Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
KoraKora
Avatar
22. října 2017 22:21
Reakce na AprilTwelve:

Teď máme takového strakatého. Jmenuje se Sheldon.  Je fakt, že každý má jiné zvyky. Shely třeba vstává poměrně brzo, kolem sedmé. Někdy je akční i přes den. Jsou mu teď tři měsíce, je krotký, vůbec se nebojí, je vidět, že byl od malička v kontaktu s člověkem. Stejně na toho našeho tmavého medvídka pořád vzpomínáme.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 22. října 2017 23:15
Reakce na AprilTwelve:

Přes víkend to zládnou, já jsem akorát dávala radši dvě napáječky, kdyby jedna spadla. Jinak samozřejmě dokážou dost škodit s hlodáním, to je vám asi jasný, ale je s nimi fakt sranda.

palahniukowa Jo, to může být, oni jsou to takoví malí pejsci :-).

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33698 příspěvků moje polička 23. října 2017 09:37

Dneska máme Rufíčka dva roky!!!

Offline dzizisketa
Avatar
7442 příspěvků moje polička 23. října 2017 09:48
Reakce na Potrefenáhusa:

Blahopřejeme Rufíčkovi k nejlepšímu rozhodnutí jeho páníčků!

Offline nolita
Avatar
6511 příspěvků moje polička 23. října 2017 09:54
Reakce na Potrefenáhusa:

skvělé  a ta první fotka ....

Offline 999
Avatar
17560 příspěvků moje polička 23. října 2017 09:59
Reakce na Potrefenáhusa:

Super fotky :-). Ale letí to teda strašně...

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 23. října 2017 10:05
Reakce na Potrefenáhusa:

Tak gratuluji oběma stranám a doufám, že bude nějaká oslava a že nahodíte na nový svetr, aby měli oba zrzouni na čem kempovat :-).

Offline AprilTwelve
Avatar
930 příspěvků moje polička 23. října 2017 17:16
Reakce na KoraKora:

No ten je, boban. No a jméno super, teda. Když oni jsou fakt boží. Jste me s tim, že je ochoceny a zvyklý na lidi od chovatele, úplně navnadila. Speeda byl hodně malý, když jsme si ho ve zverimexu brali a teda ochocit ho docela trvalo. Ale nakonec se povedlo

KoraKora
Avatar
23. října 2017 17:48
Reakce na AprilTwelve:

Taky dobrý jméno.  Dexter, ten první (jedeme v seriálech) byl taky ze zverimexu. A byl taky hodný, zvyklý na lidi.  Tak potkan a křeček se vzájemně nevylučují ne.

Offline Zina
Avatar
5848 příspěvků moje polička 23. října 2017 17:53
Reakce na KoraKora:

Minimálně dokud se nedostanou k sobě, pak by ten potkan křečka "vyloučit" mohl :-D.

Offline AprilTwelve
Avatar
930 příspěvků moje polička 23. října 2017 17:59
Reakce na Zina:

No vy mi s KoraKora dáváte.

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 23. října 2017 18:04

 klíšťatová apokalypsa.

bojím se se psem vystrčit nos z baráku!

jakmile vylezeme, vrhnou se na nás desítky, možná stovky obřích zmutovaných megaklíšťáků, jaké jsem v životě neviděla. máme je v kuchyni  máme je na chodbě. máme je všude. jsou v sadu, na poli, u lesa, v lese.

začíná se mi o nich zdát 

Offline Alice7
Avatar
40 příspěvků moje polička 23. října 2017 18:06
Reakce na Jiná Realita:

není to kloš jelení ?

Offline Jiná Realita
Avatar
12314 příspěvků moje polička 23. října 2017 18:12
Reakce na Alice7:

není, bohužel  jsou to plochá, černá, hnusná snad půlcentimetrová kulatá klíšťata.

Offline AprilTwelve
Avatar
930 příspěvků moje polička 23. října 2017 18:16
Reakce na KoraKora:

Nas první se jmenoval Hammond, ten byl už trochu starší a ve zverimexu ho jeden prodavač měl ochocenyho tak, že běhal po prodejním pultu. A tak jsme k němu přišli, protože muž bez něj nechtěl odejít. A to jsme tam byli kupovat rybičky. Takže doma křeček a žádná klec. Nakonec jsme narychlo sehnali klec pro ptáka, takže začátky byly kapku veselý. A první co Hammond udělal bylo, že zalezl na kuchyni za chlebnik a tam usnul. Ovšem v autě se pokusil vyhryzat téměř úplně úspěšně z té kartonove krabičky, do které nám ho dali.

KoraKora
Avatar
23. října 2017 20:39
Reakce na Zina:

Minimálně dokud se nedostanou k sobě, pak by ten potkan křečka "vyloučit" mohl :-D.

To je mi jasný.

KoraKora
Avatar
23. října 2017 21:06
Reakce na AprilTwelve:

Tak to bylo fajn, že za chlebnikem usnul. My Dextera lovili půl dne zpoza skříně. Rozebrali jsme půl pokoje, protože si šikulka v noci otevřel horní dvířka klece. Shely má taky jedinečnou noční zábavu. Zvedá misku a mrská s ní o zem. Včera jsem ho pozorovala.

Offline Berta
Avatar
3487 příspěvků moje polička 23. října 2017 21:33

Komu by se chtělo vstávat, když je venku hnusně

Offline AprilTwelve
Avatar
930 příspěvků moje polička 23. října 2017 21:35
Reakce na KoraKora:

Tak to je dobrá legrace. Hammond dokázal vlézt zespoda do trouby a pod vestavěnou lednici. Pak jsme dodělali takové to spodní krytí kuchyňské linky, aby tam už nemohl lézt a on když to pak zjistil, tak se urazil a za celý večer už nevylezl. A dokázal vylézt mezi radiatorem a stěnou na okenní parapet. Jsou fakt neskutečný.

KoraKora
Avatar
24. října 2017 06:24
Reakce na Berta:

Já chci bejt pes!!!!