Guerlain

09. srpna 2014 00:04
Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 25. zaří 2017 14:13

mam takovy hloupy dotaz, vcera jsme byly s dcerou ocichavat v parfumeriich, jsem ji vedla najisto k jedinemu regalu ktery se mi libi.. no fakt si vybrala mon guerlain coz me potesilo, jenze... ja na sebe nastrikala (mimo jine) shalimar parfum initial, az doma zjistila ze to co mi ze me furt voni je on, ale a) u obou verzi tu ctu "vyroba ukoncena" a navic teda ma ty dve verze.. a ja nevim ktera to byla. taktez nevzpominam jestli v sephore, douglasu nebo kde jeste jsme to prolezly

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 25. zaří 2017 14:27

Výroba fakt ukončena. Bohužel. I když se spekuluje o návratu.

Obě verze jsou velmi příjemné, ale mně přijde zajímavější a intenzivnější Shalimar parfum Initial (ten s modrým střapcem).

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 25. zaří 2017 14:34
Reakce na domenica:

podle popisu by mi taky seděl ten:-) ale na barvu střapce si bohužel nevzpomínám:-( no a jaktože ho ještě mají v parfumerii když se nevyrábí? jsem v pokušení tam prostě zajet a koupit ho... jenže ani nevím kam. no pitomá fakt. ještě jsem dítku kladla na srdce ať rozeznává ty rozdíly mezi edp a edt atak dále.. aby nakonec věděla co se jí líbilo.. a sama jsem to zmotala. no

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 25. zaří 2017 14:40

Tak brkni do obou možných prodejen. 

Oni prodávají, dokud nevyprodají. Obecně v buticích se parfém taky doprodává, ale jen po určitou dobu (spíš v řádu týdnů, výjimečně měsíců) a pak to všechno stáhnout. Tady konkrétně u Shalimaru Parfum Initial skončila výroba s koncem roku 2014, takže těm flakónum budou nejmíň 3 roky. Teď jde o to, jestli jim tam ty 3 roky nestojí na polici.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 25. zaří 2017 14:46
Reakce na domenica:

jsou tam čtyři... (ještě fann a marionaud, jsem koukala) asi tam přece jen radši zajedu

no každopádně děkuju moc za vysvětlení. jo a jestli stojí na polici (v krabičce) tak to vadí? kvůli teplu?

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 25. zaří 2017 14:54

Pokud by stál (i v krabičce) na polici delší dobu, což se stejně nedozvíš, tak mě by to vadilo (i když parfému samotnému třeba ne). Přeci jenom ty vnejší podmínky - teplo a světlo od zářivek, nic moc. Lepší by bylo, kdyby ho vytáhli z šuplíku. 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46074 příspěvků moje polička 25. zaří 2017 14:58
Reakce na domenica:

ok děkuju

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 21:39

Je možné, že jsem dnes slyšela naprosto neoficiální a ničím nepodloženou zprávu, že se má vrátit Iris Ganache ....exsklusivně jen v Paříži? 

Edit . Takže je to z Instagramu Monsieur Guerlain.

Online wendulka admin
Avatar
16580 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 21:52
Reakce na Renusatko:

Taky na to teď u Monsieur Guerlaina koukám. Iris Ganache má být dostupná exkluzivně v butiku na Place Vendome a Oriental Brulant zase v Printemps podle modelu QVLP, která to odstartovala v bruselském butiku.

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 21:54
Reakce na wendulka:

To je pro mě zpráva dnešního dne. Nemůžu uvěřit .

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 22:42
Reakce na Renusatko:

Potvrzuji a podkládám. 

Dnes jsem našla v poště tuhle skvělou zprávu z Paříže a je to bomba! 

O návratu Oriental Brûlant (snad i Shalimar Parfum Initial), jsem věděla, v posledních týdnech se to začalo proslýchat, ale že se vrátí Iris Ganache, o tom jsem jen snila.   :srdce:  :-) 

Nic na té radosti nemění fakt, že půjde jen o limitovaný prodej na určitých místech. Ke Quand vient la pluie v Bruselu a Bois d´Arménie v Maison Guerlain se teď tedy přidává Oriental Brûlant v pařížském obchodním domě Printemps a Iris Ganache v nejnovějším pařížském butiku na Place Vendôme.

Nyní zjišťuji, zda bude možné objednat a nechat si poslat kteroukoli z těchto vůni i v 500 ml flakónu abeilles blanches. Pokud jde o Bois d´Arménie, možné to bude.  :-)

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 22:47
Reakce na domenica:

Jsem moc zvědavá, co zjistíš. 

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 30. zaří 2017 23:20
Reakce na domenica:

Nic na té radosti nemění fakt, že půjde jen o limitovaný prodej na určitých místech. Ke Quand vient la pluie v Bruselu a Bois d´Arménie v Maison Guerlain se teď tedy přidává Oriental Brûlant v pařížském obchodním domě Printemps a Iris Ganache v nejnovějším pařížském butiku na Place Vendôme.

I limitovaný prodej znamená, že vůně žije. A to je skvělé zjištění . A já tak můžu nadále snít o Plus Que Jamais, protože ještě více věřím, že její čas také příjde....

Offline Korsičanka
Avatar
12840 příspěvků moje polička 01. října 2017 11:07
Reakce na domenica:

Iris Ganache - jupííí! OB si šetřím, ale mít ho zásobu není na škodu Díky za skvělé zprávy, Moni!

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 01. října 2017 11:14

Teď jsem si uvědomila, jak takhle zpráva bezprostředně působí a tedy s jakým pocitem lehkosti teď můžu vzít do ruky flakónek s Iris Ganache a navonět se, bez neustálého přeměřování, byť podvědomého, kolik ještě zbývá... 

Offline Renusatko
Avatar
11583 příspěvků moje polička 01. října 2017 11:52
Reakce na domenica:

Včera večer jsem se na oslavu navoněla hned, jak jsem to zjistila. 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 01. října 2017 11:58
Reakce na domenica:

Monika, to sú skvelé správy!!! V akom prevedení bude dostupný Iris Ganache? Bude tak ako QVLP? Akú bude mať cenu? Vieš už niečo bližšie?

Offline Korsičanka
Avatar
12840 příspěvků moje polička 01. října 2017 12:01
Reakce na sisa.b:

Ty jsi ale nedočkavá, Sisi Já mám jen trošičku vzorečku a ráda si počkám:)

Offline Fleur blogger
Avatar
6088 příspěvků moje polička 01. října 2017 12:15

Když výroba IG skončila, prodala jsem zbytek vůně i s plnitelným flakónem, abych se zbytečně nedrásala. Teď je mi to trošku líto, ale radost z možnosti znovu si vůni pořídit mi to nijak nekazí. Jenom jsem zvědavá na cenu...

Offline Korsičanka
Avatar
12840 příspěvků moje polička 01. října 2017 12:18
Reakce na Fleur:

To asi my všichni Ale kdyby šlo medvědit, tak houby zle