Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 11:14
Reakce na jinx:

A už si skúšala tie zo Sušienkovo? Sestra má tiež vyberavého  kocúra tak som si hovorila že možno od nich by si niečo dal . 

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 11:15
Reakce na Zina:

Výhoda je, že člověk tráví spoustu času zdravým pohybem na čerstvém povětří, v našem případě toho i hodně uvidí. Na druhou stranu, většinou jen těch "přírodních" věcí. Já mám ráda i muzea, galerie a památky a v 95 % případů nejde skloubit návštěva takové instituce se psím výšlapem. Když mám schůzku s přáteli, musím se domluvit doma, abychom zkoordinovali péči o psa; stejně tak, pokud vyrážíme my dva partneři spolu do kina nebo na večeři.

Já jsem ale z Boňule celá poprděná a výhody tisícinásobně převyšují nevýhody.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 11:18
Reakce na jinx:

Blíži blíži. Na jar by som mala baliť kufre. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 11:21
Reakce na paktofonika:

No jo, diky za pripomenuti. Chtela jsem jim to koupit a uplne jsem na to zapomnela. To testnu, uvidim co ony na to. Hlavne teda ta Su. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 11:22
Reakce na paktofonika:

To uz utece

Offline Zina
Avatar
5864 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 11:27
Reakce na paktofonika:

No kdyby se Praha Amy a Percymu nelíbila, tak směrem na Beroun je to taky dobrý ;-).

dzizisketa To jo, ty akce v přírodě jdou snáz. Já nemít psy, tak asi budu o dost víc v divadle, tam to s nima taky moc nejde. Ale dala jsem si předsevzetí, že když nebudeme o víkendech někde mimo, že budeme chodit během nich, a zatím se to daří.

Offline Zina
Avatar
5864 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 11:30

Ještě teda - píšu to jako někdo, kdo má nejbližší rodinný příslušníky v Orlických horách a druhý na Abbey Road, když jsou příhodní hlídači trochu víc v dosahu, tak je to taky snazší.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 11:36
Reakce na Zina:

já teda musím říct, ač mi do toho zas tolik není, rodiče už jsou čím dál starší a hůř zvládají péči o pejska co jim dost často a nadlouho svěřuje druhá část rodiny, je to naprosto neřiditelný ničitel a otrava, v noci nespí, přes den vyje, likviduje zařízení bytu... a bez váhání kousne když se mu něco nelíbi. celkem peklo, pro starý a nemocný lidi. a to jsou pořád doma a věnují se mu, jen by taky občas potřebovali odpočívat

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 11:38
Reakce na paktofonika:

Praha je pro psy skvělá, řekla bych, jako celé Česko. Minulý týden jsem se na pracovním semináři potkala s jednou slovenskou canicrossařkou (ty normálně nepotkám ani při venčení!), říkala, že obecný vztah ke psům tady a na Slovensku je jak nebe a dudy - určitě si polepšíte!

Offline Janulik03
Avatar
16735 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 12:08
Reakce na dzizisketa:

A ja som na toto zas citlivá. My psyžrúti. Nerada vidím to paušalizovanie. Grrrrrr, vymedzujem sa!

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 12:14
Reakce na Janulik03:

Tak když někdo prohlásí, že obecně je pro psy u nás víc možností, než na Slovensku, přece to neznamená, že je jíte, proboha. To je stejné jako když se řekne, že v Rakousku se líp lyžuje, než tady.

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 12:24
Reakce na Janulik03:

Zcela ti rozumím, taky jenom čumim...radši

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 12:25
Reakce na dzizisketa:

A tak je pravda, že v ČR je to skoro až extrémní situace, ani už nevím kolik lidí ze zahraničí, různých Erasmáků apod., to téma naťuklo, jako že jestli je to u nás normální, že má psa snad úplně každej. :) Tak bodejť by tady ty podmínky nebyly, i když já bych si je představovala ještě o něco lepší. 

Offline Mutziputzi banned
Avatar
20970 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 12:29
Reakce na Karoleena:

To mě nikdy nenapadlo, přijde mi že všechny evropský velký města jsou plný psů, já jsem fokusovaná na buldočky a těch vídám všude víc než v Praze snad

Offline Janulik03
Avatar
16735 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 12:57
Reakce na dzizisketa:

To nie je proti tebe, len som na to citlivá. Hold som slovena, no.

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 13:09
Reakce na Karoleena:

Vídám tady spoustu turistů se psy, asi se to profláklo

Offline Mohučanka
Avatar
6409 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 13:16
Reakce na Jiná Realita:

Jak to dopadlo s kocourem? Já jsem teď pozorovala oknem toho našeho, jak se "dohadoval" s místním kočičím rváčem, jestli se poperou nebo ne, ale rváč se nakonec otočil a odkráčel. On má jen půlku ocásku, tak nemá moc co nafukovat, zato ten náš měl záda jako dikobraz a ocásek jako...jako...no jako Rufíček

Offline baltik
Avatar
4457 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 13:17

My jsme byli letos na dovolene se psem na Rujane, meli jsme z toho trochu strach, protoze nase rasa psa je v Nemecku zakazana coby nebezpecna (staford), ale bylo to tam naopak silene pro-psí. Na cerpacce bylo vedle hriste pro deti i oplocene hriste pro psy, s prekazkami a byly i vymezene specialni pláže pro psy. Kazde druhe auto melo v kufru klec se psem.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 13:19
Reakce na Mutziputzi:

v londýně mě šokovala jedna věc - nepotkala jsem až na jednu výjimku žádné psy

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 13:21
Reakce na baltik:

Tak to je super, říkali jsme si, že bychom na Rujanu příští rok vyrazili