zpráva .

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 01. října 2017 16:43
Reakce na Cervanek:

Klidne by mohli dat ty reinkarnovane vune do Abeilles fl., tedy Vcelek 

Předpokládám, že to tak bude.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 01. října 2017 16:44
Reakce na cinkja:

Obě nádherné .

Já si pod vlivem předešlých zpráv od rána v Iris Ganache doslova lebedím. Je to úžasná zpráva .

Já to samé. Jak ji často nenosím, ze známých důvodů, tak je to opravdu blaho a vnímám ji tak intenzivně! 

Cervanek
Avatar
01. října 2017 16:51
Reakce na domenica:

Moniko, myslim, ze jsi svymi zpravami nas milovniky "ztracenych" vuni prijemne rozrusila a nabudila.

Ted dychtive cekame na dalsi zpravy - toto vlakno primo hori - porad tu nakukuji co noveho.

Kdyz vstaly opet z popela ty pecky. Diky 

Offline wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 01. října 2017 16:55
Reakce na Cervanek:

Aha, já ten druhý vnímám spíš už jako hnědý, proto jsem honem nevěděla, o kterém je řeč. Teď už jsem doma

Cervanek
Avatar
01. října 2017 16:56
Reakce na domenica:

Předpokládám, že to tak bude.

To me pak zajima, jestli bude i mensi vcelka nez 250 ml za kolik.

i samozrejme 75 - i kdyz vcelka nebude - ale to uz mas na checklistu  a kdyby

vratily 75 ml plnitelne sroubovaci s balonkem, to by bylo super, to bych si pak delala

mlhu a la ganache

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 06. října 2017 09:48

Prosim, máte už někdo osobní zkušenost s vůní

Shalimar Souffle Intense.?

Jaká je.?

Složení má krásné, flakon také, líbila by se mi

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 06. října 2017 10:43
Reakce na domenica:

Monika, čo ten Iris Ganache? Taká som od útorka napätá, že s akými správami dorazíš

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 06. října 2017 11:03
Reakce na sisa.b:

Tak to jsme dvě.  Můj odhad, že bych mohla mít v úterý jasno, byl příliš optimistický. To, na co se ptám, je docela komplexní záležitost a týká se vlastně 3 vůní (vedle Iris Ganache taky Oriental Brulant, Quand vient la pluie). Kdo ví, jestli mají sami jasno ve strategii prodeje těchto vůní a případných výjimkách a kdo všechno to event. musí posvětit...

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 06. října 2017 11:07
Reakce na Miru:

Prosim, máte už někdo osobní zkušenost s vůní

Shalimar Souffle Intense.?

Jaká je.?

Složení má krásné, flakon také, líbila by se mi

Mám osobní zkušenost a brzo ji sepíšu do recenze. V krátkosti je to vylepšený Shalimar Souffle (ale nevím, jestli znáš). Vylepšený v tom smyslu, že zde už nejsou některé umělé tóny a že se v ní naopak vyskytují tóny příbuzné s klasickým Shalimarem, což se mi samozřejmě líbí. Optimistická, příjemná vůně.

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 06. října 2017 12:08
Reakce na domenica:

...děkuji, a moc se na recenzi těším.!

Souffle jsem kdysi zkoušela, a jen si vybavuji, že byla na můj vkus dost intimní a jaksi "neškodná"...,

takže se těším na novinku.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 06. října 2017 12:24
Reakce na Miru:

Těš se, ale s mírou ... rozdíl oproti Souffle není nijak velký. Intense je výraznější, ale ta určitá "neškodnost", což bude asi to, co já vnímám jako optimistické tóny a vyznění, setrvává. 

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 06. října 2017 13:46
Reakce na domenica:

Ale kdyby zmizel ten lehce gumový tón bílých květů, tak by to možná ke spokojenosti úplně stačilo...

Offline Miru
Avatar
13858 příspěvků moje polička 06. října 2017 14:38
Reakce na domenica:

...super. Super, že je výraznější

Asi nepotřebuju, a ani nechci vůně, co mě rozsekají(jako zkoušet je, to ano, ale nosit je.?.. Nee...),

spíše

pohodu, klid, tajemno, přitažlivo, ženskost, eleganci, drive, atd., atd. ...,

ano, a ještě právě ten optimismus.

...njn, člověk se pořád více či méně mění a vůně s ním...