Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 13:22
Reakce na Mohučanka:

kocura jsem dnes vůbec neviděla :( doufám, že se mu nějak nezhoršila ta tlapka. atb mu mám začít dávat zítra, tak doufám, že se ukáže.

jinak strašně žere, fakt strašně, předevčírem jsem zjistila, že nám dokonce vyžírá kompost 

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 13:25
Reakce na Jiná Realita:

maji misto nich lisky

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 13:29

lišku jsem tam ale taky neviděla  jen jednoho majitele venčícího dva psy, myslím barzoje. a to jsme se pak i hecovali, kdo nějakého psa zahlédne 

Offline Mohučanka
Avatar
6409 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 13:30
Reakce na Jiná Realita:

Nemáte v kompostu myši? Naše kočky tam chodí číhat a lovit. A taky se dost cpou, asi tak 3x víc než v létě, granule dosypávám neustále. Že by čekaly tuhou zimu?

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 13:35
Reakce na Jiná Realita:

tak ja ji videla i krmit z ruky. na ulici ale vylizaji az v noci. psa jsem nepotkala zadnyho

Offline Karoleena
Avatar
2948 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 13:39
Reakce na Jiná Realita:

A to těch psů podle statistiky nemají málo, 8,5M cca (u nás 2,5M), vychází to nastejno s Německem, pravda se ovšem ukáže až při přepočtu na počet obyvatel. :)  A taky u nich možná není jako u nás tak běžný mít psa i ve městě/v bytě, kdoví... 

Offline dzizisketa
Avatar
7492 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 13:41
Reakce na Karoleena:

Taky myslím, že spousta psů v Británii je pastevecká nejen plemenem, ale zejména využitím. Ale mají tam občas i jiné, na ZOOMu nebo kde dávají Veterináře z Yorkshiru

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 13:49
Reakce na Mohučanka:

ne, na vlastní oči jsem viděla, jak tam žere vyhozený vařený libeček z polévky 

Offline carries
Avatar
1110 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 13:49

Ja stretávam v Londýne ľudí so psami dosť často. Ale nie úplne v centre teda Keď chodím v lete do parku na obed, tak tam býva psov kopec.

Na líšku som toť nedávno takmer stúpila pred domom... akurát sa zmrákalo. Neviem, kto z nás bol viac vystrašený.

Offline viktorka_od splavu
Avatar
46141 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 13:56
Reakce na carries:

njn v centru ani v pristehovaleckych ctvrtich logicky nebudou. ty lisky jsou pro me taky trochu strasidelny

Offline janička24
Avatar
266 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 13:58
Reakce na Emerald:

Ten byl krasnej!Co mu bylo,jestli se smim zeptat?Pritel manzelovy netere ma ted dvouleteho,kdyz jsme ho s rodici a detmi videli,tak jsme toho naseho vsichni znovu obreceli.

Artur měl nádor na slezině a následně i v žaludku. Bára měla nádor na tlamičce, doktor ji odebral celý pysk, vypadala chudák hrozně, ale rok života navíc a Bred měl jako tříletý leukemii. 

Offline Emerald
Avatar
2588 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 14:21
Reakce na janička24:

To jsou teda diagnózy... Tak jsem se opět ujistila, že berňáky už opravdu nikdy víc.

Offline carries
Avatar
1110 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 14:21

Ja z tých líšok tiež nie som dva krát nadšená. Priateľova mama dokonca líšky kŕmila - kým jej susedia povedali, nech to nerobí.

Offline Janulik03
Avatar
16735 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 14:23

Našla som minuloročnú fotku zimy. Už som zabudla, ako bolo krásne. 

Offline Noren
Avatar
616 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 14:29
Reakce na dzizisketa:

Hele, pořád mě to nepřešlo ani po tom výčtu Ale byla bych na něj sama, nikdo by mi ho nepohlídal, když by bylo třeba, takže si prosatě říkám, že by to byla chyba pořizovat psa. Ale venčení v pohodě, to by mi nevadilo vůbec, potřebuju pohyb. Bohužel nemám ani žádné kamarády se psama, takže se nemůžu realizovat ani jinde

paktofonika Kvida samozřejmě miluju, aby to nevypadalo, že ne. Ale on je takový samorost, většinu dne prospí. Prostě úplně jiná povaha, než pes. A zajac je teda poslední dobou strašný agresor

Offline Noren
Avatar
616 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 14:35
Reakce na Janulik03:

Elzička je krasavice. Pro ridgebacky mám slabost

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 14:42
Reakce na Janulik03:

To je hezká fotka, jak je Elzička jediný barevný objekt široko daleko :)

Offline Kokoska
Avatar
28416 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 14:44
Reakce na paktofonika:

Už máte v Praze vytipovanou dog-friendly lokalitu na bydlení?

Offline Zina
Avatar
5864 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 14:45

Tak zneužívání starých rodičů a jejich terorizování nevychovaným kousavým psem jsem s tou výpomocí samozřejmě na mysli neměla... :-)

Pokud jde o počet chovaných psů, tak jsem někde četla, že máem nejvíc psů a koček (dohromady) na hlavu v Evropě, ale nevím, jak moc seriózní ten výzkum byl. V Londýně občas psy vídám, ale třeba v Miláně jsem za 4 dny zahlídla celkem jednoho, V Krakově zase Terk budil pozdvižení v patku, jaký je to obří pes (tam by měla jet janička24 se svým medvědem :-). 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 24. listopadu 2017 14:47
Reakce na Kokoska:

Nie  Mate tipy?