Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Ounz
Avatar
19834 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 17:21

moora  ten je 

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 17:22

ice hmmm, kde se shánějí takové končetiny? pupek by taky takovou určitě využil 

Offline Friga
Avatar
1569 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 17:25

Zina dekuju za tip na bandaz, Frize to ocividne pomohlo.

Offline Bledule
Avatar
4686 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 18:41

moora 3D tiskárna. 

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 19:59

Friga Super, to mě těší.

Offline RoSa
Avatar
8223 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 20:55

Zina 

nám to taky dost pomohlo a děkujeme!

byli jsme na návštěvě, tak je ta bandáž taková lehce improvizovaná (přidala jsem navíc ještě čelenku na uši)

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 23:27

Ty úvazy jsou super. Je to jak ve vlákně miminkovském, svažte to a bude spát.

U nás Adinka v pohodě na okně a Ebby už od 22.00 v posteli pod dvěma peřinama.

Offline Catherinne
Avatar
9840 příspěvků moje polička 01. ledna 2018 23:33

Jedna balící...

Offline Friga
Avatar
1569 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 06:41

RoSa Ja Frigu omotala manzelovou salou 

Offline ice
Avatar
1918 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 07:26
Reakce na Jiná Realita:

ice hmmm, kde se shánějí takové končetiny? pupek by taky takovou určitě využil 

​já nakupuju na barfshop.cz mají tam hovězí stehení kosti velké jak moje štěně, ale tohle byl dárek  takže to bohužel neposloužím.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 07:55

A pozor, to jsem čekala - jezdil tankem a zabíjel nacisty

Offline Magráta
Avatar
7771 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 08:57

všichni tady jsou

Solathis je mi to líto

Vlm Rozárka II je kočka

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 09:31

Mutziputzi Jasne,no 

jinak ja byla vcera tak statecna,ze jsem se odvazila vylézt s rufikem k nam na kopec a koukat na ohňostroj a pohoda,jemu to nevadi. Zato Čenda,ten chudak nechtel vystrcit nos uz od Mikuláše  

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 10:03

U nás je to z pozorovaných vzorků cca 50 na 50, flaťáci a jezevčík v pohodě, vlkodavka a ridgeback se báli tak nějak prostředně, landseer je strachy bez sebe. Belisa nám teda a začátku plašila hodně, ale odkoukala pohodové chování od Terka, to si myslím dost pomáhá, ale asi jen u spřáteleného psa. Bart (ten ridgeback) se teda trochu bál i bouřky. O tom úvazu jsem tenkrát nevěděla, tak mě těší, že někomu funguje. 

Já mám teda ohňostroje docela ráda, i ty neoficiální, u nás to letos začalo až na Silvestra odpoledne, tak jsem si je i užila - bydlíme nad městem a je tu super výhled. Ale mít nějakýho megaplašana, tak se s ním asi evakuuju někam na samotu.

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33724 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 10:12

Zina ono bohužel není kam, je to rozlezlý všude, my se takhle jednou evakuovali do místa, kde byly ty chalupy jen dvě vedle sebe, ovšem co rozpoutali v tý druhý chalupě... 

My máme vedle domu vietnamskou večerku a malou tržnici a jsem teda moc ráda, že jsem na silvestra už hodně let nebyla doma, stačí mi ten bordel z rachejtlí a petard, co je tu na chodníku (chudák Goliášek, byl tu sám, ale přežil to nějak)

taky existuje nějaká kompresní vesta, která by měla fungovat podobně jako ten uvaz, ale uvaz je jednodušší a dostupnější. 

Offline Mohučanka
Avatar
6396 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 10:52

Z dítěte se stal plazivec a myslí si, že kocour je jeho kořist. Kocour si myslí, že ten ječivý červ, který ho neustále pronásleduje, se musí pacifikovat A když mu to není dovoleno, popere se alespoň s dospělými Snažíme se ho odnaučit útočit na lidi, ale je to marný, je to marný, je to marný... 

Online Kokoska
Avatar
28316 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 11:15

Mohučanka To je hloupá situace. Jsem ráda, že náš pes (teda žijící u mladých, ale tak nějak nás všech) je kliďas a flegmatik. Chlapeček měl období, že když dostal vyhubováno, šel a plácnul psa. Už ho to teda odnaučili, teď ho spíš hladí a objímá. Ale třeba při hře, když do psa strčí nebo mu přejede ocas autem, čoklík se otočí, koukne kdo to, co to, a jde si lehnout o dva metry dál. Doufám, že mu jednou nerupne v bedně.

Offline dynda
Avatar
7279 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 11:16

Mohučanka 

Ehm, my k tomu máme ještě kočku, jejíž oblíbená zábava je lehat si co nejblíž k dítěti a pak bejt naprdlá, když ji dítě "mazlí". Je to boj. U nás zabralo až to, že obě kočky na dítě vystartovaly, takže si už prcek tolik nedovolí a je to mnohem víc v pohodě. Naštěstí nepoužily drápy, by měl šrám na čele. 

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 11:25

No v některých městských částech je to peklo, kamarádla bydlí ve Vršovicích, a dokud měla psa, co se bál, tak trávila silvestry v koupelně zabarikádovaná mezi matracema. Polosamota se sousedama, co vykoupili obchod s petardama, teda taky nic moc...

Offline Friga
Avatar
1569 příspěvků moje polička 02. ledna 2018 17:49

Friga se zacala bat rachejtli pred tremi lety, kdy nejaci dva vyrostci jednu odpalili kousek od nas tak blbe, ze letela pri zemi smerem k nam. Friga totalne zpanikarila a od te doby se boji vsech hlasitych ran a bourky. Predtim byla v pohode, dokonce se sla s nama na ty rachejlte koukat ven. Tady nastesti lidi zacinaj bouchat az den pred silvestrem a konci to obvykle dneska, takze doufam, ze to tak bude i ted a zitra bude uz klid. Pri predstave, ze by bouchali uz od Vanoc, me jima hruza.