Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
KoraKora
Avatar
24. října 2017 06:25
Reakce na AprilTwelve:

Tak pak dejte vědět co za myšáka jste pořídila.

Offline baltik
Avatar
4461 příspěvků moje polička 24. října 2017 06:55
Reakce na Jiná Realita:

taky mam pocit, ze maji nejaky posledni zachvev pred zimou, kazdy den najdeme nejake, nastesti lezouci, ale opravdu kdekoliv, po psovi, po nas, po dome

Minule jsem objevila jedno na mikine, kdyz jsem si sundala v praci kabat!

Offline AprilTwelve
Avatar
930 příspěvků moje polička 24. října 2017 07:13
Reakce na KoraKora:

Počítám s tím.

Offline Zina
Avatar
5865 příspěvků moje polička 24. října 2017 12:02
Reakce na AprilTwelve:

No vy mi s KoraKora dáváte.

Berte to tak, že vlastně nemůžete udělat chybu :-D.

Jinak já mám křečky taky ráda, měli jsem je celé dětství a ještě jako dospělá jsem si koupila nejdřív křečíky roborowského a o pár let později džungaráky. Naposledy jsme z hlodavců měli morče, po kterém jsem sáhla kvůli delšímu životu. Což se povedlo, i když mělo nějak křivě rostlou sanici a museli jsme broušení zubů průbežně řešit na veterině, tak se dožilo 10 let. Ale potkánci jsou tak nějak pořád moje srdeční záležitost :-).

Offline Allania
Avatar
172 příspěvků moje polička 24. října 2017 13:08
Reakce na AprilTwelve:

S tou chovatelskou stanicí to taky není žádná hitparáda. Pořizovala jsem teď dvě morčata z celkem uznávané ChS a i když už jsou kluci trošku větší, tak nejsou vůbec socializovaní. Je znát, že i v chovatelské stanici mají víc zvířat než je zdrávo a nezvládají se všem věnovat tak, aby si na lidi rychle zvykli. Tím nechci chovatelské stanice nějak hanit, na výdělek to asi nemají, ale čekala jsem, že morče od chovatele bude trošku víc přítulné. Zvlášť, když je skoro čtyřměsíční. No aspoň vím, že to není x-tý vrh jedné samice, kde se kříží všechno, co může.

Jinak jsem začala sledovat paní, která má útulek pro hlodavce a často mají křeččí mimina, případně dost chovatelů inzeruje na ifauna.cz

Offline AprilTwelve
Avatar
930 příspěvků moje polička 24. října 2017 18:47
Reakce na Allania:

Děkuji moc za tip na utulek (date i jmeno zminovane paní? Klidne do SZ)i ten bazar. Já jsem projela zatím jen pár stránek ChS. Většina je neaktualizovaná, někdy úplně nefunkční, takže hledání je na muj vkus dost neefektivni. A kdyz uz jsem někoho oslovila, tak reakce nula. Navíc mi trochu nesedí to lustrovani, jakože dopředu různé dotazníky, fotky klecí atp. Já to chápu, ale zase na druhou stranu mi není 12, abych musela někde prokazovat, že jsem schopná se postarat o křečka. Tak jsem z toho taková rozpačitá a skoro mi připadá jednodušší si ho koupit ve zverimexu. No uvidíme. A ještě jednou díky.

KoraKora
Avatar
24. října 2017 19:35
Reakce na AprilTwelve:

Já se přiznám, že tohle lustrování chápu. Berte to tak, že chovateli nejde o to prodat zvíře za každou cenu, ale záleží mu na tom,jak o něj bude postaráno. Neberte to osobně.  Pro mě je to  plus.  U štěňat jsme lustrovali fakt přísně.

Offline SunEclipse
Avatar
3120 příspěvků moje polička 24. října 2017 22:09
Reakce na Allania:

To bych chovateli nevyčítala, morčata nejsou od přirody nijak mazlící. Málokteré má rádo hlazení. Když je samo, tak se na člověka víc naváže, ale jakmile jsou dva a více, tak se nijak do kontaktu nehrnou. Naši morčouni se nás nebojí, klidně mi šlápnou do dlaně při vybírání nejlepšího kousku, ale o mazlení nestojí.

Offline Solathis
Avatar
2412 příspěvků moje polička 24. října 2017 23:13
Reakce na AprilTwelve:

Jmenuje se Barbora Krtenova a dokonce ted maji v leceni nejake krecky (nevim, jestli by splnovali case pozadavky, ale vymazleni budou od Bary urcite). Zde je odkaz na fb Utulku

Jinak te lustrace bych se nebala, ono to taky znamena, ze je zajima, kam prcci jdou a tudiz, ze i kdyz vam treba za pul roku vyvstane nejaky problem, budete se pravdepodobne mit na koho obratit. Ve zverimexu vas poslou tak akorat do haje

Offline dzizisketa
Avatar
7493 příspěvků moje polička 25. října 2017 06:57

Tak se nám povedlo Bonnie zhubnout lehce pod 28 kilo, což je ideál. Ale takovéto ňuňátko už prostě nebude

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. října 2017 08:10
Reakce na dzizisketa:

 

Offline Janulik03
Avatar
16756 příspěvků moje polička 25. října 2017 10:16
Reakce na dzizisketa:

28 kg??? 

Bože, Elza má 40 kg. A to som mala dojem, že je maličká. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30710 příspěvků moje polička 25. října 2017 10:24
Reakce na Potrefenáhusa:

Dodatečně blahopřejeme Rufíčkovi k výročí!

Ta druhá fotka s těma stínama je naprosto dokonalá

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. října 2017 10:25
Reakce na Janulik03:

A ja tu riešim že ak bude mať Percy 10 tak že bude obrovský. Za posledný týždeň pribral kilo.  A ako mi prišla Amy mala tak teraz mi príde oproti nemu obrovitánska. Váži 7,5.

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 25. října 2017 10:25
Reakce na dzizisketa:

jejda 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. října 2017 10:26

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33854 příspěvků moje polička 25. října 2017 10:29
Reakce na Janulik03:

a pak tu máme maličký, co si myslej, že jsou menší než jsou a že se vejdou všude :-D

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 25. října 2017 10:29
Reakce na paktofonika:

a další slaďouši 

což teda platí i pro rufíka od Potrefenáhusa 

Offline moora
Avatar
7574 příspěvků moje polička 25. října 2017 10:44

Sycek Obelix ma pani syckovou. Zatim teda bydlej jeste kazdy zvlast.

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 25. října 2017 11:03
Reakce na moora:

Fotku!!!!