Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 13. února 2018 10:56

DrowRanger jako umim si představit situaci, kdy je to nakonec asi fakt nejlepší řešení, to zase jako ne že ne, ale tak spoustě věcem se dá prostě předcházet, popřípadě je nějak řešit...ne až krajně.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 13. února 2018 10:57

Potrefenáhusa V decembri tuším som objednala ten unicorn ale ten druhý je podľa mňa krajší.  Oba sú cez hlavu ale celkovo ten postroj sedí nižšie a vzadu sa mi zdá byť trochu dlhší. Amy totiž ten ruffwear dosť tlačí za prednými labkami, ak ho povolím tak sa jej pretáča. Možno len zlá veľkosť ale tento typ sa na stavbu jej tela hodí omnoho viac. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 13. února 2018 10:58

dzizisketa já jsem kvůli tomu ten zero dc trochu zavrhla, ten norskej typ se jen natáhne přes hlavu a zacvakne, takže manipulace je tam z postrojů asi minimum, ale stejně se tomu přetahování přes hlavu nevyhne, no

Ale aspoň si u toho už nelehá na záda

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 13. února 2018 10:58

Potrefenáhusa a tak hlvne Riki je síce energický, ale inak úplne bezproblémový. Nie je agresívny, má rád deti, bue sa musieť samozrejme naučiť byť opatrnejší, ale to my tiež...Jediný problém vidím v tom, že som si 100% istá, že si s dieťaťom budú navzájom brať a požičiavať hračky 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 13. února 2018 10:59

paktofonika no ale tohle bych Rufíkovi fakt udělat nemohla s jednorožcema

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 13. února 2018 11:00

DrowRanger myslim, že je hlavně dobrý, aby měl pes kam se schovat a dítě vědělo, že když je tam, musí mu dát pokoj :-D

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 13. února 2018 11:02

Potrefenáhusa paktofonika dzizisketa inak potešili, či skôr utešili ste ma tými reakciami Vašich psov na postroje, možno nakoniec mu je len nepríjemná tá manipulácia samotná (postroj, aspoň ten predošlý už potom nevnímal, uvidím ako to bude s týmto novým)

Offline DrowRanger
Avatar
3906 příspěvků moje polička 13. února 2018 11:04

Potrefenáhusa to áno má svoju prepravku, tam keď zalezie, tak aj muž rešpektuje, že ho odtiaľ nesmie vytiahnuť (Riki to používa ako čik-čik domček pri schovávačke keď niečo vyvedie :D ). U nás asi bude opačný problém, on je neskutočne kontaktný  azatiaľ by sa kľudne hral celý deň až do úplného vyčerpania, celkom sa teším na tú interakciu dieťaťa a jeho, keď budú na cca rovnakej rozumovej úrovni, asi nás čaká kopec zábavy :)

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 13. února 2018 11:07

Potrefenáhusa No jo, si hovorím že chudák pes. Sama chodím v čiernom a ju budem obliekať ako šaška. Ale jej sa fialová, ružová a pod fakt hodia. Percymu sa zase hodí modrá farba skrz oko...A tie zajace som nakoniec vymenila za niečo jednoduchšie, netreba to preháňať. Na etsy som nakupovala prvýkrát ale pani bola veľmi milá a vyrobí mi inú mikinu. 

Rufíkovi sa určite hodí khaki :D Tú modrú bundu si nevychytala 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 13. února 2018 11:08

paktofonika modrá bunda je hustá :-))) Ale pláštěnku má černou. Ale neni na to počasí, koupila jsem to na hory, abysme měli do foroty, ale i když byl sníh, tak bylo teplo.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 13. února 2018 11:15

paktofonika p.s. vona teda ta bunda je oboustranná, z druhý strany zelená a můžeš si vybrat :-)) A třeba by se vám taky hodila :-)))

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 13. února 2018 11:18

Potrefenáhusa No škoda že keď sme boli v auguste na tej Radlickej tak ich ešte v ponuke nemali. Aktuálne riešim, čo kúpiť Percymu na jar až sa trochu oteplí (na bundu teplo, bez bundy zima) aby z toho hned nevyrástol. 

A jasné že modrá bunda je super :D

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 13. února 2018 11:25

paktofonika já jak mám toho psa chlupatýho, tak si to neumím představit, ale kamarádka mívala takovýho malýho černobílýho voříška, kterej měl hodně podobnou srst jako bostonci a ten míval v zimě normálně pod nohama omrzliny, a to ani nemuselo nějak zvlášť mrznout

Zas ty chlupatý psi maj nevýhodu, že jsou pak mokrý a dlouho to schne (případně strašně zaprasený), Čenda, když uplně promoknul, což ale trvalo docela dlouho, usychal pak třeba i 6 hodin, což na vejletě blbý a bejvala mu pak i zima, když byl durch.

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 13. února 2018 11:26

paktofonika Vesta je nějaká noname ze sídlištního zvěroobchodu za pár kaček, píšou na ní Trixie. Koupila jsem i tu “péřovlu”, co má Rufík, ale Jackie v ní byla úplně hrůzou zcepenělá. A já taky - protože zip na břiše + dlouhé chlupy = pohroma. Takže obě doufáme, že takový mráz nikdy nebude.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 13. února 2018 11:28

Sweet Potato ty chlupy v tom zipu jsou fakt trochu nahouby

no ale měla bejt ta nejdrsnější zima za posledních 100 let, pche!!!

Offline Sweet Potato
Avatar
34813 příspěvků moje polička 13. února 2018 11:31

Potrefenáhusa Hlavně ať už nechodí!

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 13. února 2018 11:33

Sweet Potato už ne!!!!!

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 13. února 2018 12:05
Reakce na DrowRanger:

A inak dosť ma prekvapujú ľudia, ktorí sa ma neustále teraz pýtajú, kedy ideme dať preč psa kvôli narodeniu dieťaťa. Keď odpovedám že nikdy, že pes a dieťa budú kamoši, tak sa na mňa nechápavo pozerajú... Najviac ma to prekvapilo u pár známych, čo sami psa majú.

​ja se popravde ted v rodine taky ptala, neze bych myslela ze ho sezerou, ale jak to budou resit, kdyz pes je naprosto nevychovanej a agresivni. coz u malyho psa neni zadna katastrofa v interakci s velkym clovekem. ale az mu batole vezme hracku? 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 13. února 2018 12:09

viktorka_od splavu a co ti na to řekli?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46050 příspěvků moje polička 13. února 2018 12:13

Potrefenáhusa no vlastne nic. ze uz je dost starej, tak ze se to treba vyresi samo ( ano, cim je starsi je vic nerudnej, nici veci a kouse kdykoliv se mu neco nelibi)

edit: vlastne jo. budou davat ohradku na schody. ne kvuli decku ale aby nahoru pes nemohl:-)