Guerlain

09. srpna 2014 00:04
Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 01. října 2017 12:18
Reakce na Korsičanka:

Veď to je správa roka!  Ja som mala jeden odstrek v juline, minula som ho a odvtedy len spomínam...

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 01. října 2017 12:39
Reakce na Fleur:

Já teď přesně vím, co bych si dala do toho krásného plnitelného flakónu ametystové barvy .

Cervanek
Avatar
01. října 2017 12:54
Reakce na cinkja:

Já teď přesně vím, co bych si dala do toho krásného plnitelného flakónu ametystové barvy .

Mam volny jeste jeden 15 ml kabelkovy flakonek - i s krabickou a trychtyrkem - ten lehounky se semisovym obalem ci kapsickou cerne barvy a do toho pujde OB(skoda, ze tyto flakonky nahradily tezke "dvacitky" - pro me ucely v kabelce nenositelne )

Cervanek
Avatar
01. října 2017 12:59
Reakce na sisa.b:

Veď to je správa roka!  Ja som mala jeden odstrek v juline, minula som ho a odvtedy len spomínam...

 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 01. října 2017 13:06
Reakce na cinkja:

Já teď přesně vím, co bych si dala do toho krásného plnitelného flakónu ametystové barvy .

Já to zase pochopila tak, že Fleur píše ještě o tom původním flakonu kolekce L'Art et la Matiere, který byl plnitelný, ne o tom plnitelném 20 ml cestovním z věrnostního programu.

Cervanek
Avatar
01. října 2017 13:16
Reakce na wendulka:

Vendulko, ja jsem to tez tak pochopila jako Ty, ze Fleur prodala ten plnitelny (75ml) IG flakon. Ona IG se snad ani v tom dnesnim pevnem neprodavala.

Ve svem prispevku jsem si jen posteskla nad tim cestovnim fl., kdy 15 ml mi vic vyhovoval diky hmotnosti a prijemnosti na omak a tim i lehkosti akorat do ruky oproti 20 ml, ktery ma kovove sroubeni. ( Patnactka byla jen "z bakelitu" avsak luxusniho a naprosto dostacujiciho - podobne jako 5 ml ametystovy)

Cervanek
Avatar
01. října 2017 13:24

Klidne by mohli dat ty reinkarnovane vune do Abeilles fl., tedy Vcelek 

Offline Renusatko
Avatar
11582 příspěvků moje polička 01. října 2017 13:33
Reakce na Cervanek:

Já tady mám volný jeden klasický 75 ml od IG, s krabičkou i s balónkovým rozprašovačem, tak by se mi hodil "medvěd".

Cervanek
Avatar
01. října 2017 13:43
Reakce na Renusatko:

Já tady mám volný jeden klasický 75 ml od IG, s krabičkou i s balónkovým rozprašovačem, tak by se mi hodil "medvěd".

To mas fajn, hned si muzes nacepovat 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 01. října 2017 13:44
Reakce na Cervanek:

Já ten dvacítkový zatím ještě v ruce neměla, tak nemám srovnání. Vizuálně se mi ale líbí.

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 01. října 2017 14:26
Reakce na wendulka:

Já to také tak pochopila .

Já mluvím ještě o jiném - plnitelném z kolekce těch barevných, avšak bez vycestování, nedostupných .

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 01. října 2017 14:32
Reakce na Cervanek:

Pochopily jsme to stejně .

A s tím kabelkovým souhlasím - v podstatě všechny předešlé typy byly uživatelsky komfortnější a za mě i hezčí.

Offline Micuska
Avatar
909 příspěvků moje polička 01. října 2017 15:17
Reakce na domenica:

Potvrzuji a podkládám. 

Dnes jsem našla v poště tuhle skvělou zprávu z Paříže a je to bomba! 

O návratu Oriental Brûlant (snad i Shalimar Parfum Initial), jsem věděla, v posledních týdnech se to začalo proslýchat, ale že se vrátí Iris Ganache, o tom jsem jen snila.   :srdce:  :-) 

Nic na té radosti nemění fakt, že půjde jen o limitovaný prodej na určitých místech. Ke Quand vient la pluie v Bruselu a Bois d´Arménie v Maison Guerlain se teď tedy přidává Oriental Brûlant v pařížském obchodním domě Printemps a Iris Ganache v nejnovějším pařížském butiku na Place Vendôme.

Nyní zjišťuji, zda bude možné objednat a nechat si poslat kteroukoli z těchto vůni i v 500 ml flakónu abeilles blanches. Pokud jde o Bois d´Arménie, možné to bude.  :-)

Idem si oci vyocit nad touto informaciou .

Niekde som aj pisala, ze som si ista, ze Iris Ganache sa uz nevrati. O to je moja radost vacsia. Monika, keby bola ta moznost ako pri QVLP urcite by som mala zaujem o 250 ml vcielku. Prosim ta, spytas sa aj na tuto moznost??

Dakujem 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 01. října 2017 15:45
Reakce na cinkja:

Jo, ty myslíš ty barevné včelky? Jako ametystovou Iris Ganache nevidím, tam bych stejně jako domenica volila QVLP.

Ten 5 ml kabelkový z loňského věrnostního programu byl vínový, ne ametystový, ne? V tom mám Ne m´Oubliez Pas.

Jsem teď trochu zmatená.

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 01. října 2017 15:48
Reakce na Micuska:

Teda ty vôbec netrocháriš  

Mne by sa páčila aj polovičná včielka 

Offline cinkja
Avatar
1514 příspěvků moje polička 01. října 2017 16:00
Reakce na wendulka:

5 ml byly tyto (a před lety ještě černý a zlatý).  Myslím, že to vidíš správně .

Cervanek
Avatar
01. října 2017 16:04
Reakce na wendulka:

Ty 5 ml cestovni byly ci tusim jsou dve barvy - ametystova a vinova.

Mam take jeden vinovy a v nem Nuit d' Amour - je fajn  , prakticky z tehoz materialu jako Patnactka 

Offline Dayyo
Avatar
70 příspěvků moje polička 01. října 2017 16:14

Já bych si ještě přála ke všem těm skvělým zprávám o IG a OB  ,aby se vrátila  výroba  balonkových  flakonů.

Offline domenica blogger
Avatar
7968 příspěvků moje polička 01. října 2017 16:26
Reakce na Dayyo:

Ideálně zas možnost volby u jednoho flakónu: šroubovací uzávěr - klasický rozprašovač - balónkový rozprašovač.

Offline Dayyo
Avatar
70 příspěvků moje polička 01. října 2017 16:28
Reakce na domenica:

Tak jsem asi myslela