Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. července 2017 19:29
Reakce na Krehutka:

Chudáčik. Prajem mu skoré uzdravenie. Bačkurka vyzerá obrovsky. 

Offline jinx
Avatar
9427 příspěvků moje polička 10. července 2017 20:15

Janulik03 prosim tapetovat, protoze kotatka jsou proste nejvic! 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 10. července 2017 20:22
Reakce na paktofonika:

ze Zuzka :-)))) ked na nu kricim "Zuzana!", tak vie, ze ma problem  ano, je to CSV, ma 8 mesiacov, takze je este mlada a malinka. padli si so Zunou do oka a hrali sa vyse 2 hodin!!! majitel hovoril, ze takto ju videl hrat sa iba s jej surodencami, takze co z toho vyplyva? ze Zuna je vlcica! :-D  ale mam velmi rada tu fotku: fotila kamaratka. kricala som na Zunu, nech ide za M., ze jej spravi fotku s vlkom a ona posluchla a este aj zapozovala 

a Amy ma s vami super zivot, na tom bicykli je uzasna!!! vidno, ze si to s vami uziva 

Offline barbucha blogger
Avatar
30676 příspěvků moje polička 10. července 2017 20:37
Reakce na pecka:

Přesně tenhle stojan jsem měla na balkóně, a želvák na něj šplhal. Dostal se vždycky minimálně do půlky... a mnohokrát jsem ho našla válet se bezmocně na zádech  Kdoví, jak tam vždycky dlouho ležel, pitomec. Tak stojan letěl, nervy mám jen jedny.

Želvák ovšem asi brzo poletí taky - poslední dobou si umanul výhradně na meruňky, a musí mít denně tak půl kila. Na mě sotva zbyde! Nebo nepoletí, ale pukne 

Offline sisa.b
Avatar
1283 příspěvků moje polička 10. července 2017 20:42
Reakce na paktofonika:

Amy je perfektná!  Ako dlho vydrží takto sa voziť? Toto by sa páčilo mojej dcére a jej fenke 

My budeme mať asi šteniatka. Pred týždňom nám nejaký vlčiačisko roztrhal plot a obskočil našu poctivku. Ja som akurát piekla najmladšej dcére tortu, bola polnoc, chlap mi klope na dvere, že nech sa idem pozrieť. Naša fena a v nej zaseknutý cudí psisko  V panike som volala kamarátke, ktorá vie o psoch oveľa viac ako ja a tak sme ich nechali, nech idú od seba a psa muž musel pol noci vyhadzovať z dvora. Slečinka šla do koterca, že nás nenapadlo zatvárať ju tam na noc počas hárania! Hneď v pondelok som volala veterinárke. Dohodli sme sa, že jej jedny šteniatka necháme a potom pôjde na kastráciu. Aký máte názor na kastráciu sučiek?

KoraKora
Avatar
10. července 2017 20:46
Reakce na barbucha:

Foto želváka! 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. července 2017 20:58
Reakce na palahniukowa:

Lol, že Zuzka. To je znovu preklep  Už som si aj zmenila klávesnicu a spolupracuje celkom dobre ale Zunku ešte v repertoári nemala tak tam hodila Zuzku. Mam to po sebe čítať no. 

No dúfam že sa ma dobre. Vždy ma ale dostane pohladom: ja som ten najúbohejší a najtýranejší pes na svete, prosím pomôžte mi niekto. Niekedy fakt rozmýšľam nad tým, že či sa má s nami tak zle. 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. července 2017 21:00
Reakce na sisa.b:

Vozili sme sa cca 2 hodiny plus prestávky. Treba ale psíka zvykať. Amy to prvýkrát nezvládla a po 5 minútach jazdy jej prišlo nevoľno a ohodila celú tašku a aj bicykel. Postupne sme zvyšovali vzdialenosť, vydrží dlhšie, ale aj tak robíme radšej časté prestávky. 

Offline barbucha blogger
Avatar
30676 příspěvků moje polička 10. července 2017 21:20
Reakce na KoraKora:

Foto želváka! 

No jo, to bych mohla. Ale teď se napral těma meruňkama, odkutálel se do domečku (takto krabice od bot s vyřízlým vchodem, kterýžto palác si okamžitě zamiloval) a chrápe. 

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 10. července 2017 21:36
Reakce na paktofonika:

Děkuji, vyřídím .

Offline Kokoska
Avatar
28381 příspěvků moje polička 10. července 2017 23:49
Reakce na Janulik03:

Gratuluju ke koťatům :)

Všem marodům přeju brzké uzdravení a Amy hodně šťastných kilometrů!

Offline Janulik03
Avatar
16718 příspěvků moje polička 11. července 2017 06:51

Ranné zloženie zo stromu a následné krmenie divej zveri.

Online Potrefenáhusa
Avatar
33773 příspěvků moje polička 11. července 2017 07:59
Reakce na Janulik03:

ty ocásky!!!

Online Potrefenáhusa
Avatar
33773 příspěvků moje polička 11. července 2017 08:00

Náš želvík zatim aspoň 

Offline Magráta
Avatar
7774 příspěvků moje polička 11. července 2017 08:10
Reakce na Janulik03:

ježiš, to je boží

Offline Janulik03
Avatar
16718 příspěvků moje polička 11. července 2017 08:19
Reakce na Potrefenáhusa:

Ty vole, to je na ráno iné kafe. Uff, som sa ľakla. 

Offline Janulik03
Avatar
16718 příspěvků moje polička 11. července 2017 08:22

Ako dávate video prosím???

Offline Zina
Avatar
5857 příspěvků moje polička 11. července 2017 09:07
Reakce na Janulik03:

Koťátka vám upřímnězávidím. A když vidím Elzičku, tak si nemůžu nevzpomenout, jak náš rodinný ridgeback přijal dva kocourky. Byl proti nim jak obr a spali s ním v pelechu, bylo to hrozně dojemný.

Offline 999
Avatar
17609 příspěvků moje polička 11. července 2017 09:08
Reakce na Janulik03:

Vcera mi vyprávěla dcera, že mají ve stáji dvě koťata a ošetřovatelka má dvě feny ridgebacka. Prý jsou jimi naprosto fascinovány, úplné kočičí mámy... To nemůže být náhoda .

Offline Janulik03
Avatar
16718 příspěvků moje polička 11. července 2017 09:10
Reakce na Zina:

No kočičky sa otrkali pekelnou rýchlosťou, uzurpovali dvor a hlavne terasu a Elzička za nimi chodí a nestačí sa diviť. Potom pobehne, že sa s nimi zahrá a to vyzerá, akoby sa na nich rútil tank. Tak jej utečú. Je z nich hotová.