Chlpáči a iné

09. srpna 2014 22:02
Offline Janulik03
Avatar
16668 příspěvků moje polička 10. července 2017 16:16

Na strom vyliezli, Elzicka číhala pod stromom a potom pišťali. Tak sme museli pomôcť. 

Offline Zina
Avatar
5847 příspěvků moje polička 10. července 2017 16:25
Reakce na Krehutka:

Myslím, jestli dobře vidím, že tu botku máme stejnou, akorát máme žlutou pásku. Na ven jsme měli botičku, ale do té se teď nedostane, tak máme doporučenou silnou rukavici na úklid.

Šité to Cid nemá, nejeli jsme hned, protože to vypadalo jen jako kosmetická ranka a Cid se tvářil jako že nic, a později už to šít nejde. Mrzí mě to teď, ale podobný drobný úraz měla fena několikrát a nikdy z toho nic nebylo, tak mě nenapadlo, že je to k řešení na veterině :-/.

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 10. července 2017 16:42
Reakce na Janulik03:

Koťátka jsou nádherná, dobře děláte, že jste je adoptovali. I když u nás se věří spíš tomu, že je to naopak - kočka si vybere, u koho bude chtít bydlet. A pak taky někteří lidé věří, že trojbarevka nosí štěstí, takže vás čekají krásné časy. Minimálně krásné chvilky s koťátky 

Offline pecka
Avatar
5974 příspěvků moje polička 10. července 2017 16:43

Marodom prajem skore uzdravenie.Amy, maciatka a "surodenecke" stalice tohoto vlakna- vsetci skvele fotky, dokonca video

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 10. července 2017 16:50
Reakce na Karja:

Máme kastrované to i to, loví oba, blízko domu se drží oba, netoulá se nikdo, respektive kocour přestal se zálety asi 4 měsíce po kastraci, a to byl až ve dvou letech. O kocourech jsem slyšela, že jsou lepší na mazlení. Těžko říct, kočku máme hodně mazlivou, chtěla by hladit pořád, druhá nebyla naladěná tak často. Kocour se mazlí s nejmenší frekvencí, ale zase o to intenzivněji. Znám kočky i kocoury, kteří kontakt neradi. 

Offline Potrefenáhusa
Avatar
33680 příspěvků moje polička 10. července 2017 16:54
Reakce na dynda:

Všechny kočky nosí štěstí! (I zlokočky :-))

Offline dynda
Avatar
7249 příspěvků moje polička 10. července 2017 17:00
Reakce na Potrefenáhusa:

Tak u zlokočky je člověk šťastný každý den, kdy se probudí vcelku 

Offline pecka
Avatar
5974 příspěvků moje polička 10. července 2017 17:09

Kamarátka mala cez víkend živú dekoráciu schodov do domu (alebo žeby strážcu?)

 

KoraKora
Avatar
10. července 2017 17:21
Reakce na Magráta:

Tak dejte prosím vědět, jestli stojí za to. Pokud se půjdete podívat.

Je pardon, už jste psala, že podáte report.

KoraKora
Avatar
10. července 2017 17:25
Reakce na Krehutka:

Zina 

Taky foukám.

Offline Krehutka blogger
Avatar
3511 příspěvků moje polička 10. července 2017 17:30
Reakce na Zina:

Je to těsně po šiti, hodně vaty, obvazu a navrch ta modrá páska. Na tu modrou "dlažku" jsme dávali jen silnější pytlík, aby se to nenamocilo. Teď už obvazy nema, jen na ven ponožku a pak botičku. Já si taky myslela, že to bude malé zranění, rozřízl si polštářek a nevypadalo to nijak vážně, ale nechtělo to přestat krvácet, tak jsme mazali a veterinu, kde dostal pět stehů. A to nás vytáhl ven o půl páté ráno, simuloval akutní potřebu venčení (ačkoliv jen chtěl být v parku první, aby si mohl očichat všechny značky od hárajících fen). 

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 10. července 2017 18:32
Reakce na Potrefenáhusa:

některý věci by snad člověk radši ani neviděl

 a ako ladi!

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 10. července 2017 18:34
Reakce na paktofonika:

parada!!!!  

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 10. července 2017 18:36
Reakce na Janulik03:

ako uz niekto povedal: tiez sa vobec necudujem, ze si ta vybrali, skvele rozhodnutie  zivot je hned krajsi a radostnejsi pre vsetkych zainteresovanych, uzivajte si to a ty fot! :-)))

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 10. července 2017 18:43
Reakce na Zina:

jezis, to zamrzi :-/ nech je Cid cim skor fit! 

Zunu este minuly tyzden pristupil kamos hovawart, ked to rozchodila a vrhla sa znova do hry, tak jej kamos retriver spalil brucho stopovackou - takze obrovsky hematom na slabinach + spaleniny na bruchu ako od bicovania  tiez bola znicena poriadne, nastastie to boli len suche rany.

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 10. července 2017 18:45
Reakce na dzizisketa:

Vypadá to (ťukťukťuk), že už máme všechno úspěšně za sebou. Ale když jsme ji po tom posledním zákroku pustili poprvé si hrát s pejskem, taky si rozsekla zase jinou packu, jsem myslela, že se zblázním

 verim, ze si uz Bonnie vsetky pliagy odzila a uz bude iba dobre!

Offline palahniukowa
Avatar
1430 příspěvků moje polička 10. července 2017 19:01

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. července 2017 19:19

Dnes prišla Amy posta z UK 

A pre pobavenie: preklad na obálke 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. července 2017 19:23
Reakce na pecka:

Haha, perfektná modelka 

Offline paktofonika
Avatar
16370 příspěvků moje polička 10. července 2017 19:27
Reakce na palahniukowa:

To je ČSV? Trochu väčší na mňa skočil na cvičáku keď som kľačala a za pár sekúnd ma stihol celú oblízať. Trochu som sa bála. 

A Zuzka vyzerá byt veľmi spokojná. Verím že si konečne užívate kľudný život.