Guerlain

09. srpna 2014 00:04
Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 27. srpna 2017 12:16
Reakce na barbucha:

Jo, novej počinek, Thierry, nekřesťanská cena, pár kousků... ale za čas se ten parfém, už bez porcelánu, může objevit za příčetnější cenu, tak aby byl člověk připraven. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30568 příspěvků moje polička 27. srpna 2017 13:40
Reakce na domenica:

Tak budeme doufat 

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. srpna 2017 15:21
Reakce na domenica:

Podle prvních ohlasů, nový Shalimar Souffle Intense vypadá celkem slibně. Těším se na pondělí, kdy budu mít možnost konečně pořádně vyzkoušet.

a taktéž zjistím, jestli mě má mrzet, že Fall Flowers vychází (zatím?) v tak nedostupné edici. Vvyzkoušet se musí všechno, risknu to. 

Shalimar Souffle Intense už jsem zkoušela. S tím pačuli se dost polepšili, pořád v ní ale dost cítím Allure, která mi nevoní.

Offline domenica blogger
Avatar
7969 příspěvků moje polička 27. srpna 2017 15:28
Reakce na wendulka:

Allure miluju, v čistém parfému ho teď nosím celé léto na střídačku s Shalimarem, pačuli v Souffle nijak nevnímám, spíš záplavu pižma, vanilky, jasmínu a pomerančového květu plus nějaké ty umělé tóny, co jsou k vypilování.  Tak jsem zvědavá, jestli ve verzi Intense budou vypilované a jestli se tam objeví záblesky klasického Shalimaru.

Offline wendulka admin
Avatar
16579 příspěvků moje polička 27. srpna 2017 16:59
Reakce na domenica:

Tak záblesky klasického Shalimaru jsem tam necítila, ale tvoje kůže může zafungovat jinak, jak už jsem se několikrát přesvědčila 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 27. srpna 2017 20:35
Reakce na domenica:

Allure miluju, v čistém parfému ho teď nosím celé léto na střídačku s Shalimarem, pačuli v Souffle nijak nevnímám, spíš záplavu pižma, vanilky, jasmínu a pomerančového květu plus nějaké ty umělé tóny, co jsou k vypilování.  Tak jsem zvědavá, jestli ve verzi Intense budou vypilované a jestli se tam objeví záblesky klasického Shalimaru.

Som zvedavá na tvoju recenziu, ako ho budeš vnímať. Lebo práve tie umelé tóny (na mne tak citrusovo-sladko-umelé) mi na Souffle vadia. Potešilo by ma, keby vo verzii Intense neboli  Flakón má veľmi pekný, hodil by sa mi na poličku.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 27. srpna 2017 20:45
Reakce na sisa.b:

domenica Ty "umělé" tóny mám v Souffle taky. A také mi, Sisi, vadí. Při první zkoušce jsem byla ze Souffle nadšená, pořídila si jej a teď vím, že budu mít trochu problém s jeho nošením. Ovšem kvůli krásnému flakonu si ho chci ponechat.

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 27. srpna 2017 20:59
Reakce na domenica:

Jsem moc zvědavá na tvůj popis Fall Flowers, Moni

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 27. srpna 2017 22:01
Reakce na Dalia:

Áno, flakón je pekný, aj tie limitované edície, páčilo by sa mi mať ho na poličke. Ale nevedela by som ho nosiť. Hoci ani SPI takmer nenosím, viem, že keď po nich siahnem raz za rok, tak si ich užijem a to by som práve pri Souffle nevedela. Snáď nová verzia bude pre mňa nositeľnejšia, aby som rozšírila Shalimar rodinu. Na Cologne sa tiež chystám, len čo sa niekde zjaví za peknú cenu 

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 28. srpna 2017 13:05
Reakce na sisa.b:

SPI je velká škoda! Pro můj nos je rozhodně mnohem zajímavější než Souffle.

Cologne se povedl. 

Online viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 14:13

zkusím ještě jednou, snad to trefím tentokrát napoprvé, můj nový miláček a tímto tedy můžu doporučit e-shop cosmo.cz (je to teda tester, nevím jak to mají s origo krabičkama)

Guerlain Eau de Shalimar EDT

bergamot. citron i s rozstrouhanou kůrou. pak kolínská voda, pěkná, dámská, úplně vidím jak se jí zliju ráno po sprše a nabije mě to do nového dne..
lehce cítím i to shalimarovské kadidlo, ale fakt lehce, příjemně. chvíli jako bych otevřela nový školní sešit a přičichla k němu. vůně čerstvého papíru.
pak se to najednou otočí, jsou tam i ty kytky, růže, jasmín... a vanilka. teplá vanilková oplatka postrouhnutá kouskem citronové kůry.
a za dvě hodiny sladká vanilka, příjemná, hřejivá, lehká. taková moje druhá kůže, pěkně se ke mně vine a hladí.

macko.pu
Avatar
30. srpna 2017 15:41

... vidím, že si si ten Eau de Shalimar zamilovala

tak ti dám tip,  tento arabský olejíček EL NABIL Flower of Soudan

nazval by som ho takou plnotučnejšou verziou Eau de Shalimar, určite sa ti bude páčiť (a stojí  len pár €ur)

Online viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 15:57
Reakce na macko.pu:

díky, no a není moc dusivě santalový?

macko.pu
Avatar
30. srpna 2017 16:15

díky, no a není moc dusivě santalový?

... santal je tam hebký, to skôr pačuli tam tvrdí muziku a dáva základu taký zemitý tón, ale nič vážne to nie je

Online viktorka_od splavu
Avatar
46049 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 16:22
Reakce na macko.pu:

dobrá tedy... uvidíme:-)

Offline Martula
Avatar
1746 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 17:32

Už docela dlouho jsem na poličce neměla žádný Shalimar. Po přečtení tvého příspěvku jsem dostala chuť se k shalimarovské vanilce zase vrátit

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 19:51
Reakce na Martula:

Když koupíš flakon, koupím odstřik. Bohužel jsem ho prodala a taky se mi někdy stýská. Mám sice ale Eau je přece jen jiný.

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 20:50
Reakce na Martula:

Korsičanka Bez Shalimaru si neumím svou poličku představit. Holky, jděte do něj! 

Offline Korsičanka
Avatar
12835 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 21:48
Reakce na Dalia:

A můžu u tebe bydlet, až půjdu žebrotou???

Offline Dalia
Avatar
10851 příspěvků moje polička 30. srpna 2017 22:12
Reakce na Korsičanka:

Samozřejmě. Nějak se poskládáme.